Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Now Playing: Ποια games παίζετε σήμερα?

06 Aug 2017 15:41 #203578 by Νικολής Ασημάκης
Crusader Kings 2 με Game of Thrones mod. Και γαμώ τη δουλειά έχουν κάνει οι modders.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

06 Aug 2017 16:50 - 06 Aug 2017 18:49 #203583 by Angel
Τερμάτισα ξανά το Metro 2033 με το καλο ending μιας και τη πρώτη φορά βιάστηκα να το τελειώσω και δεν πρόσεχα/έψαχνα αρκετά.Λέω να ξεκινήσω σήμερα το What Remains of Edith Finch και μεθαύριο θα λιώσω με Hellblade.

Update:Τελείωσα και το What Remains of Edith Finch μιας και είναι πολύ μικρό...Προτείνω σε όσους δεν το έχουν παίξει να του δώσουν μια ευκαιρία...Είναι μαγευτικό....Απο τα γραφικά μέχρι και τον τρόπο που αφηγείται η ιστορία..Το δε soundtrack δεν θα μπορούσε να δένει καλύτερα...

The sword of destiny has two edges. You are one of them.
The following user(s) said Thank You: Georgios Manolis

Please Log in or Create an account to join the conversation.

07 Aug 2017 19:49 - 07 Aug 2017 19:56 #203619 by Blood Prince
Τελικά το NBA 2K17 έχει αρχίσει και μου αρέσει !

Ενώ το Career δεν μου αρέσει καθόλου,με πωρώνει αρκετά η Season !

Σάββατο βράδυ έπαιξα κάποια παιχνίδια και έπαιξα και ένα πριν λίγο και είναι εθιστικό.

Εχω τους Toronto Raptors απο τον Καναδά και παίζω στο Rookie όπου είναι αρκετά εύκολο αν και μελλοντικά σκέφτομαι και το Pro.Εχω βάλει 3 λεπτά το κάθε Quarter και έτσι μου είναι πιο ευχάριστο απ'οτι θα ήταν τα 6 ή 12 λεπτά.Βέβαια έχω βάλει Full Season και έτσι θα κάνω πολύ καιρό να την ολοκληρώσω καθώς αν εξαιρέσουμε το Σάββατο στις άλλες μέρες το πολύ να παίζω ένα με δύο παιχνίδια.

Οι ειδήσεις μετά το τέλος του αγώνα σε μορφή twits πέρα απο την ρεαλιστικότητα που προσδίδουν στο gameplay είναι όλα τα λεφτά ειδικά όταν κάνω πρωταθλητισμό με ομάδα όπως οι Raptors που είναι Outsider για τον τίτλο..

Οπότε καλά έκανα που δεν το απεγκατέστησα. xD

Τώρα σκέφτομαι να ξεκινήσω και το Jotun στις επόμενες μέρες μιας που είναι μόνο 4 ώρες το gameplay να το τερματίσω για να το απεγκαταστήσω και να απελευθερώσω χώρο στον δίσκο.

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

Please Log in or Create an account to join the conversation.

07 Aug 2017 21:11 #203622 by Angel
Ξανατερμάτισα το Dishonored 2 για να κάνω τα τελευταία 4 achievements που είχαν μείνει...Οπότε έφυγε αυτό απο τη μέση...Ήδη κατεβάζω το Hellblade για αύριο and i am hyped as fuck :D

The sword of destiny has two edges. You are one of them.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

08 Aug 2017 18:53 - 08 Aug 2017 18:55 #203649 by Κώστας Προμπονάς
Αφού τερμάτισα το tales from borderlands (το συνιστώ ανεπιφύλακτα), βρέθηκα στο ακριβως αντίθετο άκρο λιωνωντας το Darkest dungeon

Please Log in or Create an account to join the conversation.

09 Aug 2017 14:02 #203663 by Lyricaldemon
Σήμερα η φάση είναι Hearthstone προς το παρών θέλω 10 νίκες.Μπας και πάρω την Maev.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

09 Aug 2017 18:23 - 09 Aug 2017 18:23 #203666 by Dimitris Fokas
Plantz Vs Zombies Garden Warfare 2 Trial
Φοβερό παιχνίδι !!
Attachments:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

09 Aug 2017 19:16 #203672 by Αγγελική Γοργορίνη
Πέρα απ' το Jotun που δυστυχώς δε με έχει τραβήξει ιδιαίτερα, συνέδεσα σήμερα ύστερα από πόσα χρόνια δεν ξέρω το PS2 στην οθόνη του PC μου και ξεκίνησα το Silent Hill 2. Το είχα άχτι να το παίξω, καθώς την πρώτη φορά παλιά δεν το είχα ολοκληρώσει λόγω κάποιων συγκυριών και τη δεύτερη το είχα δοκιμάσει πρόσφατα στο PC μου, αλλά επειδή είναι πολύ παλιό παιχνίδι δεν άντεξε για πολύ. Από εβδομάδα που θα γυρίσω από διακοπές, σκοπεύω να το λιώσω.

“What do you fear, lady?" [Aragorn] asked.
"A cage," [Éowyn] said. "To stay behind bars, until use and old age accept them, and all chance of doing great deeds is gone beyond recall or desire.”

Please Log in or Create an account to join the conversation.

09 Aug 2017 21:03 #203685 by Angel
Τερμάτισα το Hellblade και ήταν καλύτερο απο ότι περίμενα...Το προτείνω και με το παραπάνω...!

The sword of destiny has two edges. You are one of them.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

10 Aug 2017 11:33 - 10 Aug 2017 11:35 #203695 by Dimitris Fokas
Σήμερα πάλι Plantz Vs Zombies Garden Warfare 2 και league of legends με φίλους
Attachments:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification