Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Now Playing: Ποια games παίζετε σήμερα?

15 Dec 2017 00:29 #209477 by Βασίλης Σπετσιέρης
Ξεκίνησα το Kingdom Hearts 2. Κόντεψα να κόψω τις φλέβες μου στο Chain of Memories.Να τερματίζεις το παιχνίδι με τον Riku στο Proud, όταν είσαι level 31 (41.000 exp) και να πρέπει να τον πας στο level 99 (1.310.000 xp) για ένα κωλο-trophy

Please Log in or Create an account to join the conversation.

15 Dec 2017 00:43 #209480 by Angel

Sephiroth wrote: Ξεκίνησα το Kingdom Hearts 2. Κόντεψα να κόψω τις φλέβες μου στο Chain of Memories.Να τερματίζεις το παιχνίδι με τον Riku στο Proud, όταν είσαι level 31 (41.000 exp) και να πρέπει να τον πας στο level 99 (1.310.000 xp) για ένα κωλο-trophy


Kingdom Hearts 2 απο τα πιο αγαπημένα μου παιχνίδια ever....Μακάρι να μπορούσα να παίξω κάποιο Remix στο PC :P

The sword of destiny has two edges. You are one of them.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

15 Dec 2017 21:47 #209527 by Lyricaldemon
Tales of symphonia για σήμερα!Κλάσσικο RPG!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

19 Dec 2017 18:18 #210177 by Georgios Manolis
Κατέβασα πρίν λίγες μέρες το demo του The Evil Within 2 και τελικά αγόρασα το παιχνίδι.Ήμουν με το ένα χέρι στο "purchase",ήθελα ένα σμπρόξιμο και τσούπ...πήραμε το μέρισμα.Να ναι καλά η καλή μας η κυβέρνηση,θα μας τα πάρει πίσω με τόκο αλλά αυτό είναι άλλου παπά ευαγγέλιο.
Και να μαι στο Chapter 3.
Το παιχνίδι φαίνεται καλύτερο απ οτι το περίμενα κι αυτό συμβαίνει σπάνια σε παιχνίδι που έχω δεί τρέιλερ και μου άρεσε.Φαίνεται βελτιωμένο σε όλους τους τομείς απο το πρώτο.Γενική γνώμη όταν το τελειώσω. ;)

The fire cracked silently as four Stalkers sat around it. The night was silent, only a small wind and the rustling of grass and leaves to fill the ears. One of the men spoke up suddenly: "Have you children heard the tale of the Monolith?"
- S.T.A.L.K.E.R. local folclore

Please Log in or Create an account to join the conversation.

20 Dec 2017 13:53 #210249 by Angel
Άρχιζα να παίζω GWENT μιας και επιχείρησα να επιστρέψω στο HS μετά απο χρόνια απουσίας αλλά έχει γίνει χαμός και δεν μπορώ να πω οτι μου άρεσε το πως έχει αλλάξει το παιχνίδι οπότε είπα να το γυρίσω στο αγαπημένο Witcher :P Επίσης κατέβασα το For Honor μιας και όπου ναναι θα μπουν οι dedicated servers για να δω τι παίζει και πως.Έχω ακούσει οτι έχει βελτιωθεί αρκετά και ελπίζω τα λεφτά μου να πιάσουν τόπο έστω και μετά απο 1 χρόνο :P

The sword of destiny has two edges. You are one of them.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

20 Dec 2017 17:31 #210260 by Παναγιώτης Πολυδεύκης
Ξεκίνησα χθες το Doki Doki Literature Club!, ένα JVN το οποίο έχει σχεδόν 100% θετικές κριτικές. Είναι ουσιαστικά dating παιχνίδι αλλά με στοιχεία ψυχολογικού τρόμου, μάλιστα υπάρχει προειδοποίηση πως δεν είναι για ευαίσθητα άτομα ή άτομα που πάσχουν από κατάθλιψη ή έχουν αυτοκτονικές τάσεις. Η αλήθεια είναι ότι με τρόμαξε λίγο αυτό, διάβασα και κάποια non spoiler σχόλια στο Steam και παρότι μέχρι στιγμής το παιχνίδι είναι πολύ χαρούμενο, έχει κάποια σκοτεινά στοιχεία, κυρίως σε κάτι ποιήματα που διαβάζεις από τα κορίτσια και γενικά έχω την αίσθηση ότι ελοχεύει κάτι πολύ άσχημο στη συνέχεια.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

20 Dec 2017 23:29 #210270 by Παναγιώτης Πολυδεύκης
Doki Doki Literature Club...What have i gotten myself into? Κορυφή στο ψυχολογικό τρόμο, δεν έχω να πω κάτι άλλο, λόγο της ψυχοσύνθεσης μου αυτά που έδειξε το παιχνίδι και το πως έγιναν με κατέστρεψαν!

GET.
OUT.
OF.
MY.
HEAD.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

21 Dec 2017 13:28 #210299 by Angel

Shikabane_Hime7 wrote: Doki Doki Literature Club...What have i gotten myself into? Κορυφή στο ψυχολογικό τρόμο, δεν έχω να πω κάτι άλλο, λόγο της ψυχοσύνθεσης μου αυτά που έδειξε το παιχνίδι και το πως έγιναν με κατέστρεψαν!

GET.
OUT.
OF.
MY.
HEAD.


Για αυτό δεν εμπιστευόμαστε ξανά Βέλος :P :P

The sword of destiny has two edges. You are one of them.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

21 Dec 2017 14:38 - 21 Dec 2017 14:40 #210306 by Παναγιώτης Πολυδεύκης
χαχαχ! Δεν το είχε παίξει ούτε αυτός, σήμερα-αύριο θα φτάσει στο mindswipe moment. Γενικά είναι μοναδικό παιχνίδι, βασικά παραπάνω από παιχνίδι, εμπειρία είναι, αλλά όχι με ευχάριστα συναισθήματα. Έχουν φτιάξει κάτι απίστευτο και το θετικότερο είναι ότι είναι free!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

21 Dec 2017 15:28 #210309 by Angel

Shikabane_Hime7 wrote: χαχαχ! Δεν το είχε παίξει ούτε αυτός, σήμερα-αύριο θα φτάσει στο mindswipe moment. Γενικά είναι μοναδικό παιχνίδι, βασικά παραπάνω από παιχνίδι, εμπειρία είναι, αλλά όχι με ευχάριστα συναισθήματα. Έχουν φτιάξει κάτι απίστευτο και το θετικότερο είναι ότι είναι free!


ΠΟΤΈ ΣΟΥ ΛΈΩ! :P

The sword of destiny has two edges. You are one of them.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification