Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Now Playing: Ποια games παίζετε σήμερα?

16 Jan 2018 10:29 - 16 Jan 2018 10:30 #211467 by Παναγιώτης Πολυδεύκης
Έβαλα κάποια mods στο Dragon Age: Origins γιατί το πεθύμησα. Δυστυχώς το mod που ήθελα, που ουσιαστικά συνεχίζει το story του/της Warden Commander, δεν μου το έπαιζε και έτσι και αλλιώς θα είναι σε συνέχειες και έχουν βγάλει μόνο το πρώτο part. Μακάρι να συνεχιστεί ή η Bioware να βγάλει κάποιο expansion μιας και το ζητάει αρκετός κόσμος. Τα mods που εν τέλει μου έπαιξαν ήταν με extra quests τα οποία όμως γίνονται πριν το τερματίσεις οπότε έκανα load save πριν την τελική μάχη για να περάσω λίγες ώρες παιχνιδιού ακόμα στον φανταστικό κόσμο αυτού του επικού RPG. Όπως και να έχει συγκινήθηκα που ξανά είδα και ξανά έπαιξα με την χαρακτήρα που είχα φτιάξει, από όσους χαρακτήρες σε RPG έχω φτιάξει η συγκεκριμένη είναι η αγαπημένη μου.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

16 Jan 2018 11:24 #211474 by Georgios Manolis
Ναι αυτή είναι η μ@λ@κι@,οι modders πρέπει να βγάζουν συχνά Updates για να συμβαδίζουν με τα updates του παιχνιδιού.Αλλιώς θα σου glitchαρει η δε θα παίζει όπως είπες.Εκτός αν φταίει κάτι άλλο.

The fire cracked silently as four Stalkers sat around it. The night was silent, only a small wind and the rustling of grass and leaves to fill the ears. One of the men spoke up suddenly: "Have you children heard the tale of the Monolith?"
- S.T.A.L.K.E.R. local folclore

Please Log in or Create an account to join the conversation.

16 Jan 2018 13:27 #211476 by Angel
Κατέβασα πάλι το Witcher 3 και το ξεκίνησα απο την αρχή (φρέσκο start όχι New Game +) και το πάω όσο πιο αργά γίνεται.Έχουμε και μια εξεταστική...

The sword of destiny has two edges. You are one of them.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

17 Jan 2018 11:08 #211516 by Παναγιώτης Πολυδεύκης

Divine Raiden wrote: Κατέβασα πάλι το Witcher 3 και το ξεκίνησα απο την αρχή (φρέσκο start όχι New Game +) και το πάω όσο πιο αργά γίνεται.Έχουμε και μια εξεταστική...


Ωραία εξεταστική bro!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

17 Jan 2018 11:53 #211517 by Παναγιώτης Πολυδεύκης

the_prophet1987 wrote: Ναι αυτή είναι η μ@λ@κι@,οι modders πρέπει να βγάζουν συχνά Updates για να συμβαδίζουν με τα updates του παιχνιδιού.Αλλιώς θα σου glitchαρει η δε θα παίζει όπως είπες.Εκτός αν φταίει κάτι άλλο.


Με αυτό δεν έχω καταλάβει καν τι παίζει! Το mod που θέλω να βάλω γράφει "version 1.07" ενώ το παιχνίδι το τελευταίο patch που είχε βγει είναι 1.05, δεν υπάρχει κάποιο καινούργιο. Άρα υπέθεσα ότι το 1.07 αφορά μόνο το mod, ότι είναι updated version που διορθώνει δικά του θέματα αλλά δεν μου το έπαιζε. Υποτίθεται θα εμφανιζόταν στα downloads μέσα στο παιχνίδι αλλά δεν το έβλεπα και δεν ξέρω τι φταίει. Θα ξανά πειραματιστώ ξεκινώντας νέο game ή από πιο παλιό save μπας και βγάλω άκρη.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

17 Jan 2018 12:22 #211518 by Angel

Shikabane_Hime7 wrote:

Divine Raiden wrote: Κατέβασα πάλι το Witcher 3 και το ξεκίνησα απο την αρχή (φρέσκο start όχι New Game +) και το πάω όσο πιο αργά γίνεται.Έχουμε και μια εξεταστική...


Ωραία εξεταστική bro!


Εύκολα 6/6

The sword of destiny has two edges. You are one of them.
The following user(s) said Thank You: Παναγιώτης Πολυδεύκης

Please Log in or Create an account to join the conversation.

18 Jan 2018 21:38 #211570 by Blood Prince

Sephiroth wrote: Blood Prince, δεν ασχολήθηκα με τα mods μιας και απενεργοποιούν τα trophies.Επίσης από τη στιγμή που τα ξεκλείδωσα όλα, δεν βρίσκω λόγο να συνεχίσω να κάνω τα ίδια και τα ίδια.Δεν υπάρχει άλλο challenge μετά από Ebony Warrior.Για το over encumbered που ανέφερα, εννοούσα πως κάθε τρεις και λίγο έπρεπε να πουλάω ή να βάζω πράγματα στο chest του σπιτιού καθώς ξεπέρναγα το όριο.Και έπαιζα με 370-420 stamina


Αν ως Trophies εννοείς τα Steam Achievements δεν πιστεύω πως ισχύει πάντα αυτό.Εγώ με Mods μια χαρά είχα ξεκλειδώσει τα Trophies στο dlc dragonborn.

Επιπλέον εγώ Level 80 δεν το έχω φτάσει ποτέ.Μπορεί να έχω παίξει 1040 ώρες αλλά το έχω ξαναξεκινήσει αρκετές φορές με καινούργιο χαρακτήρα με αποτέλεσμα το μέγιστο level που έχω φτάσει είναι το Level 30 και επιπλέον δεν έχω ασχοληθεί σχεδόν καθόλου με το College of Winterhold.

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

Please Log in or Create an account to join the conversation.

26 Jan 2018 13:43 #211857 by Georgios Manolis
Αυτές τις μέρες παίζω τα 2 πρώτα Zero Escape η The Nonary Games που ήταν αποκλειστικά στις κονσόλες της Nintendo.Τα τσίμπησα μαζί με το Payday 2 του οποίου θα έρθει η σειρά όταν τελειώσω με τα Zero Escape.Θετικές οι πρώτες εντυπώσεις απο το 9-9-9 το πρώτο παιχνίδι της σειράς,γενική άποψη στο τέλος.

The fire cracked silently as four Stalkers sat around it. The night was silent, only a small wind and the rustling of grass and leaves to fill the ears. One of the men spoke up suddenly: "Have you children heard the tale of the Monolith?"
- S.T.A.L.K.E.R. local folclore

Please Log in or Create an account to join the conversation.

26 Jan 2018 15:04 #211859 by Lyricaldemon
Σήμερα έχει starcraft 2,πρώτη φορά που ασχολούμαι με το είδος.Θα πέσει γέλιο!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

26 Jan 2018 16:13 - 27 Jan 2018 01:54 #211863 by A

Lyricaldemon wrote: Σήμερα έχει starcraft 2,πρώτη φορά που ασχολούμαι με το είδος.Θα πέσει γέλιο!


Θα το λατρέψεις, η Blizzard έχει κάνει τρομερή δουλειά. Το καλύτερο RTS για μένα.

Εγώ παίζω το AC Origins που είναι τεράστιο, και το βράδυ έχει Call of Duty WW ii.

"Well, we're not here to sell cookies"
Marcus Fenix, Gears of War.
The following user(s) said Thank You: Lyricaldemon

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification