Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Now Playing: Ποια games παίζετε σήμερα?

16 Oct 2017 18:53 #206843 by Παναγιώτης Πολυδεύκης
Καλά δεν είχες παίξει το 2; Θα σου αρέσει πολύ, Ezio στα νιάτα του! Τρομερές τοποθεσίες(Φλωρεντία <3 ), πολύ καλή πλοκή και απίστευτη μουσική. Το πρώτο δυστυχώς εμένα δε μου άρεσε καθόλου.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

16 Oct 2017 21:16 #206856 by Βασίλης Σπετσιέρης
Αυτό το καιρό παίζω Dark Souls 3. Έχοντας παίξει όλα τα άλλα παιχνίδια της σειράς, μου φαίνεται πως αυτό είναι το πιο βαρετό.Ειδικά επειδή παίζω πάντα offline, το farming για τα covenants είναι πιο εκνευριστικό και από την Blighttown στο DS1
The following user(s) said Thank You: Blood Prince

Please Log in or Create an account to join the conversation.

17 Oct 2017 22:02 #206904 by Aνέστης Αδαμίδης
Σήμερα έπιασα και τερμάτισα πάλι το Halo: Reach στο 360. Θυμήθηκα γιατί μου άρεσε τόσο πολύ ο τίτλος αυτός. Έχει ίσως από τα καλύτερα τέλη που έχω δει σε παιχνίδι.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

17 Oct 2017 22:06 #206905 by Νικηφόρος Μητράκος
Συνεχίζω με Attila γιατί δεν πρόλαβα τις τρεις τελευταίες μέρες να ασχοληθώ καθόλου με gaming.

Παίζω σαν Geats σε Legendary και πραγματικά η AI σε πατάει κάτω. Οι στρατοί έχουν λιγότερο upkeep, οι άλλες factions παράγουν περισσότερο χρυσό ενώ οι Ούννοι κάνουν ελεύθερα spawn την μια horde πίσω από την άλλη και ο Αττίλας δεν πεθαίνει με τίποτα. Άφησα την ανατολική και βόρεια Ευρώπη στο έλεος του Θεού και πήγα Αγγλία σαν horde για να την κατακτήσω. Μένει να νικήσω τους Βρετανούς Ρωμαίους και το νησί είναι δικό μου.

Κούλα ακούς; Πολύ κωλόπαιδο ο Αττίλας.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

20 Oct 2017 01:35 #207022 by Angel
Τελείωσα όλα τα achievements στο Death of the Outsider καθώς και στο Nier: Automata.Το δεύτερο είχε πολλά έξτρα πραγματάκια όπως secret bosses και superboss και είχαν μια διαδικασία για να ξεκλειδωθούν!Μέσα στις επόμενες μέρες θα ξεκινήσω και το Shadow of War.

The sword of destiny has two edges. You are one of them.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

20 Oct 2017 19:30 #207053 by Παναγιώτης Πολυδεύκης
Παίζω football manager 2016 και προσπαθώ να πάρω το champions league με τη Monaco, στο 2020 έχω φτάσει, έχω δυνατή ομάδα αλλά μέχρι τα ημιτελικά φτάνω. Είναι η τελευταία ομάδα που παίρνω με το challenge που έκανα παίρνοντας μικρομεσαίες ομάδες με σκοπό να κατακτήσω το champions league.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

20 Oct 2017 20:44 #207057 by Angel
Πιάνω πάλι το Trine για να τελειώσω γιατί το είχα αφήσει στη μέση και να προχωρήσω στο Trine 2.

The sword of destiny has two edges. You are one of them.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

22 Oct 2017 16:34 #207126 by Μαρίνος Τζώτζης
The Legend of Heroes: Trails in the Sky. Έπαιξα το πρώτο, είμαι στο δεύτερο και θέλω να ολοκληρώσω την τριλογία. Πολύ ωραία παιχνίδια, αξίζει να τα δει κάθε fan των JRPG.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

23 Oct 2017 00:09 #207142 by Angel
Ήρθε το Shadow of War οπότε κατεβάζω και μέσα στις επόμενες μέρες θα σας πω και άποψη.

The sword of destiny has two edges. You are one of them.
The following user(s) said Thank You: Παναγιώτης Πολυδεύκης

Please Log in or Create an account to join the conversation.

26 Oct 2017 16:16 - 26 Oct 2017 16:20 #207342 by Blood Prince
Τελευταίο διάστημα στον ελεύθερο χρόνο έχω πωρωθεί με το Dark Souls 2 :Scholar of the first sin και σκοπεύω να το τερματίσω κάποια στιγμή.

Τελικά δεν είναι ιδιαίτερα δύσκολο για όποιον έχει υπομονή και κάποια bosses αποδεικνύονται πανεύκολα.

Είναι η καλύτερη αγορά που έχω κάνει και άξιζε και με το παραπάνω τα λεφτά του καθώς ένα χρόνο μετά με πωρώνει ακόμα.


Επίσης ασχολούμαι και με το Fifa 15.Ξεκίνησα νέο manager mode με την αγαπημένη μου Inter αυτή την φορά,στο world class level.Ο λόγος είναι πως δεν μπορώ να αλλάξω εύκολα ομάδα στο manager mode οπότε προτίμησα να επιλέξω ομάδα που να την κρατήσω για αρκετές σεζόν.

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

The following user(s) said Thank You: Παναγιώτης Πολυδεύκης

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification