Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Now Playing: Ποια games παίζετε σήμερα?

29 Oct 2017 14:20 #207679 by Αγγελική Γοργορίνη
Ξεκίνησα χθες το The Last of Us που, αν και γνωρίζω τι γίνεται στο παιχνίδι στη συνέχεια, είναι ένας must τίτλος που έπρεπε κάποια στιγμή να ασχοληθώ μαζί του. Παράλληλα συνεχίζω με το πρώτο Assassin's Creed.

“What do you fear, lady?" [Aragorn] asked.
"A cage," [Éowyn] said. "To stay behind bars, until use and old age accept them, and all chance of doing great deeds is gone beyond recall or desire.”

Please Log in or Create an account to join the conversation.

29 Oct 2017 23:49 #207726 by Παναγιώτης Πολυδεύκης
Στο Football Manager 2016 πήρα με τη Monaco το Champions League στην 6η σεζόν και ολοκλήρωσα το challenge που έκανα, να το σηκώσω με μεσαίες ομάδες από κάθε ένα από τα μεγάλα πρωταθλήματα. Ο τελικός ήταν επεισοδιακός, στο Καμπ Νου ενάντια στη Μπαρτσελόνα και έχανα 0-2 ημίχρονο αλλά το γύρισα σε 5-3!
Warning: Spoiler!


Έπαιξα και το 2ο επεισόδιο του Life is Strange: Before the Storm. Σαν ιστορία ήταν καλό, γεμάτο συναίσθημα και ωραία πράγματα να κάνεις. Όμως τα γραφικά, οι κινήσεις των χαρακτήρων και το voice acting ήταν μέτρια στη καλύτερη, δε ξέρω τι έπαθαν, τσαπατσουλιά μου φάνηκε! Περιμένω το τρίτο και τελευταίο επεισόδιο και φυσικά το special episode για να παίξω με την αγαπημένη μου Max μια τελευταία φορά!

Συνέχισα έπειτα από πολύ καιρό το Dreamfall Chapter. Νόμιζα ότι τα save είχαν χαθεί όταν είχα κάνει format και είχα ξενερώσει(18 ώρες gameplay ήταν) αλλά τελικά έκανα log in με το mail στο λογαριασμό του παιχνιδιού και υπήρχαν κανονικά! Απλά έπρεπε να παίξω πάλι το τέλος του επεισοδίου που είχα μείνει. Ξεκίνησα το 4ο επεισόδιο αλλά πρέπει να διαβάσω λίγο wiki τι είχε γίνει γιατί τα έχω ξεχάσει κάποια πράγματα, είναι τεράστια ιστορία και έχουν γίνει πολλά.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

30 Oct 2017 11:51 #207735 by Lyricaldemon
Dead by daylight με διπλούς πόντους λόγω haloween !Ασε που έχει και Freddy για δολοφόνο πλέον!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

30 Oct 2017 12:58 - 30 Oct 2017 12:59 #207737 by Angel
Έχω μαζεψει 21 ώρες στο Shadow of War και δεν έχω καταλάβει πως έχουν περάσει.Ναι καταντάει λίγο βαρετό όπως και το πρώτο μετά απο ένα σημείο αλλά έχει αρκετά πράγματα να κάνεις και περνάει ευχάριστα η ωρά.Επίσης παίζω και το Wolfenstein 2 το οποίο είναι εξαιρετικό!

The sword of destiny has two edges. You are one of them.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

01 Nov 2017 23:31 #207885 by Βασίλης Σπετσιέρης
Τελείωσα το Dark Souls 3 και έτσι έχω τα platinums σε όλα τα Soulsborne. Από αύριο ξεκινάω Persona 5, το οποίο θα είναι και το πρώτο της σειράς που θα παίξω

Please Log in or Create an account to join the conversation.

05 Nov 2017 04:37 #208028 by Angel
Αφού τελείωσα και τα Shadow Wars στο Shadow of War έχω να πω οτι ΔΕΝ ΆΞΙΖΕ!Ναι σίγουρα πέταξε ενα γαμάτο cinematic αλλα τόση ώρα,νεύρα και κόπο δεν άξιζε για κανένα λόγο.Και αφήνω απέξω οτι ήμουν απο τα άτομα τα οποία δεν ξόδευαν το In game currency εξαρχής απο δω και απο κεί!Γιγάντια απογοήτευση ο συγκεκριμένος τίτλος και σε καμία περίπτωση δεν δικαιολογεί την τιμή του!Τώρα θα συνεχίσω το Wolfenstein Και μετά βλέπουμε.

The sword of destiny has two edges. You are one of them.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

05 Nov 2017 10:14 #208034 by Παναγιώτης Πολυδεύκης
Συνεχίζω με το Dreamfall Chapters, το προχωράω σιγά σιγά. Έχω ρίξει και λιώσιμο στο Football Manager 16 με το main save μου με τη Ρεάλ Μαδρίτης που το έχω φτάσει στο 2026. Έπαιξα και Left 4 Dead 2, το καλοκαίρι είχα παίξει τελευταία φορά τη παρέα.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

05 Nov 2017 11:19 #208035 by Georgios Manolis
Όποτε έχω χρόνο παίζω το Spintires: Mud Runner.Βελτιωμένο σε όλα απο τον προκάτοχο του.Περισσότερες περιοχές οι οποίες φαίνονται πολύ πιο όμορφες και λεπτομερείς,φορτηγά,challenges,συστήματα κ.α.Είναι κάτι σαν ολοκληρωμένη έδοση του original.Ενοείται πως θα το λιώνω για πολύ καιρό.

The fire cracked silently as four Stalkers sat around it. The night was silent, only a small wind and the rustling of grass and leaves to fill the ears. One of the men spoke up suddenly: "Have you children heard the tale of the Monolith?"
- S.T.A.L.K.E.R. local folclore

Please Log in or Create an account to join the conversation.

07 Nov 2017 21:51 #208167 by Αγγελική Γοργορίνη
Τερμάτισα το The Last of Us και απόψε θα συνεχίσω το πρώτο AC, το οποίο χάριν του Last of Us το άφησα αυτές τις μέρες. Μετά, θα ξεκινήσω το Penumbra: Overture. Καιρός για λίγο horror και πάλι!

“What do you fear, lady?" [Aragorn] asked.
"A cage," [Éowyn] said. "To stay behind bars, until use and old age accept them, and all chance of doing great deeds is gone beyond recall or desire.”
The following user(s) said Thank You: Georgios Manolis

Please Log in or Create an account to join the conversation.

07 Nov 2017 22:09 #208168 by Angel
Δοκιμάσα το Nioh στο PC το οποίο ναι μεν έτρεχε καλά στα 30 FPS αλλά αν ανεβάσεις το cap στο 60, ανεβοκατεβαίνει απο 40 μέχρι και 60 το οποίο είναι περίεργο ενώ είσαι στην μάχη.Το combat του ωραίο μεν αλλά πολύπλοκο δε.Έχει πολλά weapons, αρκετά πράγματα να μάθεις και δεν είμαι σε φάση να κάτσω να ασχοληθώ τόσο.Συνεχίζω το Wolfenstein 2 το οποίο έχει γίνει πολύ ενδιαφέρον και γ****ει.

The sword of destiny has two edges. You are one of them.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification