Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Super Bomberman R

18 Mar 2018 18:23 #213510 by Μάνος Γρυπάρης
Το Super Bomberman R θα κυκλοφορήσει σε PC, PS4 και Xbox One στις 14 Ιουνίου.

Μετά από την περυσινή κυκλοφορία του στο Switch, η Konami ανακοίνωσε και το λανσάρισμα των εκδόσεων στα υπόλοιπα format. Σύμφωνα με το σενάριο, οκτώ αδέρφια έχουν ως αποστολή τους να προστατέψουν το σύμπαν. Μαζί τους θα βρουν επικούς ήρωες, ενώ το παιχνίδι θα υποστηρίζει και μάχες 3v3.

Δείτε το σχετικό τρέιλερ:


File Attachment:
File Attachment:
File Attachment:


"Δεν με νοιάζει τι λες, αρκεί να λες σωστά το όνομά μου".
(George M. Cohan)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

03 Jun 2022 00:52 #264670 by Μάνος Γρυπάρης
Η Konami θα αποσύρει το Super Bomberman R την 1η Δεκεμβρίου 2022.

File Attachment:
File Attachment:
File Attachment:


"Δεν με νοιάζει τι λες, αρκεί να λες σωστά το όνομά μου".
(George M. Cohan)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

13 Jul 2023 12:35 #271995 by Μάνος Γρυπάρης
Η Konami ανακοίνωσε την ημερομηνία κυκλοφορίας του Super Bomberman R 2.

 Όπως και στο αρχικό Super Bomberman R του 2017 θα υπάρχουν single-player και multiplayer modes. Στο single-player θα ονομάζεται Solo-Bomb και θα εξερευνάτε πλανήτες στο διάστημα χρησιμοποιώντας τις βόμβες σας για να καταστρέφετε αντικείμενα και εχθρούς.

 Στο Multiplayer θα υπάρχει το Standard mode με 16 παίκτες (είτε σε ομάδες είτε ο καθένας μόνος του) και το Grand Prix, όπου δύο ομάδες 3 παικτών θα ανταγωνίζονται σε Basic Bomber και Crystals matches.

 


 Επίσης θα υπάρχει και το battle royale mode 64 παικτών που αρχικά εμφανίστηκε στο πλέον κλειστό Super Bomberman R Online. Τέλος θα υπάρχει και το Castle mode, όπου 16 παίκτες θα υπερασπίζονται ή θα επιτίθεται σε σεντούκια θησαυρών. 



Το Super Bomberman R 2 θα κυκλοφορήσει στις 13 Σεπτεμβρίου για PC, PS5, Xbox Series X, PS4, Xbox One και Switch.

File Attachment:
File Attachment:
File Attachment:


"Δεν με νοιάζει τι λες, αρκεί να λες σωστά το όνομά μου".
(George M. Cohan)

Please Log in or Create an account to join the conversation.