Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Έχεις ποτέ.......?

19 Sep 2017 16:12 #205690 by Νικηφόρος Μητράκος

Dovahkiin wrote: Δεύτερο έτος νομίζω στην εξεταστική Σεπτεμβρίου. 0/4 :P

Έχεις κάνει ποτέ κάποιο τατουάζ, μετανιώνοντάς το έστω και λίγο κάποια στιγμή στο μέλλον?


Δεν έχω κάνει ποτέ τατουάζ αλλά ομολογώ πως μου έκανε εντύπωση γιατί το ψάχνω αυτό το διάστημα για να κάνω. :P έχει κάνει κανείς να μου πει γνώμη;

Έχεις ποτέ αρχίσει να χορεύεις μόνος σου στο δωμάτιο χωρίς λόγο και να σκεφτείς μετά "τι κάνω τώρα και γιατί το κάνω;"

Please Log in or Create an account to join the conversation.

19 Sep 2017 23:29 #205714 by Aνέστης Αδαμίδης
Όχι, ευτυχώς έχω ακόμη τον έλεγχο του σώματός μου. Περίπου...

Έχεις πέσει τόσο άσχημα από ποδήλατο που είπες ότι δεν θα ξανακουμπήσεις σκελετό;

Please Log in or Create an account to join the conversation.

20 Sep 2017 08:59 #205717 by Γιώργος Δημητρούλης
Έχω πέσει και χτύπησα πάρα πολύ άσχημα.Δεν ήθελα να ξανακαβαλήσω σκελετό για κανένα λόγο.Έχεις ποτέ ξυπνήσει απο όνειρο νομίζωντας ότι πέφτεις απο μεγάλο ύψος;

Please Log in or Create an account to join the conversation.

20 Sep 2017 09:50 #205719 by Angel
Replied by Angel on topic Έχεις ποτέ.......?
Nαι και είναι πολύ περίεργη αίσθηση.

Έχεις ποτέ κοιμηθεί σε δημόσιο χώρο;

The sword of destiny has two edges. You are one of them.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

20 Sep 2017 13:06 #205731 by Αγγελική Γοργορίνη
Μόνο σε πάτωμα και καναπέ καραβιού, αν αυτό μπορεί να θεωρηθεί δημόσιος χώρος αλλιώς απ' όσο θυμάμαι όχι.

Έχεις αισθανθεί ποτέ πραγματικό μίσος για κάποιον άνθρωπο? (εξαιρούνται οι πολιτικοί)

“What do you fear, lady?" [Aragorn] asked.
"A cage," [Éowyn] said. "To stay behind bars, until use and old age accept them, and all chance of doing great deeds is gone beyond recall or desire.”

Please Log in or Create an account to join the conversation.

20 Sep 2017 17:58 - 20 Sep 2017 18:01 #205745 by Παναγιώτης Πολυδεύκης
Χα χα, για αρκετούς! Πολλά άτομα που βλέπω στη τηλεόραση, πχ τηλεπερσόνες, δημοσιογράφους κλπ. Σιχάματα. Αν είχα κάποια υπερφυσική δύναμη πολλοί θα πήγαιναν για μπάνιο, να κοιμηθούν με τα ψάρια.

Έχεις ποτέ δει όνειρα σε συνέχειες; Δηλαδή να βλέπεις 2-3 και παραπάνω όνειρα, διαφορετικά βράδια και να συνδέονται μεταξύ τους; Μου είχε τύχει μικρός επί μια εβδομάδα σχεδόν κάθε βράδυ!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

17 Oct 2017 21:58 #206903 by Νικηφόρος Μητράκος

Shikabane_Hime7 wrote: Έχεις ποτέ δει όνειρα σε συνέχειες; Δηλαδή να βλέπεις 2-3 και παραπάνω όνειρα, διαφορετικά βράδια και να συνδέονται μεταξύ τους; Μου είχε τύχει μικρός επί μια εβδομάδα σχεδόν κάθε βράδυ!


Να είμαι ειλικρινής, δεν θυμάμαι τα όνειρα μου και πλέον βλέπω σχεδόν σπάνια :P θα έλεγα ένα ναι με επιφύλαξη.

Έχεις ποτέ κρύψει nerd συνήθεια από κοπέλα για τους προφανείς λόγους;

Please Log in or Create an account to join the conversation.

17 Oct 2017 22:39 - 17 Oct 2017 22:40 #206908 by Παναγιώτης Πολυδεύκης
Ναι, είχα κρύψει στην πρώην μου ότι έπαιζα Yu-Gi-Oh γιατί πίστευα ότι δεν θα το έπαιρνε καλά και μια φορά που είχε έρθει σπίτι μου έκρυβα όπως όπως τις κάρτες. Τελικά το κατάλαβε και με ρώτησε και δεν την ένοιαζε καθόλου, ίσα ίσα. Δε το περίμενα.

Έχεις πάει ποτέ έξω με παρέα και να ξεχάσεις να πάρεις λεφτά μαζί;

Please Log in or Create an account to join the conversation.

23 Oct 2017 00:15 #207144 by Angel
Replied by Angel on topic Έχεις ποτέ.......?
Έχει συμβεί μια φορά.Απο την άλλη δεν έχω ξεχάσει ποτέ το κινητό μου :P

Έχεις ποτέ φάει πίτσα με ανανά;

The sword of destiny has two edges. You are one of them.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

23 Oct 2017 02:44 #207145 by Αγγελική Γοργορίνη
Όχι, αλλά έχω φάει πίτσα με φυστικοβούτυρο (όχι εντάξει, αστειεύομαι).

Έχεις φάει ποτέ σοκολάτα με πατάτες? Πχ μερέντα και να τις βουτάς μέσα (τ έ λ ε ι ο).

“What do you fear, lady?" [Aragorn] asked.
"A cage," [Éowyn] said. "To stay behind bars, until use and old age accept them, and all chance of doing great deeds is gone beyond recall or desire.”

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification