Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Paysafe: Γενική Συζήτηση

30 Jun 2015 13:42 - 30 Jun 2015 14:49 #163607 by Ηλίας Παπαντώνης


Μετά από τις εξελίξεις που συμβαίνουν στη χώρα μας, η εταιρία αποφάσισε να σταματήσει την έκδοση νέων καρτών. Ο Έλληνας που ασχολείται με το ίντερνετ, έστω και μία φορά την έχει χρησιμοποιήσει. Αναμενόμενο πιστεύω με αυτά που γίνονται αυτές τις μέρες μέχρι το δημοψήφισμα. Λογικά περιμένουν να δούνε τί θα γίνει και μετά να πορευτούν. Άντε να δούμε...
Attachments:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

30 Jun 2015 13:51 - 30 Jun 2015 14:00 #163608 by Tony Papailias
Ηταν σιγουρα αναμενομενο.Αλλα απο την αλλη, δε νομιζω να ενοχλεισε και κανεναν ελληνα...Τετοιες μερες ποιος θα πηγαινε να παρει paysafe?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

30 Jun 2015 13:56 - 30 Jun 2015 14:50 #163609 by Ηλίας Παπαντώνης
Λογικό αυτό που λες. Είναι τέτοιες οι μέρες που οι προτεραιότητες αλλάζουν... Αυτό απλά είναι και ένα παράδειγμα για το πώς αντιμετωπίζουν την κατάσταση άμεσα και οι εταιρίες στην Ελλάδα

Please Log in or Create an account to join the conversation.

30 Jun 2015 14:02 #163610 by Νικολής Ασημάκης

tonyler wrote: Ηταν σιγουρα αναμενομενο.Αλλα απο την αλλη, δε νομιζω να ενοχλεισε και κανεναν ελληνα...Τετοιες μερες ποιος θα πηγαινε να παρει paysafe?


Και όμως, πολλούς τους πείραξε.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

30 Jun 2015 14:02 #163611 by Tony Papailias
Προσωπικα,βλεπω τα πραγματα να κυλουν καλα για την Ελλαδα αυτη τη στιγμη.Μια μερα κλειστες οι ελληνικες τραπεζες και ολες οι μεγαλες δυναμεις εχουν ηδη χασει χρηματα.Ετσι οπως αντιμετωπιζουν εμας ,συντομα θα πρεπει να αρχιζουν να αντιμετωπιζουν και τις υπολοιπες .Οποτε , ο,τι γινεται τωρα ,γινεται για μικρο χρονικο διαστημα.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

01 Jul 2015 12:13 #163654 by Georgios Manolis
Εντάξει οτι μας πείραξε μας πείραξε,εμάς ειδικά που αγοράζαμε απο steam.Όμως μου φαίνεται λογική η κίνηση της Paysafe όταν η χώρα δεν ξέρει τι της ξημερώνει άυριο.Κάποια στγμή θα φτάξουν τα πράγματα και θα την επαναφέρουν,ελπίζω σύντομα.

The fire cracked silently as four Stalkers sat around it. The night was silent, only a small wind and the rustling of grass and leaves to fill the ears. One of the men spoke up suddenly: "Have you children heard the tale of the Monolith?"
- S.T.A.L.K.E.R. local folclore

Please Log in or Create an account to join the conversation.

01 Jul 2015 12:39 #163656 by Ηλίας Παπαντώνης
Πιστεύω ότι σίγουρα θα επαναφέρουν την έκδοση καρτών, αν όχι με το πέρας του capital control, τότε μετά το ξεκαθάρισμα της υπόθεσης γενικά. Στην Ελλάδα δεν είμαστε γενικότερα εξοικειωμένοι με την έννοια του πλαστικού χρήματος. Για αυτό η συγκεκριμένη εταιρία έχει μεγάλη κίνηση εδώ και το ξέρουν αυτό.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

01 Jul 2015 14:00 #163659 by aggelos oiko
Σας πληροφορώ ότι μου έστειλε μήνυμα ένας φίλος μου και μου λεγε ε φίλε την έκατσα τέρμα paysafe τι θα κάνω τώρα και τέτοια σε λίγο δεν θα χει να φάει η paysafe θα τον νοιάζει

Please Log in or Create an account to join the conversation.

01 Jul 2015 14:45 #163672 by Tony Papailias
Οτι θα ξαναρχισουν οι πωλησεις ειναι σιγουρο.Και εγω αγοραζω απο το steam με paysafe ,αλλα και απο ps store(μεσω maxplay.gr).Το θεμα ειναι πως τωρα δεν ειναι καιροι να λες '' Κατσε να τσιμπησω την ταδε μ@Λ#!@ - indie''(κι οταν λεω καιροι εννοω αυτη τη 1 εβδομαδα).

Please Log in or Create an account to join the conversation.

18 Sep 2015 13:37 #168891 by Λευτέρης Νταβερνιάρης
Μήπως ξέρει κανείς τι γίνεται με τις paysafe?

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world" - G-Man

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification