Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Σειρά The Witcher από το Netflix

01 Mar 2018 20:18 #213026 by Marios Ntallaris
Έχω πολύ υψηλές προσδοκίες για αυτή τη σειρά μιας και έχω διαβάσει όλα τα βιβλία και τα θεωρώ εξαιρετικά. Ελπίζω να είναι καλή. Προσθέτω στους χαρακτήρες που ακούγονται ότι θα εμφανιστούν τους Cahir, Milva και Leo Bonhart που είναι από τα βιβλία (για όσους τα έχουν διαβάσει) και είναι και στο Gwent. Από αυτά που έχω διαβάσει από τις συνεντεύξεις των παραγωγών και κάποια posts στο twitter είμαι βέβαιος πως θα μεταφέρουν την βασική πενταλογία.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

02 Mar 2018 14:37 #213043 by Lyricaldemon
Και εγώ περιμένω την σειρά εχοντας ρίξει 50 ώρες στο αρχικό παιχνίδι και ελάχιστες στο δεύτερο.Το lore είναι τρομερό.
The following user(s) said Thank You: Blood Prince

Please Log in or Create an account to join the conversation.

02 Mar 2018 15:59 #213048 by Blood Prince
Μπορεί για την ώρα να μην έχω ασχοληθεί με κάποιο παιχνίδι της σειράς The Witcher λόγω του επιπέδου δυσκολίας παρόλα αυτά ανυπομονώ για την τηλεοπτική σειρά καθώς έχω πωρωθεί με το σενάριο και τους χαρακτήρες του παιχνιδιού και έχω μια εικόνα απο gameplay βίντεο που έχω δει στο youtube. xD

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

Please Log in or Create an account to join the conversation.

03 Mar 2018 16:36 #213096 by Παναγιώτης Πολυδεύκης
Αν και δεν είμαι φαν της σειράς(έχω παίξει μόνο το πρώτο που δεν μου άρεσε καθόλου, θα παίξω το 3 στο μέλλον) ελπίζω να βγει ένα εξαιρετικό αποτέλεσμα και γιατί όχι να ακολουθήσουν και άλλα παιχνίδια σε σειρές. Πιστεύω υπάρχουν αξιόλογοι τίτλοι που θα μπορούσαν να μεταφερθούν σε σειρά. Ως σειρά θα υπάρχει ο χρόνος για να αναπτυχθούν σωστά αρκεί να υπάρχει φυσικά ικανοποιητικό budget.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

12 Sep 2018 23:56 #218847 by Άκης Ζαχαριάδης
Έχει κυκλοφορησει η σειρά, αν ναι που??

Please Log in or Create an account to join the conversation.

13 Sep 2018 00:57 #218848 by Blood Prince

akiszax wrote: Έχει κυκλοφορησει η σειρά, αν ναι που??


Δεν έχει γραφτεί ακόμα το σενάριο ούτε έχουν επιλεγεί όλοι οι ηθοποιοί.Πάντως αν επαληθευτούν οι φήμες πως η Ciri δεν θα είναι καυκάσια δεν πρόκειται να την δω και ο λόγος δεν είναι το θέμα του ρατσισμού αλλά γιατί στο παιχνίδι είναι καυκάσια και δεν βρίσκω λόγο να της αλλάξουν εμφάνιση.Περισσότερες πληροφορίες μπορείς να διαβάσεις και εδώ Τον τελευταίο καιρό η Hissrich έχει βομβαρδιστεί με αρνητικά σχόλια λόγω μιας φήμης σύμφωνα με την οποία η παραγωγή της σειράς αναζητά μια νεαρή μη-λευκή ηθοποιό για να ενσαρκώσει τον ρόλο της Ciri, της θετής κόρης του Geralt.

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

Please Log in or Create an account to join the conversation.

12 Oct 2018 15:46 - 12 Oct 2018 15:50 #219351 by Blood Prince


Τελικά έμαθα πως η Ciri θα είναι καυκάσια όπως στα βιβλία και στο παιχνίδι και όλο το υπόλοιπο Cast αλλά τελικά αποφάσισαν να συμμετέχει οπωσδήποτε μια μαύρη ηθοποιός και αυτή θα είναι η Mimi Ndiweni η οποία θα υποδυθεί την Fringilla.

Επιπλέον η Anya Chalotra μου φαίνεται αρκετά μικρή για τον ρόλο της Yennefer,θα μπορούσε να την υποδυθεί η Eva Green.

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

Please Log in or Create an account to join the conversation.

30 Jun 2019 11:54 #225664 by Σπύρος Σολανάκης
Η Hivemind που είναι πίσω από την παραγωγή του The Witcher για το Netflix, θα ασχοληθεί και με μια live action μεταφορά του Final Fantasy 14. Ανυπομονώ και για τα 2! Ελπίζω να είναι αντάξια, τουλάχιστον, των 2 τίτλων.
www.gameworld.gr/component/content/article/187-%CE%B5%CE%B9%...9%CF%81%CE%AC-final-fantasy-14

Please Log in or Create an account to join the conversation.

20 Jul 2019 15:07 #225861 by Μάνος Γρυπάρης
Το πρώτο επίσημο τρέιλερ της σειράς The Witcher στο Netflix είναι γεγονός!

2 λεπτά πώρωση!


File Attachment:
File Attachment:
File Attachment:


"Δεν με νοιάζει τι λες, αρκεί να λες σωστά το όνομά μου".
(George M. Cohan)
The following user(s) said Thank You: Blood Prince

Please Log in or Create an account to join the conversation.

20 Jul 2019 16:52 #225865 by Blood Prince
Ανυπομονώ να ξεκινήσει να προβάλλεται ! xD

Τώρα που ολοκληρώθηκε το GOT είναι οτι πρέπει !

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification