Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Ποιές ταινίες είδατε πρόσφατα; (Cinema ή DVD)

14 Aug 2005 14:04 #621 by Μπάμπης Κάιδος
Gia tin "Troia"... Pedia to onoma ta leei ola: "Troia", diladi diaskevi... Den tin eipane "Omirou Iliada" gia na vgoume kai na fonazoume. Oso gia ton Mega Aleksandro, min krineis tin ithiki kai tis sinithies tis klasikis epoxis me tis sigxroni ithiki. I tainia itan en pollis sosti... Kai pio agriko na parousiazan ton aleksaki dikio tha eixan.

Ego piga xthes vradi therino kai eida mia epanaprovoli. "Oi entimotatoi filoi mou" kirioi kai pragmatika de thimamai na exo ksanagelasei toso me tenia! Einai italiki tis dekaetias tou evdominta. Pragmatika akoma kai tora gelao, isos kai na gelousa kai ston ipno mou!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

15 Aug 2005 00:52 #645 by nikos

mordred wrote: Παιζει μεγάλο ρόλο που βλέπεις μια ταινία και υπό ποιες συνθήκες την βλέπεις...


την ειδα στο laptop ,κατω απο το air condition και ετρωγα και pizza ... καλες συνθηκες πιστευω :mrgreen:
Σοβαρα τωρα καταλαβαινω οτι εννοεις οτι αλλο σε μια κινηματογραφικη αιθουσα με μεγαλη οθονη, με dolby κτλ και αλλο στην tv .
Πρεπει να παραδεχτω οτι ειχε ωραια γκομενακια παντως (Jessica Alba κτλ)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

15 Aug 2005 02:08 #651 by Alex
Χαχαχα ντροπή σου χθόνιε!Τί πίτσα έτρωγες;

Intel i7 940 ASUS A6T-Deluxe Corsair DDR3 1333Mhz 12GB 2xSapphire 5870 1GB OC Vapor-X Crossfire OCZ 120GB Revodrive Coolermaster Cosmos RC-1000 Topower PowerBird 1100W Full Modular
EIZO S2401W 24'' TFT

Please Log in or Create an account to join the conversation.

16 Aug 2005 03:55 #718 by kostas tsar
Δείτε το κορεατικό "Old Boy"...

Είμαι φανατικός αντι-κινεζογιαπωνεζοκορεατικο-σινεφίλ.Αλλά αυτή η ταινία πραγματικά βγάζει πολλά συναισθήματα και είναι must see.Πολύ must see.Δείτε την.Την συστήνω ανεπιφύλακτα...

Γιουβέντους-Σλάβια-Σπάρτα-Αμβούργο-Σάλκε-Πόρτο-Aρσεναλ - Μπαρτσελόνα-Αϊτχόβεν-Ρόζεμποργκ-Aντερλεχτ-Φενερμπαχτσέ-Σεβίλλη-Aγιαξ-Μαγιόρκα!!!Συνεχίζεται...
You

Please Log in or Create an account to join the conversation.

16 Aug 2005 10:19 #720 by Βαγγέλης Δάσκαλος
Εδώ κι έναν χρόνο έχω πάει μόνο μία φορά σινεμά!
Αυτό γιατί η γυναίκα μου ήταν έγκυος, αλλά σκοπεύω να κερδίσω τον χαμένο χρόνο! Στο σπίτι μόλις είδα τον μύθο του ακέφαλου καβαλάρη, το Μαλένα (καί τα δύο πολύ καλά) και το Ladder 49 που μου άρεσε επίσης, αλλά κυρίως επειδή μου αρέσει ο Phoenix.

"Retro": Κάθε Σάββατο 16:00-18:00 στον Games Radio.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

16 Aug 2005 12:50 #725 by Λευτέρης Διγαλάκης
Τελευταία ήταν το Batman Begins και αυτό ήταν πρίν περίπου ένα μήνα. Αυτήν την στιγμή ψάχνω να βρώ καμία καλή για να πάω.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

20 Aug 2005 05:50 #1053 by nikos
Δειτε το Collateral με τον Tom Cruise :massacre:
Πολυ καλος στο ρολο του επαγγελματια δολοφονου

Please Log in or Create an account to join the conversation.

20 Aug 2005 11:51 #1059 by George

THE ULTIMATE ENTERTAINMENT PORTAL: www.kafenes.net

Please Log in or Create an account to join the conversation.

22 Aug 2005 23:39 #1354 by dimitris
sin city!apisteyto!mapa einai i ginaika tou jil!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

26 Aug 2005 01:31 #1644 by Μάνος Γρυπάρης

Caniggia27 wrote: Το Island απο οτι εχω ακουσει δεν ειναι τπτ φοβερο www.imdb.com/title/tt0399201

Tελικά άμα ήταν να ακούγαμε το imdb....σωθήκαμε!

Πήγα χθες Τετάρτη και είδα το Island.
ΤΑΙΝΙΑΡΑ!!!!!

Είχε δίκιο ο Φώτης που μου την πρότεινε.Έπεσε και μια φορά μέσα γιατί από όσες μου προτείνει οι μισές είναι σούπες. :mrgreen:

Παιδιά η ταινία μπορεί να αργεί λίγο να σας βάλει στην υπόθεση αλλά μόλις καταλάβετε τι παίζει θα πάθετε πλάκα. Εξαιρετική ταινία για μένα, μην την χάσει κανείς! :wink: 5 άτομα στην παρέα και όλοι συμφωνήσαμε ότι άξιζε.

File Attachment:
File Attachment:
File Attachment:


"Δεν με νοιάζει τι λες, αρκεί να λες σωστά το όνομά μου".
(George M. Cohan)

Please Log in or Create an account to join the conversation.