Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Uncharted 4

12 Jun 2013 20:48 - 10 May 2016 23:17 #125849 by Μάνος Γρυπάρης


Το Uncharted 4 κυκλοφορεί από τις 10 Μαϊου 2016 και είναι ένα από τα καλύτερα PS4 exclusives. Οι φήμες είχαν ξεκινήσει απ' τον Ιούνιο του 2016 όταν ο Nolan North είχε εντοπιστεί στα γραφεία της Naughty Dog. Τελικά η ανακοίνωση ήρθε έναν ολόκληρο χρόνο μετά, στην E3 2014

Διαβάστε το review

File Attachment:
File Attachment:
File Attachment:


"Δεν με νοιάζει τι λες, αρκεί να λες σωστά το όνομά μου".
(George M. Cohan)
Attachments:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

15 Jun 2013 15:02 #126062 by Γιώργος Λόλας
Λογικό μου ακούγεται να βγάλουν κι άλλο παιχνίδι της σειράς. Έχει πουλήσει σαν τρελό και είναι και πολύ αγαπητό από όλη τη κοινότητα των gamers.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

21 Jun 2013 22:49 #126461 by Βασίλης Καμακάρης
Μια μεγάλη ανατροπή έρχεται να δώσει φως στην υπόθεση αν θα βγει νέο uncharted ένας από τους users μας ονόματι Alexandros_Turbo παρουσίασε μια εικόνα από ένα walkthrough οπού σε μια φάση με τον joel βρίσκετε κάτω ένα "4" ένα subliminal που μας βάζει σε σκέψεις ότι η Naughty Dog ετοιμάζει κάτι μεγάλο.

Ορίστε και η σχετική εικόνα και ευχαριστούμε πολύ το Αλέξανδρο.

[center:17uhjjhv] [/center:17uhjjhv]

Please Log in or Create an account to join the conversation.

22 Jun 2013 02:37 #126469 by Stathis Thomopoulos
Replied by Stathis Thomopoulos on topic Uncharted 4
Ωραιος....πως το ξεθαψες?! Πραγματικα πολυ ματι ρε παιδι μου.

Ειναι το Νο.1 video game που περιμενω. Ευτυχως The Last of Us, Beyond, Gran Turismo 6 ηρθαν στο ps3.

Αλλα μετα δεν το γλιτωνουμε το ps4. Θα ξηλωθουμε παλι. Ελπιζω να εχει πωρωτικα γραφικα και μεγαλη διαρκεια. Και βεβαια Nolan North εννοειται!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

28 Jun 2013 22:48 #127010 by eliminator
Replied by eliminator on topic Uncharted 4
Σιγουράκι της Gamescom εγώ το βλέπω!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

11 Jul 2013 00:40 #127976 by Βασίλης Καμακάρης
Σύμφωνα με μια είδηση που δημοσιεύτηκε στο latestnewsexplorer.com H Naughty Dog θα χρησιμοποιήσει την engine των Uncharted και The last of us στο ps4. Στόχος της είναι να προσφέρει κάτι παραπάνω και αξιόλογο για τους gamers και κύριος για τις next-gen κονσόλες.
Από τι φαίνεται κάτι ψήνετε για Uncharted 4... :-k

Please Log in or Create an account to join the conversation.

15 Nov 2013 15:50 #135244 by Βασίλης Καμακάρης
Η Naughty Dog κατά τη διάρκεια του PlayStation 4 launch event στην Αμερική, ανακοίνωσε επίσημα ότι αναπτύσσει το επόμενο κεφάλαιο της σειράς Uncharted . Δυστυχώς δεν έχουν πει κάτι παραπάνω άλλα ας απολαύσουμε αυτό το Trailer:

[center:3pp1i1xf][youtube:3pp1i1xf]
[/youtube:3pp1i1xf][/center:3pp1i1xf]

Please Log in or Create an account to join the conversation.

05 Mar 2014 14:00 #141406 by Μάνος Γρυπάρης
Δυσάρεστα τα νέα σήμερα καθώς η Amy Hennig, creative director της σειράς Uncharted αποχώρησε από την Naughty Dog σύμφωνα με το IGN !

Μένει να δούμε αν αυτή η απομάκρυνση θα έχει αρνητικό αντίκτυπο στη σειρά. Πάντως η Naughty Dog έχει ανακοινώσει τρέιλερ για το Uncharted στο PS4 οπότε δεν νομίζω να ακυρωθεί η κυκλοφορία του.

File Attachment:
File Attachment:
File Attachment:


"Δεν με νοιάζει τι λες, αρκεί να λες σωστά το όνομά μου".
(George M. Cohan)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

05 Mar 2014 14:01 #141407 by eliminator
Replied by eliminator on topic Uncharted 4
Δεν ακυρωνονται τετοια games ευτυχως για μας!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

22 Apr 2014 17:59 #143572 by Κοσμάς Κ. Φλωρής
Απαιτώ το νέο Uncharted να είναι στην Ελλάδα! :P
Με τα γραφικά του Ps4 και την Ελληνική φύση θα δούμε τρομερά πράγματα αυτό είναι σίγουρο.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification