Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Tι κάνετε ΤΩΡΑ?

05 Jan 2018 22:30 #211088 by Lyricaldemon
Ετοιμάζομαι για βόλτα για ήρεμη μπυρίτσα!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

06 Jan 2018 14:13 #211099 by Angel
Replied by Angel on topic Tι κάνετε ΤΩΡΑ?
Πίνω καφεδάκι και βλέπω βίντεο στο Youtube.

The sword of destiny has two edges. You are one of them.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

06 Jan 2018 20:05 #211112 by Omnibot
Replied by Omnibot on topic Tι κάνετε ΤΩΡΑ?
Χαζεύω το site και εύχομαι σε όλους καλή χρονιά!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

06 Jan 2018 20:50 #211118 by Αγγελική Γοργορίνη
Ακούω μουσική και λέω να παίξω λιγάκι, πριν πάω για δουλειά. Αλλά τι να σου κάνει το λιγάκι όταν θες να το ξημερώσεις...

“What do you fear, lady?" [Aragorn] asked.
"A cage," [Éowyn] said. "To stay behind bars, until use and old age accept them, and all chance of doing great deeds is gone beyond recall or desire.”

Please Log in or Create an account to join the conversation.

06 Jan 2018 23:03 #211119 by Angel
Replied by Angel on topic Tι κάνετε ΤΩΡΑ?
Βλέπω στριμάκι ενώ τρώω.

The sword of destiny has two edges. You are one of them.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

07 Jan 2018 12:38 #211131 by Παναγιώτης Πολυδεύκης
Ήμουν αρκετά χάλια χθες οπότε τώρα απλά θα αράξω να δω κάνα anime και να ακούσω μουσική.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

07 Jan 2018 13:07 #211136 by Angel
Replied by Angel on topic Tι κάνετε ΤΩΡΑ?
Πίνω καφεδάκι χαλαραααααα....

The sword of destiny has two edges. You are one of them.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

07 Jan 2018 19:50 #211156 by Blood Prince
Εγώ τώρα τα'χω πάρει. :woohoo:

Επέστρεψα στην πόλη που εργάζομαι μετά απο δύο εβδομάδες ξεγνοιασιάς (7 εργάσιμες μέρες άδεια) και αύριο πρέπει να επιστρέψω στην δουλειά.

Επειδή έχω συνηθίσει να ξυπνάω 11:00 η ώρα με το πάσο μου,με το που σκέφτομαι πως αύριο 6:00 πρέπει να σηκωθώ για να πάω δουλειά απο 7:00 μέχρι 15:00 εκνευρίζομαι.

Ηθελα να περάσει ο χρόνος πιο αργά. :(

Επιπλέον μέσα στην επόμενη εβδομάδα έχω να ετοιμάσω και εργασία για το Πανεπιστήμιο για να την παραδώσω 16 του μήνα....(και όχι μόνο αυτό αλλά και μέσα στις γιορτές ετοίμαζα εργασία και πρέπει να την παραδώσω αύριο)

Αχουουυυυυυυυυ :woohoo:

Θα τα σπάσω όλα δεν μπορεί. :P

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

Please Log in or Create an account to join the conversation.

07 Jan 2018 20:04 #211159 by Blood Prince

Dovahkiin wrote: Ακούω μουσική και λέω να παίξω λιγάκι, πριν πάω για δουλειά. Αλλά τι να σου κάνει το λιγάκι όταν θες να το ξημερώσεις...


Δουλειά στα θεοφάνεια ; Εύγε !

Οταν σκέφτομαι πως αύριο θα πάω δουλειά λέω πωωωωωωωω τι ωραία ήταν πριν δύο εβδομάδες που επέστρεψα Κόρινθο έχοντας μέρες ξεγνοιασιάς μπροστά μου.

Αχ να γύριζε ο χρόνος πίσω ! :( (βασικά αν μπορούσα δεν θα έκανα ούτε μεταπτυχιακό και θα έπαιζα όλη μέρα αλλά είναι αναγκαίο κακό για ένα καλύτερο μέλλον και για επιβίωση)

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

Please Log in or Create an account to join the conversation.

07 Jan 2018 20:19 #211160 by Αγγελική Γοργορίνη

Blood Prince wrote:

Dovahkiin wrote: Ακούω μουσική και λέω να παίξω λιγάκι, πριν πάω για δουλειά. Αλλά τι να σου κάνει το λιγάκι όταν θες να το ξημερώσεις...

Δουλειά στα θεοφάνεια ; Εύγε !


Βεβαίως! Αρκετά έκατσα στις διακοπές. Εξάλλου οι μπυρίτσες δεν κοιτάνε γιορτές. :lol:

“What do you fear, lady?" [Aragorn] asked.
"A cage," [Éowyn] said. "To stay behind bars, until use and old age accept them, and all chance of doing great deeds is gone beyond recall or desire.”

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification