Ειδήσεις Διαγωνισμοί Διαγωνισμός The Last of Us

Διαγωνισμός The Last of Us

Tuesday, 17 Sep 2013  | in Διαγωνισμοί  | Γράφτηκε από τον GameWorld   | (39 σχόλια)
GameWorld

GameWorld  

Αποκτήστε τα GameWorld t-shirts με μία βόλτα στο Tokotoukan.com/el/Gameworld
Hot
https://gameworld.gr/media/reviews/photos/thumbnail/320x180s/2d/63/47/7e43e54192a616b477432b8a03182b32_Generic.jpg
 

Διαγωνισμός The Last of Us

Κερδίστε πέντε αντίτυπα από το απόλυτο exclusive της χρονιάς στο PS3.

To GameWorld σε συνεργασία με την Sony σας προσφέρουν 5 αντίτυπα του The Last of Us για PlayStation 3!

Μέχρι στιγμής το The Last of Us είναι ο καλύτερος exclusive τίτλος που μας χάρισε φέτος η Sony για την κονσόλα της. Η ιστορία του Joel και της Ellie αποτελεί τον ιδανικό συνδυασμό Action με τα στοιχεία ενός Survival Horror. Η ιστορία του θα σας συγκινήσει ενώ θυμίζουμε ότι περιλαμβάνει και multiplayer modes, τρία εις τον αριθμό, μετά από το patch 1.03 που κυκλοφόρησε στα τέλη Αυγούστου και πρόσθεσε το νέο Interrogation mode.

Για να συμμετάσχετε στο διαγωνισμό:
Η διαδικασία συμμετοχής γίνεται με δύο τρόπους. Θα κληρώσουμε τρία αντίτυπα μέσω του site και δύο ακόμη αντίτυπα Facebook Page του GameWorld. Ο διαγωνισμός θα λήξει την ερχόμενη Δευτέρα 23/9.

Α τρόπος: Στο GameWorld.gr:
1)Δικαίωμα συμμετοχής στο διαγωνισμό έχουν μόνο όσα μέλη του GameWorld συγκεντρώσουν μέσα σε μία εβδομάδα +30 xp (πόντους εμπειρίας) στο προφίλ τους (κάντε κλικ εδώ για περισσότερες πληροφορίες). Για να το επιτύχετε αυτό απλά σημειώστε τους πόντους που έχετε σήμερα και οι οποίοι είναι ορατοί από την κεντρική σελίδα του προφίλ σας. Οι πόντοι αποκτώνται με τη συμμετοχή σας στο site, στο Forum και στο Community του GameWorld.
2)Ο διαγωνισμός ξεκινάει από σήμερα και θα διαρκέσει για μία εβδομάδα, μέχρι την Δευτέρα 23 Σεπτεμβρίου. Για να δηλώσετε συμμετοχή μπείτε στο group του The Last of Us στην Community του GameWorld κάνοντας κλικ στο "Γίνετε μέλος της ομάδας". Γράψτε στον τοίχο (wall) του group ότι σχόλιο θέλετε.
3)Η καταμέτρηση των πόντων σταματάει την Δευτέρα 23 Σεπτεμβρίου στις 18:00. Στις 19:00 θα γίνει η κλήρωση στην εκπομπή Users.
4)Όσα μέλη δεν συγκεντρώσουν +30 xp στο προφίλ τους δεν θα καταμετρηθούν στην κλήρωση. Η διαδικασία αυτή απαιτείται ώστε (σε συνδυασμό με την καταγραφή της IP στα usernames) να διασφαλίσουμε ότι στο διαγωνισμό δεν θα υπάρξει κάποια διπλή εγγραφή.
5)Προσοχή: Απαγορεύονται τα greeklish καθώς και μηνύματα ελάχιστων λέξεων που έχουν ως σκοπό την εσκεμμένη απόκτηση xp στο προφίλ σας. Σε τέτοιες περιπτώσεις θα υπάρχει άμεσος αποκλεισμός χρηστών από τον διαγωνισμό.

Β τρόπος: Στη Facebook Page του GameWorld:
1)Μπείτε στη σελίδα του GameWorld στο Facebook και συγκεκριμένα σε αυτη τη φωτογραφία.
2)Κάντε Like και Share στη photo και ακολούθως αφήστε σχόλιο στο κάτω μέρος της.

Σημειώσεις:
- Μπορείτε να συμμετάσχετε και στις δύο κληρώσεις για να αυξήσετε τις πιθανότητές σας.
- Αν κληρωθείτε νικητής τότε βγαίνετε εκτός των επόμενων κληρώσεων, ώστε να μπορέσουν να κερδίσουν κι άλλοι αναγνώστες. Νικητές
Η κλήρωση για τους τυχερούς νικητές θα γίνει στην εκπομπή Users την Δευτέρα 23 Σεπτεμβρίου και οι νικητές θα ανακοινωθούν στο GameWorld.gr.

Στο διαγωνισμό μπορούν να συμμετάσχουν όλοι οι αναγνώστες του GameWorld ανεξαρτήτως τόπου διαμονής. Διαβάστε τους όρους συμμετοχής των διαγωνισμών.

Καλή επιτυχία σε όλους!

Mόνο εγγεγραμμένοι χρήστες μπορούν να γράψουν σχόλια. Παρακαλούμε κάντε πρώτα Login στο site. Αν δεν έχετε λογαριασμό στο GameWorld τότε κάντε Register και στη συνέχεια Login.

Comments  

#1 JohnShepard (Level 13) 20/11/2010 15:11
Επειδή το έπαιξα σε φίλο με Xbox360 ένα θα σας πω.Εκτός του ότι θέλεις σαλόνι για να το παίξεις και καθόμασταν και κουνάγαμε τα έπιπλα για να πιασει η κάμερα δεν βλέπω να έχει καλά games.Το Kinect Adventures το τελειώσαμε παρέα σε κάνα δίωρο και μετά αντίο 150 ευρώ.Ίσως το Kinect Sports να αξίζει.

PS Move ρεεεε....FTW! :evil:
#2 leo (Level 1) 20/11/2010 16:57
Θύμισε μου τι καλά launch games είχε το PS Move... ;-)
#3 BigBoss (Level 24) 20/11/2010 17:43
Quoting leo:
Θύμισε μου τι καλά launch games είχε το PS Move... ;-)


Το Sports Champions ήταν αρκετά καλό.
#4 leo (Level 1) 20/11/2010 17:56
Γιατί, το Dance Central δεν είναι?
#5 AntonKos (Level 17) 20/11/2010 18:01
Καμία σχέση το Playstation Move με το Kinect.Στο ένα έχεις μία καλύτερη έκδοση του Wii και στο άλλο σηκώνεσαι και παίζεις ο ίδιος,γυμνάζεσα ι κλπ.Το Kinect Sports είναι καλή φάση να το παίζεις online και αυτό αξίζει μέχρι τώρα για μένα.Ειδικά το ποδόσφαιρο και το beachvolley είναι εθισμός.Το Dance Central το είχα δοκιμάσει λίγο και θέλει καλό συγχρονισμό και γενικά να σου αρέσει να χορεύεις.Α επίσης το kinect δεν είναι για υπέρβαρους! :P
#6 Manos (Level 38) 20/11/2010 18:10
Παιδιά μην βιάζεστε να κρίνετε κάτι με το καλημέρα. Σίγουρα το Playstation Move έχει ανακοινώσει μεγάλα ονόματα, όπως τα Infamous 2, Resident Evil 5 και Heavy Rain, όμως το Kinect είναι μόλις 10 ημέρες στην αγορά. Ας δώσουμε και στα δύο λίγο χρόνο.
#7 dinoulis (Level 3) 21/11/2010 23:41
Το Kinect ειναι για παιδακια... οπως και το Wii. Εκει σκοπευει να πουλήσει.
#8 Toon-R (Level 11) 22/11/2010 00:26
Και για γκόμενες.Άμα τις δείτε στο πλαίσιο πως κάνουνε θα πάθετε πλάκα.Aλλά τι να τους πεις?"Ελάτε σπίτι μου να παίξουμε kinect?" :whistle:
#9 hercules (Level 2) 22/11/2010 21:25
καλα καλα μαθε να παιζεις πρωτα...παιξε εκει στο καναπε σου κανα προ και ασε τα αλλα...
#10 +1 Vasilis (Level 25) 17/09/2013 16:31
Παιδιά καλή επιτυχία σας εύχομαι, εγώ άπλα φιλική συμμετοχή διότι έχω ολόκληρη joel edition και day one κιόλας 8).
#11 +1 skel13 (Level 11) 17/09/2013 16:47
καλή επιτυχία παιδιά !!!
#12 k850stratos (Level 13) 17/09/2013 17:47
Φοβερό!
#13 ntinosaurus (Level 10) 17/09/2013 18:18
Φοβερός διαγωνισμός !
Καλή επιτυχία σε όλους (μας)...
#14 f1madness2011 (Level 10) 17/09/2013 18:47
Kαλή επιτυχία σε όλους! Super Διαγωνισμός!
#15 euris13 (Level 22) 17/09/2013 18:51
Thanks GW για ολους αυτους τους διαγωνισμους!
#16 Kostas316 (Level 8) 17/09/2013 19:13
Το απόλυτο exclusive game της χρονιάς! Παίδες είστε οι καλύτεροι!!! :lol:
#17 redakos (Level 13) 17/09/2013 19:18
καλή επιτυχία
#18 Nicko (Level 20) 17/09/2013 19:21
Good Luck !! ;)
#19 razor_blade27 (Level 11) 17/09/2013 19:26
Αν κερδίσω ένα από τα 5 αντίτυπα θα πάω να αγοράσω PS3! Πρέπει να είναι τρομερό παιχνίδι!
#20 D_Papastergios (Level 15) 17/09/2013 19:55
καλή επιτυχία παιδιά !!!
#21 grotenfrod (Level 21) 17/09/2013 20:34
Γι αυτό το παιχνίδι αγόρασα ps3. Ελπίζω να κερδίσω, αλλιώς αγορά...
#22 Mezmerizer4 (Level 16) 17/09/2013 21:11
Μακάρι να το κερδίσουμε όσοι το έχουμε ανάγκη :P
#23 ha_CK_er4 (Level 10) 17/09/2013 21:28
παιδια καλη τυχη...πραγματι κα οποιος θα ειναι πολυ τυχερος!
#24 panosdark (Level 12) 17/09/2013 21:30
καλή επιτυχία σε όλους! :-)
#25 Obiwan88 (Level 6) 18/09/2013 00:38
ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΤΟ! ΤΡΕΛΑΝΕ ΜΑΣ ΡΕ GAMEWORLD! ΤΡΕΛΑΝΕ ΜΑΣ ΡΕ ΑΡΧΙΣΥΝΤΑΚΤΑΡΑ! ΜΠΡΑΒΟ! :D
#26 Zaratoth (Level 28) 18/09/2013 00:38
Καλή επιτυχία και συγχαρητήρια για το διαγωνισμό.
#27 SnakeEater (Level 17) 18/09/2013 01:05
καλη επιτυχια σε ολους παιδια!!!!!
#28 Aliengoa (Level 23) 18/09/2013 01:15
Καλή επιτυχία σε όλους! Ισως το καλύτερο δώρο αν δεν δίναμε το Total War: Rome II :lol:
#29 ilovegames (Level 25) 18/09/2013 11:05
Καλή επιτυχία σε όλους, μακάρι να το κερδίσει κάποιος που δεν το έχει ήδη. Προκειται για παιχνιδάρα από ότι έχω διαβάσει.
#30 akanthithos (Level 7) 18/09/2013 13:45
Τι σημαίνει κάντε Share; Τι είναι δηλαδή το Share; Μη με παρεξηγείτε, δεν ασχολούμε με facebook και twiter.
#31 cyclopes (Level 15) 18/09/2013 17:00
Καλη τύχη σε όλους :)
#32 Blade (Level 10) 18/09/2013 17:11
Μιλάμε για το καλύτερο ps3 exclusive καλή μας τύχη!
#33 akanthithos (Level 7) 18/09/2013 19:54
Quoting akanthithos:
Τι σημαίνει κάντε Share; Τι είναι δηλαδή το Share; Μη με παρεξηγείτε, δεν ασχολούμε με facebook και twiter.

Καμιά βοήθεια;
#34 Vasilis (Level 25) 18/09/2013 20:07
Quoting akanthithos:
Quoting akanthithos:
Τι σημαίνει κάντε Share; Τι είναι δηλαδή το Share; Μη με παρεξηγείτε, δεν ασχολούμε με facebook και twiter.

Καμιά βοήθεια;


Είναι η κοινοποίηση και καλά να φαίνεται στο τοίχο σου στο Facebook.
#35 Nedved11 (Level 2) 18/09/2013 20:44
καλή επιτυχία
#36 Bloodman (Level 8) 19/09/2013 07:17
Τέλειος διαγωνισμός!
#37 sithlorddante (Level 17) 19/09/2013 14:42
Θα μας τρελλάνετε εσείς!!!!!!Να αναμένουμε και κανένα διαγωνισμό για το PRO 2014?????
#38 Vasilis (Level 25) 19/09/2013 17:46
Quoting sithlorddante:
Θα μας τρελλάνετε εσείς!!!!!!Να αναμένουμε και κανένα διαγωνισμό για το PRO 2014?????

Μπορείς να ρωτήσεις εδώ.
#39 fantasyknight (Level 14) 22/09/2013 20:21
Πραγματικα αμα το κερδισω θα εχει φυγει λιωσιμο στο PS3. Top exclusive δωρο και εχω πολυ καιρο να παιξω hardcore στο PS3. Απο το MGS4 εχω να ευχαριστηθω game. Good luck to all!
Notification