Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Αγαπημένο Racing game

26 Oct 2009 19:36 #63499 by Kujitenga
Το καλύτερο Racing παιχνίδι που έχει βγει (για PC) είναι το GTR2.Είναι το ρεαλιστικότερο και φοβερότερο racing που έχω παίξει ποτέ

Please Log in or Create an account to join the conversation.

06 Nov 2009 14:43 #64207 by Kostas Giagias
TO GTR2 είναι αρκετά καλό και έχει και αλλαγή καιρού κλπ.

Τωρα για SIM πλησιάζει να πω την αλήθεια και βοηθιέται από τα MODS αλλά μέχρι εκεί.

tigraki wrote:

beastie wrote: Εχω φάει το! κόλλημα με το LFS

Ίσως και να είναι το καλυτερο Racing Simulator που έχει βγει ποτέ.


τώρα περιμένουμε να βρει S3 !!!

θα υπάρχει και πραγματική πίστα με Laser Scan !!!

I love racing because football and basketball require only one ball...
Hellenic Racing Team

Please Log in or Create an account to join the conversation.

12 Jan 2010 23:18 #67865 by redkwstas
Το καλύτερο racing game που εχω παίξει και θα παίζω μέχρι το τέλος του κόσμου είναι το NFS Most Wanted.Το παιχνίδι είχε φοβερό χειρισμό και γραφικά για την εποχή του.Επίσης μου άρεσε παρά πολύ η ιδέα που είχε η Ε.Α να βάλει 15 αντιπάλους.Φοβερό παιχνίδι!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

13 Jan 2010 17:56 #67893 by Νικόλαος-Χρήστος Κόγγος
Το καλύτερο racing/rally game που έχω παίξει και κολλήσει μαζί του είναι το Colin McRae Rally 2.0. Σκέτη πόρωση. Φυσικά και το nfs underground 2 και το most wanted ήταν καλά.

PC user forever !!!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

13 Jan 2010 19:20 #67894 by Γιώργος Δημόπουλος
Το the best racing που ειχα λιωσει ηταν το nfs underground 2.Δν ειχε τα απιαστα γραφικα αλλα ηταν παρα πολυ ωραιο κ ευχαριστο... :cup:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

04 Dec 2012 13:36 #116230 by κωστας διγκας
Gran turismo ολοι η σειρα
project cars ετσι οπως ειναι αν και δεν εχει βγει και gp4 !

Please Log in or Create an account to join the conversation.

04 Dec 2012 15:35 #116240 by Φίλιππος Δαουκόπουλος
ουαου το ποστ σου έχει διαφορά σχεδόν 3 χρόνια απο το προηγούμενο! :P
Εγώ αγαπάω Gran Turismo (έπαιξα τα 2 πρώτα λόγω PS1) και τώρα Forza Motorsport (λόγω 360).
Είχα ξεχωρίσει και τα εκπληκτικά Colin McRae και Grid

Please Log in or Create an account to join the conversation.

04 Dec 2012 17:50 #116256 by Αντώνης Κονδύλης
Need for Speed 2 και Forza Motorsport 3 (το 4 δεν το έχω ακομα)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

04 Dec 2012 18:41 #116261 by Γιώργος Λόλας
Τώρα είναι σαν να με ρωτάνε αν μου αρέσει περισσότερο ο μουσακάς ή τα γεμιστά (τα δύο αγαπημένα μου φαγητά). Ποιον κοροϊδεύω! Η απάντηση είναι εύκολη. Ο μουσακάς! Εννοώ...

Από rally games μου αρέσουν περισσότερο τα Colin McRae 2 και Richard Burn's Rally (ο βασιλιάς του είδους!). Από τα νεότερα, Dirt 3 και WRC 3. Το τελευταίο έχουν αρχίσει και το modάρουν, προσπαθώντας να το κάνουν περισσότερο simulation. Πολλοί λένε ότι εν καιρώ θα το φτάσουν σε τέτοιο σημείο που θα κρίνεται ως το νέο Richard Burn's Rally. Μεγάλα λόγια, αλλά μη ξεχνάμε ότι και το RBR έγινε αυτό που είναι σήμερα μέσα από τα mods που δημιούργησε η κοινότητα.

Από racing simulators, τα αγαπημένα μου είναι τα GTR2 (με το Power & Glory mod που κάνει το παιχνίδι ένα μοντέρνο GT Legends, δείτε το!), το Live For Speed, rFactor 2, nkPro και περιμένω Assetto Corsa, Project Cars, RaceRoom Racing Experience και GTR3. Θα ήθελα να ασχοληθώ κάποια στιγμή σοβαρά και με το iRacing, ενώ έχω δοκιμάσει και τα SimRaceWay και Auto Club Revolution.

Μη ξεχάσω να αναφέρω και το πολυαγαπημένο μου Grid (ελπίζω το Grid 2 να είναι το ίδιο καλό αλλιώς θα τους πάρει ο διάολας :P ). Τέλος, τρέφω μεγάλη αγάπη σε όλα τα παιχνίδια με νταλίκες (Euro Truck Simulator 2 <3 ).

Please Log in or Create an account to join the conversation.

04 Dec 2012 19:11 #116266 by Αθανάσιος Κοτζαραπης
Gran turismo 2 και 4,
need for speed hot pursuit στο pc
Formula 1 Ν64

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification