Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword
Το GameWorld.gr αναζητά Forum Moderators (21 May 2018)

Το GameWorld.gr επιθυμεί να προσλάβει Forum Moderators.

Διαγωνισμοί: Γενική Συζήτηση/Απορίες/Τα δώρα που κερδίσατε

More
30 Apr 2020 23:26 #233580 by TheReaper
TheReaper replied the topic: Διαγωνισμοί: Γενική Συζήτηση/Απορίες/Τα δώρα που κερδίσατε
Θυμάμαι ρε παιδιά είχα κερδίσει πολλές φορές από αυτόν το διαγωνισμό. Βέβαια, τότε το Gameworld δεν είχε και το ευρύ κοινό που έχει τώρα.

Τα δύο παιχνίδια που ήμουν κατενθουσιασμένος όταν κέρδισα ήταν τα Heavenly Sword και God of War 3.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
19 May 2020 21:18 #234492 by Blood Prince
Blood Prince replied the topic: Διαγωνισμοί: Γενική Συζήτηση/Απορίες/Τα δώρα που κερδίσατε
Μου ήρθε ειδοποίηση.Αύριο θα πάω ΕΛΤΑ να παραλάβω το δώρο που κέρδισα από GW ως User του μήνα.Θα ανέβει φωτό. :)

Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

More
20 May 2020 09:36 #234498 by Brazhlias
Brazhlias replied the topic: Διαγωνισμοί: Γενική Συζήτηση/Απορίες/Τα δώρα που κερδίσατε

Blood Prince wrote: Μου ήρθε ειδοποίηση.Αύριο θα πάω ΕΛΤΑ να παραλάβω το δώρο που κέρδισα από GW ως User του μήνα.Θα ανέβει φωτό. :)

Το παρελαβες τελικα; Βαλε φωτο να χαρουμε και 'μεις.
The following user(s) said Thank You: Blood Prince

More
20 May 2020 12:17 #234510 by Blood Prince
Blood Prince replied the topic: Διαγωνισμοί: Γενική Συζήτηση/Απορίες/Τα δώρα που κερδίσατε

Brazhlias wrote:

Blood Prince wrote: Μου ήρθε ειδοποίηση.Αύριο θα πάω ΕΛΤΑ να παραλάβω το δώρο που κέρδισα από GW ως User του μήνα.Θα ανέβει φωτό. :)

Το παρελαβες τελικα; Βαλε φωτο να χαρουμε και 'μεις.

Οχι ακόμα.Τώρα θα πάω.

Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

The following user(s) said Thank You: Brazhlias

More
20 May 2020 14:17 - 20 May 2020 14:19 #234512 by Blood Prince
Ευχαριστώ όσους με ψήφισαν για User του μήνα τον Απρίλιο και το GW που μου έδωσε την δυνατότητα να το κερδίσω.

Peter Baylish

Last Edit: 20 May 2020 14:19 by Blood Prince.
The following user(s) said Thank You: Brazhlias

More
20 May 2020 15:57 #234516 by Brazhlias
Brazhlias replied the topic: Διαγωνισμοί: Γενική Συζήτηση/Απορίες/Τα δώρα που κερδίσατε
Πωωωωωωωωωωωωωωω Παιχνιδαρα. Μπραβο φιλε μου. Μακαρι να κερδιζεις καθε μηνα.
The following user(s) said Thank You: Blood Prince

More
20 May 2020 17:18 #234518 by Blood Prince

Brazhlias wrote: Πωωωωωωωωωωωωωωω Παιχνιδαρα. Μπραβο φιλε μου. Μακαρι να κερδιζεις καθε μηνα.

χαχα χλωμό το βρίσκω...ευχαριστώ πάντως.

Peter Baylish

More
24 May 2020 13:11 #234588 by Brazhlias
εγω θα σε ψηφιζω καθε μηνα γιατι εισαι ωραιος τυπος φιλε.

Δεν γνωριζομαστε προσωπικα, αλλα ετσι εχω καταλαβει.

More
06 Jun 2020 16:15 #235217 by BigGreekGamer
BigGreekGamer replied the topic: Διαγωνισμοί: Γενική Συζήτηση/Απορίες/Τα δώρα που κερδίσατε
Διαγωνισμός νέων κυκλοφοριών Μαϊου: Ο νικητής
Δείτε ποιο παιχνίδι δήλωσε να κερδίσει από το Instant-Gaming!

Ο διαγωνισμός νέων κυκλοφοριών Μαϊου, στο οποίο διαλέξατε ως δώρο video game της επιλογής σας από το Instant-Gaming μόλις ολοκληρώθηκε.

Ο τυχερός νικητής:

[url=https://www.instant-gaming.coGamer-61m/igr/gameworld/]Gamer-61[/url]
Το δώρο που επέλεξε:
Resident Evil 3 Remake

Όσοι αγοράζετε ψηφιακά games, μπείτε στο Instant-Gaming για να βρείτε τις χαμηλότερες τιμές της αγοράς.

After All We’ve Been Through. Everything That I’ve Done.
It Can’t Be For Nothing.

More
06 Jun 2020 16:24 #235222 by BigGreekGamer
BigGreekGamer replied the topic: Διαγωνισμοί: Γενική Συζήτηση/Απορίες/Τα δώρα που κερδίσατε
Κερδίστε την φιγούρα της Ellie από το The Last of Us: Part II
Προσφορά του Market24.

Το GameWorld σε συνεργασία με το Market24.gr σας χαρίζουν την φιγούρα της Ellie από το The Last of Us: Part 2.

Για να μπείτε στην κλήρωση ακολουθήστε τις οδηγίες στη Facebook page του GameWorld. Συγκεκριμένα θα πρέπει να κάνετε:
✓ Like στις Facebook pages του GameWorld.gr και του Market24.gr στο Facebook.
✓ Share την φωτογραφία στο προφίλ σας με hashtag #GameWorld
✓ Να αφήσετε σχόλιο στη φωτογραφία με την άποψή σας για την σειρά The Last of Us!

Η κλήρωση θα γίνει την ημέρα κυκλοφορίας του παιχνιδιού, στις 19/6!
Καλή επιτυχία σε όλους!

Θυμίζουμε ότι μπορείτε να αποκτήσετε το The Last of Us: Part II ή την φιγούρα από το Market24.g με δωρεάν μεταφορικά.
- PS4 game.
- Φιγούρα
Απλά γράψτε τον κωδικό GameWorld στο checkout.
Καλή επιτυχία σε όλους!

After All We’ve Been Through. Everything That I’ve Done.
It Can’t Be For Nothing.

Time to create page: 1.111 seconds
Notification