Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Διαγωνισμοί: Γενική Συζήτηση/Απορίες/Τα δώρα που κερδίσατε

01 Apr 2019 14:18 - 29 Apr 2019 16:10 #224459 by Dimitris Fokas
Ευχαριστώ πολύ. Ειλικρινά τέτοια ταλαιπωρία δεν έχω ξανά ζήσει, ένα ποντίκι κέρδισα εγώ ο άνθρωπος και δεν μου απαντήσατε ποτέ...2 μήνες τζάμπα κοίταγα κάθε μέρα εδώ στην ιστοσελίδα σας και στα email σας περιμένοντας την απάντηση σας και τίποτα...
ένα δώρο κέρδισα και χάρηκα τόσο πολύ που έκανα την υπομονή και περίμενα να μου στείλετε ένα email σας.Λέω εντάξει σας καταλαβαίνω δεν έχετε και πολύ χρόνο για να στείλετε το email γιαυτό και έκανα υπομονή αλλά περίμενα 2 μήνες και δεν μου απαντήσατε ποτέ. Προσπάθησα να επικοινωνήσω μαζί σας και τίποτα.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

29 Apr 2019 16:17 - 29 Apr 2019 16:25 #224900 by Nikos Georgopoulos

dimas.fk19 wrote: Ευχαριστώ πολύ. Ειλικρινά τέτοια ταλαιπωρία δεν έχω ξανά ζήσει, ένα ποντίκι κέρδισα εγώ ο άνθρωπος και δεν μου απαντήσατε ποτέ...2 μήνες τζάμπα κοίταγα κάθε μέρα εδώ στην ιστοσελίδα σας και στα email σας περιμένοντας την απάντηση σας και τίποτα...
ένα δώρο κέρδισα και χάρηκα τόσο πολύ που έκανα την υπομονή και περίμενα να μου στείλετε ένα email σας.Λέω εντάξει σας καταλαβαίνω δεν έχετε και πολύ χρόνο για να στείλετε το email γιαυτό και έκανα υπομονή αλλά περίμενα 2 μήνες και δεν μου απαντήσατε ποτέ. Προσπάθησα να επικοινωνήσω μαζί σας και τίποτα.

Ταλαιπωρία έζησες γιατί δεν απάντησες ποτέ επί ένα μήνα όταν σου στείλαμε το email για το Game of the Year! Όλοι παρέλαβαν το δώρο τους εκτός από σένα! Σύμφωνα με τους όρους χρήσης για τους διαγωνισμούς:

Αν ο νικητής ενός διαγωνισμού αργήσει να απαντήσει στο email που θα του στείλουμε για 30 ημέρες μετά την λήξη του διαγωνισμού τότε το GameWorld έχει δικαίωμα μετά τις 30 ημέρες να ξανακληρώσει το συγκεκριμένο δώρο.


Μετά την λήξη του διαγωνισμού τα μεσάνυκτα της 31/12, πέρασαν 32 ημέρες αφού έστειλες email και συγκεκριμένα την 1η Φεβρουαρίου.



Ο Μάνος την 1η Φεβρουαρίου ξέρεις που βρισκόταν? Στην Κύπρο. Στα τέλη του Ιανουαρίου έστειλε και τα τελευταία δώρα.
Άρα από την στιγμή που επί ένα μήνα δεν απάντησες στα emails σου, είχαμε κάθε δικαίωμα ως GameWorld να ξανακληρώσουμε το δώρο κάτι που δεν κάναμε. Αλλά όταν ο Μάνος βρίσκεται στην Κύπρο και τα δώρα στην Αθήνα μην περιμένεις να σταλούν έτσι εύκολα. Ψάχναμε στο στούντιο και δεν το βρίσκαμε το δώρο. Όταν επέστρεψε στα μέσα του Απριλίου και βρήκε ο ίδιος το δώρο σου, τότε το θέμα λύθηκε και σου το στείλαμε για παραλαβή.

Το ότι δεν κοίταξες τα spam emails σου στο Gmail μέσα στις πρώτες 30 ημέρες όπως ορίζουν οι κανόνες είναι δικιά σου ευθύνη, όπως και το ότι δεν επικοινώνησες με κάποιο άλλο τρόπο, όπως μέσω Facebook page για να σιγουρευτείς. Δεν ανοίξαμε τα emails για παραλαβές δώρων γιατί δεν είχαμε να παραδώσουμε κανένα άλλο δώρο μεγάλου διαγωνισμου από το Game of the Year μεχρι σήμερα. Ότι άλλο έχει αποσταλεί είναι κωδικοί.

Τέλος το οτι δεν σου απάντησε κανένας εδώ στο Forum απο τον Φεβρουάριο που έστειλε email είναι ευθύνη των 4 μελών του Community Support τα οποία δεν είδαν ποτέ το μήνυμά σου για να σου απαντήσουν.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

29 Apr 2019 16:46 - 30 Apr 2019 13:21 #224901 by Μάνος Γρυπάρης
GameWorld Giveaway Pool
Από σήμερα σας έχουμε μία μεγάλη έκπληξη όσον αφορά τον μηνιαίο διαγωνισμό που διεξάγεται κάθε μήνα στο GameWorld.gr με το Game και τους Users του μήνα.

Κατά καιρούς διεξάγουμε διάφορους μεγάλους διαγωνισμούς στους οποίους σας βάζουμε πάντοτε να επιλέξετε το δώρο σας. Παρόλα αυτά, υπάρχουν δώρα τα οποία είτε δεν επιλέγονται από κανέναν (διότι έχουν να ανταγωνιστούν άλλα πιο σημαντικά), είτε οι νικητές δεν τα παραλαμβάνουν ποτέ. Συγκεντρώσαμε λοιπόν όλα αυτά τα δώρα και φτιάξαμε το GameWorld Giveaway Pool.

Τι είναι το GameWorld Giveaway Pool
Πρόκειται για μια λίστα με δώρα, είτε games, είτε περιφερειακά, τα οποία θα μπαίνουν ως έπαθλα στους Users of the month, διαγωνισμό που ξεκινάει κάθε 25 του μήνα και στον οποίο θυμίζουμε ότι ψηφίζετε τους νικητές στο Forum.

Τα τρία άτομα που κερδίζουν κάθε μήνα και που θα επιλέγουν πλέον δώρο από το Giveaway Pool είναι:
- Ο User του μήνα με την μεγαλύτερη συμμετοχή.
- Το καλύτερο User Review του μήνα (κείμενο γράφετε κάνοντας κλικ οποιοδήποτε review και επιλέγοντας το μενού "User review").
- Το καλύτερο User blog του μηνα.

Αναλυτικά όλη η λίστα των physical & retail δώρων:

APC Mobile Power Bank 5000mAh
5 F1 2018 (PS4)
5 F1 2018 (Xbox One)
Fallout 76 Steelbook
Far Cry Primal (Xbox One)
Fortnite Funko Pop: Bright Bomber
Fortnite Funko Pop: Merry Marauder
Gran Turismo Sport (PS4)
LEGO Worlds (Xbox One)
MotoGP 18 (PS4)
Persona 4 Arena Ultimax (Xbox 360)
Shadow of Mordor (Xbox 360)
Shenmue I & II (PS4)
Space Overlords (PC)
2 Total War: Warhammer - Old World Edition (PC)
Trust Mico μικρόφωνο
Trust Ultrathn mousepad GXT202
Trust USB GXT 210 μικρόφωνο
Τράπουλα Destiny 2
2 Roccat t-shirts

Steam keys:
Scribblenauts Unlimited
ARMA: Cold War Assault
Arma: Gold Edition
Arma Tactics
Super Seducer
Dungeon of the Endless
Impact Winter
Company of Heroes 2 - Whale and Dolphin Conservation Charity Pattern Pack
(μόνο αν έχετε ήδη το παιχνίδι)
Tumblestone
Cities in Motion 2
Magicka 2
Majesty 2 Collection
Seed of the Arcane
Xenia
Dead By Murder
Phantasmagoria
Phantasmagoria 2: A Puzzle of Flesh
Police Quest Collection
Shiftlings
Sonic Adventure DX
Sonic CD
Space Quest Collection
Streets of Rage
World Basketball Manager 2
Divide By Sheep
Puzzle Agent
Puzzle Agent 2
Telltale Texas Hold'em
Loot Rascals
Tumbleseed
Loot Rascals (+ soundtrack)
Portal Knights (Xbox One)

Downloadable keys (μάλλον εκτός Steam)
Humble Mobile Bundle (gift)
Humble Weekly Sale: Team 17 (gift)

Τα παραπάνω δώρα τα κερδίζετε στο Game και τους Users του μήνα.
Κατά σειρά επιλέγουν δώρο:
Α)Ο user του μήνα.
Β)Ο user reviewer του μήνα.
Γ)Ο blogger του μήνα.

Οι ψήφοι σας καθορίζουν τους νικητές από τις 25 κάθε μήνα μέχρι την λήξη του στο subforum Versus.
Καλή επιτυχία σε όλους!

File Attachment:
File Attachment:
File Attachment:


"Δεν με νοιάζει τι λες, αρκεί να λες σωστά το όνομά μου".
(George M. Cohan)
The following user(s) said Thank You: Άκης Ζαχαριάδης

Please Log in or Create an account to join the conversation.

18 Jul 2019 17:06 #225848 by Blood Prince
Σήμερα παρέλαβα το F1 2018 που κέρδισα ως user του μήνα Μαρτίου. :)

Ευχαριστώ όσους με ψήφισαν και το Gameworld για την αποστολή.


File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

Please Log in or Create an account to join the conversation.

18 Jul 2019 23:06 #225852 by A

Blood Prince wrote: Σήμερα παρέλαβα το F1 2018 που κέρδισα ως user του μήνα Μαρτίου. :)

Ευχαριστώ όσους με ψήφισαν και το Gameworld για την αποστολή.




Από τους λίγους που ποσταρουν τα δώρα που κέρδισαν και λένε και ένα ευχαριστώ. Τίμη σου. Οι περισσότεροι εξαφανιζολ

"Well, we're not here to sell cookies"
Marcus Fenix, Gears of War.
The following user(s) said Thank You: Blood Prince

Please Log in or Create an account to join the conversation.

20 Aug 2019 16:02 - 20 Aug 2019 16:10 #226293 by A
Τα δωράκια μου από τους μήνες Ιούνιο & Ιούλιο σαν user of the month.
Ευχαριστώ πολύ το Gameworld, τα παιδιά που με ψήφισαν και το Gaming Galaxy από όπου τα παρέλαβα.

"Well, we're not here to sell cookies"
Marcus Fenix, Gears of War.
Attachments:
The following user(s) said Thank You: Blood Prince

Please Log in or Create an account to join the conversation.

20 Aug 2019 16:14 #226294 by A
Και για τον μήνα Ιούλιο.
Και πάλι ευχαριστώ.

"Well, we're not here to sell cookies"
Marcus Fenix, Gears of War.
Attachments:
The following user(s) said Thank You: Blood Prince

Please Log in or Create an account to join the conversation.

14 Jan 2020 14:18 #230844 by Aνέστης Αδαμίδης
Εχθές πήγα και παρέλαβα την συλλεκτική του ΜΚ 11 που κέρδισα μέσω του Game of the Year. Είμαι κατενθουσιασμένος οφείλω να πω. Δυστυχώς δεν έχω χώρο να εκθέσω τη μάσκα, οπότε θα πρέπει να περιμένει στο κουτί της. Έχω και την μάσκα του Corvo, οταν καταφέρω και φτιάξω τη βιτρίνα όπως τη θέλω, θα γίνει χαμός!

Ευχαριστώ πάρα πολύ για το δώρο!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

14 Jan 2020 17:22 #230848 by A

TheReaper wrote: Εχθές πήγα και παρέλαβα την συλλεκτική του ΜΚ 11 που κέρδισα μέσω του Game of the Year. Είμαι κατενθουσιασμένος οφείλω να πω. Δυστυχώς δεν έχω χώρο να εκθέσω τη μάσκα, οπότε θα πρέπει να περιμένει στο κουτί της. Έχω και την μάσκα του Corvo, οταν καταφέρω και φτιάξω τη βιτρίνα όπως τη θέλω, θα γίνει χαμός!

Ευχαριστώ πάρα πολύ για το δώρο!


Με γειες η συλλεκτικαρα. Δεν είμαι των fighting games αλλά το συγκεκριμένο παιχνίδι αξίζει, πόσο μάλλον η συλλεκτική.

"Well, we're not here to sell cookies"
Marcus Fenix, Gears of War.
The following user(s) said Thank You: Aνέστης Αδαμίδης

Please Log in or Create an account to join the conversation.

16 Jan 2020 00:26 #230904 by Sotiris Greece
Καλησπέρα. Έχω παραλάβει και εγώ το δώρο από το GOTY 2019. Thanks GameWorld!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification