Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

GameWorld: Γενικά/Προτάσεις/Upgrades

08 Jan 2019 14:03 #222359 by leuteris
καλησπερα οι νικητες του διαγωνισμου ποτε θα βγουν?ευχαριστω πολυ

Please Log in or Create an account to join the conversation.

22 Jan 2019 16:44 - 22 Jan 2019 16:47 #222572 by Κωστας Σουφλακος
Εγω μια ερωτηση θα ηθελα να κανω . Εχω στειλει friend request σε καποια ατομα στο site και διπλα απο τα ονοματα οπως του Μανου ή της Χριστιανας μου βγαζει την λεξη featured . Αυτο τι σημαινει ? Ειστε απλα τελειοι !!!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

23 Jan 2019 01:51 #222579 by Nikos Georgopoulos

leu73 wrote: καλησπερα οι νικητες του διαγωνισμου ποτε θα βγουν?ευχαριστω πολυ

Εχουν βγει.

The Creed wrote: Εγω μια ερωτηση θα ηθελα να κανω . Εχω στειλει friend request σε καποια ατομα στο site και διπλα απο τα ονοματα οπως του Μανου ή της Χριστιανας μου βγαζει την λεξη featured . Αυτο τι σημαινει ? Ειστε απλα τελειοι !!!

Ότι είναι προτεινόμενα μέλη από το site.
The following user(s) said Thank You: Κωστας Σουφλακος

Please Log in or Create an account to join the conversation.

27 Jan 2019 18:26 - 30 Jan 2019 05:47 #222683 by Μάνος Γρυπάρης
Το σημερινό Editorial είναι αρκετά διαφορετικό καθώς σας ανακοινώνω την μόνιμη μετακόμισή μου στην Κύπρο.

Από αυτή την Παρασκευή 1η Φεβρουαρίου θα βρίσκομαι στη Λευκωσία για λογαριασμό εταιρείας Game & Software development. Ασφαλώς τα άρθρα και τα βίντεο για το GameWorld.gr θα συνεχίσουν κανονικά. Επίσης, το GameWorld ανοίγει με αυτό τον τρόπο παράρτημα και στην Κύπρο όπου θα καλύπτουμε τα νέα gaming events. Αξίζιε να αναφέρω ότι σκοπεύω να στήσω ένα στούντιο στο νέο μου σπίτι, ενώ έχουμε ήδη γυρίσει άφθονα βίντεο για τον ερχόμενο μήνα.

Δείτε το σχετικό βίντεο στο προσωπικό μου κανάλι όπου εξηγώ αναλυτικά για ποιο λόγο πήρα την συγκεκριμένη απόφαση:



Το στούντιο του GameWorld θα χρησιμοποιείται από τους συντάκτες για gameplay videos και παρουσιάσεις περιφερειακών, ενώ κάθε μήνα θα έρχομαι για ένα τριήμερο ώστε να γυρνάμε τις νέες κυκλοφορίες μαζί με την Χριστιάνα, συν επιπλέον βίντεο όπως Users και co-lab με άλλους YouTubers (Gaming Bar, Battle κτλ).

Παράλληλα, στο στούντιο που θα στήσω στο νέο μου σπίτι, το οποίο είναι αρκετά ευρύχωρο, θα ανεβαίνουν βίντεο Best of και gameplay videos από το δυνατό ASUS ROG Strix laptop μου και τις κονσόλες, τις οποίες θα πάρω μαζί μου.

Για την συγκεκριμένη κίνησή μου συζήτηση σε αυτό το forum topic .

File Attachment:
File Attachment:
File Attachment:


"Δεν με νοιάζει τι λες, αρκεί να λες σωστά το όνομά μου".
(George M. Cohan)
The following user(s) said Thank You: Blood Prince, Κωστας Σουφλακος

Please Log in or Create an account to join the conversation.

14 Feb 2019 12:14 - 14 Feb 2019 12:15 #223200 by Blood Prince
Λοιπόν έχω ένα θέμα.Οταν ανεβάζω μια φωτό στα συννημένα και θέλω να την βάλω ανάμεσα στα [img ][/img] δεν εμφανίζεται καθόλου.Τι θα πρέπει να κάνω ;

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

Please Log in or Create an account to join the conversation.

23 Feb 2019 22:36 - 23 Feb 2019 22:37 #223533 by Κωστας Σουφλακος
Εγω εχω παρατηρησει ενα μικρο προβληματακι στο site . (Δεν ξερω αν ειναι θεμα του κινητου μου ομως) . Οταν ανοιγω καποιο topic στο forum , μου ανοιγει μια μπλε οθονη , η οποια φευγει αν πατησω απανω , αλλα ορισμενες φορες κολλαει με αποτελεσμα να πατιεται οτιδηποτε υπαρχει εκεινη την στιγμη πισω απο την μπλε οθονη . Βεβαια αυτο ομως συμβαινει σπανια ( 3/10 φορες )

Please Log in or Create an account to join the conversation.

06 Mar 2019 14:52 - 06 Mar 2019 14:53 #223845 by Blood Prince

Blood Prince wrote: Λοιπόν έχω ένα θέμα.Οταν ανεβάζω μια φωτό στα συννημένα και θέλω να την βάλω ανάμεσα στα [img ][/img] δεν εμφανίζεται καθόλου.Τι θα πρέπει να κάνω ;


Παίδες,έχω ένα θέμα όταν ανεβάζω εικόνες.Εμφανίζονται στα συνημμένα αλλά το Image Link δεν λειτουργεί.

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

Please Log in or Create an account to join the conversation.

16 May 2019 21:42 #225127 by Μάνος Γρυπάρης

Blood Prince wrote: Λοιπόν έχω ένα θέμα.Οταν ανεβάζω μια φωτό στα συννημένα και θέλω να την βάλω ανάμεσα στα [img ][/img] δεν εμφανίζεται καθόλου.Τι θα πρέπει να κάνω ;

Λειτουργει κανονικα. Το img κολλητα στην αγκύλη.

Σύντομα θα φτιαχτει το θεμα με τα attachments, αυτή τη φορά οριστικά. Ένας από τους πολλούς λόγους που ήρθα Κύπρο άλλωστε.

The Creed wrote: Εγω εχω παρατηρησει ενα μικρο προβληματακι στο site . (Δεν ξερω αν ειναι θεμα του κινητου μου ομως) . Οταν ανοιγω καποιο topic στο forum , μου ανοιγει μια μπλε οθονη , η οποια φευγει αν πατησω απανω , αλλα ορισμενες φορες κολλαει με αποτελεσμα να πατιεται οτιδηποτε υπαρχει εκεινη την στιγμη πισω απο την μπλε οθονη . Βεβαια αυτο ομως συμβαινει σπανια ( 3/10 φορες )

Αυτό οφείλεται στο ότι το Raptr.com, ένα site από όπου παίρνατε πολλοί υπογραφές, έχει malware κι έτσι σας χτυπάει πρόβλημα στον browser. Στείλτε μας τα links των topics όπου σας εμφανίζεται αυτό το πρόβλημα και σταδιακά αφαιρούμε υπογραφές χρηστών που το χρησιμοποιούσαν.

File Attachment:
File Attachment:
File Attachment:


"Δεν με νοιάζει τι λες, αρκεί να λες σωστά το όνομά μου".
(George M. Cohan)
The following user(s) said Thank You: Blood Prince

Please Log in or Create an account to join the conversation.

16 May 2019 21:44 - 16 May 2019 21:48 #225128 by Άκης Ζαχαριάδης
Καλησπερες αφου βαλεις την εικονα σου στα "Συνημμενα" απο το
και εχεις πατήσει "προσθηκη ολων" το κανεις "Υποβολη"
για να εμφανιστεί στο κειμενο σου κανεις "επεξεργασία"
Attachments:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

17 May 2019 14:16 - 19 May 2019 14:13 #225141 by Blood Prince

Manos wrote:

Blood Prince wrote: Λοιπόν έχω ένα θέμα.Οταν ανεβάζω μια φωτό στα συννημένα και θέλω να την βάλω ανάμεσα στα [img ][/img] δεν εμφανίζεται καθόλου.Τι θα πρέπει να κάνω ;

Λειτουργει κανονικα. Το img κολλητα στην αγκύλη.


Το βάζω κολλητά και ακόμα δεν μου βγαίνει.

edit:Το ανέβασα σε img share site και βγήκε. xD


File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification