Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Σε ποιο παιχνίδι θα θέλατε να ζούσατε?

24 Mar 2006 12:20 #10495 by Ανδρέας Γρυπάρης
Εμένα θα μου άρεσε να Ζούσα σε κάποια περιπέτεια pokemon (βλ pokemon Emerald, Pokemon XD Glare of Darkness).. η να ήμουν σε κάποιο παιχνίδι που θα παρουσιάζομαι σαν μεγάλος εγκληματίας(Μπορεί και Χάκερ) κατασκοπεύοντας κρατικά μυστικά , κλέβοντας διάφορα , πλαστογραφώντας υπογραφές κ.α. :mrgreen:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

24 Mar 2006 17:03 #10500 by Κώστας Παραδιάς
Λοιπόν, αν ζούσα, θα ήθελα να ήμουν στο City Of Heroes ή, σε άλλη περίσταση, ήρωας στον κόμσο του Final Fantasy

Please Log in or Create an account to join the conversation.

17 Apr 2006 18:32 #11108 by dfsaf
στον κόσμο του

1)gothic
2)Prince of Persia
3)Battle for middle earth
4)dungeon siege

Please Log in or Create an account to join the conversation.

18 Apr 2006 00:34 #11121 by Σωκράτης
Και βέβαια στο OBLIVION!!!! :D

Please Log in or Create an account to join the conversation.

18 Apr 2006 12:08 #11128 by Δημήτρης Μπαλαγιάννης
Λοιπόν εγώ δεν ξέρω τι να πρωτοδιαλέξω. Στον ύπνο μου πολλές φορές βλέπω ότι κυνηγάω τον Antharas και τον σκοτώνω με aura flare. Μετά παλαιότερα έβλεπα ότι ήμουν μέσα στον Mafia στο μουσείο τελευταία αποστολή και πέταγα χειροβοβμίδες. Μετά βλέπω και καμιά φορά ότι είμια ο Agnent 47 στο Hitman 2 και καθαρίζω ρώσους! Μάλλον στο Football Manager να διοικώ την Inter :icon clap2: :icon clap2: :icon clap2:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

18 Apr 2006 14:23 #11130 by Γιάννης Αλεξόπουλος
Πολυ καλο θεμα guys...
Λοιπον εγω θα ηθελα να ζω στο GTA : SA ...
:D :D

File Attachment:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

18 Apr 2006 14:49 #11132 by Kostas Giagias

jimisballjohn wrote: Λοιπόν εγώ δεν ξέρω τι να πρωτοδιαλέξω. Στον ύπνο μου πολλές φορές βλέπω ότι κυνηγάω τον Antharas και τον σκοτώνω με aura flare. Μετά παλαιότερα έβλεπα ότι ήμουν μέσα στον Mafia στο μουσείο τελευταία αποστολή και πέταγα χειροβοβμίδες. Μετά βλέπω και καμιά φορά ότι είμια ο Agnent 47 στο Hitman 2 και καθαρίζω ρώσους! Μάλλον στο Football Manager να διοικώ την Inter :icon clap2: :icon clap2: :icon clap2:


Λογο του avatar soy θα περίμενα να σε δω σε Racing...

Κρίμα... :evil:

I love racing because football and basketball require only one ball...
Hellenic Racing Team

Please Log in or Create an account to join the conversation.

13 May 2006 15:27 #12453 by Δημήτρης Αγγελής
Στα:
GTA: SAN ANDREAS :twisted:
PLAYBOY: THE MANSION :lol:

MY MADNESS IS FIFA

___ WWW.FIFAMADNESS.COM ___

Please Log in or Create an account to join the conversation.

13 May 2006 16:46 #12454 by L33t H@xx0r
Πολύ καλό thread!

Εγώ θα ήθελα να ζήσω σε 2 κόσμους.
Αφ'ενός στον κόσμο του STAR WARS την περίοδο της Αυτοκρατορίας, να γίνω μέλος του Imperial Navy και να συντρίψουμε τους βρωμερούς Επαναστάτες μια για πάντα! Τι έπος που θα ήταν...
Αφ'ετέρου, στον κόσμο των FALLOUT. Κατά προτίμησην είτε έγκλειστος σε κάποιο Vault, είτε ως απλός κάτοικος σε κάποια μεγάλη πόλη σαν την New Reno ή την Shady Sands/NCR.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

11 Jun 2006 13:43 #14793 by Νικηφόρος
Πολύ καλή ερώτηση... Δν θα ήθελα να ζω σε κάποιο παιχνίδι, αλλά στον κόσμο ενός παιχνιδιού... Προσέξτε, υπάρχει διαφορά... Με άλλα λόγια θα ήθελα να ζω απέναντι απ'το journeman inn και να πηγαίνω για τα ψώνια της μάνας μου :P στο magical ghetto. Arcadia forever

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification