Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Ubisoft Forward events

12 May 2020 19:59 #233951 by Giorgos Tsolaridis
Ubisoft Forward: Online event με παρουσίαση των νέων games
Αντί της E3.


Με αφορμή την ακύρωση των E3 2020 και Gamescom 2020, πολλές εταιρείες ετοιμάζουν online events για την παρουσίαση των νέων games τους.

Μία εξ αυτών είναι και η Ubisoft, η οποία θα παρουσιάσει ένα showcase event, κοινώς μόνο ψηφιακό, με την ονομασία Ubisoft Forward. Το event θα διεξαχθεί στις 12 Ιουλίου και ώρα 22:00 και θα προβληθεί στα κανάλια της Ubisoft στο YouTube και το Twitch.

I don't need to get a life. I'm a gamer, I have lots of lifes.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

07 Jul 2020 01:34 #236318 by Giorgos Tsolaridis
Ubisoft Forward: Online event με παρουσίαση των νέων games
Ανακοινώθηκαν τα games που θα παρουσιαστούν.


Η Ubisoft έδωσε στη δημοσιότητα ένα τρέιλερ για το επερχόμενο event της, το οποίο θα διεξαχθεί αυτή την Κυριακή 12 Ιουλίου στις 22:00. Το event θα προβληθεί από το Ubisoft.com/Forward και από τα κανάλια της Ubisoft στο Twitch και το YouTube.

Η Ubisoft ανακοίνωσε στο blog της ότι θα παρουσιάσει πληροφορίες για τους A.I. συμπολεμιστές σας στο Ghost Recon Breakpoint, τα νεότερα του Just Dance 2020 και του The Division 2 και νέα gameplay videos για τα Assassin's Creed Valhalla, Watch Dogs: Legion και το Hyper Scape.

I don't need to get a life. I'm a gamer, I have lots of lifes.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

07 Jul 2020 01:37 #236320 by Giorgos Tsolaridis
Το Watch Dogs 2 δωρεάν αν δείτε το Ubisoft Forward
Η Ubisoft σε μια win-win τακτική.


Η Ubisoft σκέφτηκε κάτι έξυπνο, που θα ανεβάσει την επισκεψιμότητά της στο Ubisoft Forward online event. Θα δώσει δωρεάν το Watch Dogs 2 για όσους παρακολουθήσουν την παρουσίασή της.

Το Watch Dogs 2 θα δοθεί δωρεάν για τους κατόχους PC, μέσω του UPlay. Για να το κατεβάσετε θα πρέπει να συντονιστείτε στο livestream της Ubisoft.

Το Ubisoft Forward θα διεξαχθεί αυτή την Κυριακή 12 Ιουλίου στις 22:00. Το event θα προβληθεί από το Ubisoft.com/Forward και από τα κανάλια της Ubisoft στο Τwitch και το YouTube.




Η Ubisoft ανακοίνωσε στο blog της ότι στο Ubisoft Forward θα παρουσιάσει πληροφορίες για τους A.I. συμπολεμιστές σας στο Ghost Recon Breakpoint, τα νεότερα του Just Dance 2020 και του The Division 2 και νέα gameplay videos για τα Assassin's Creed Valhalla, Watch Dogs: Legion και το Hyper Scape.

Για να αποκτήσετε το Watch Dogs 2 θα πρέπει να είστε συνδεδεμένοι με το UPlay account σας και να το ενεργοποιήσετε μετά την παρουσίαση του Trackmania και πριν το τέλος της παρουσίασης. Θα δοθούν επιπλέον δωράκια αν απαντήσετε σωστά σε κουίζ που σας έχει ετοιμάσει στο Uplay η Γαλλική εταιρεία.

Διαβάστε τις ακριβείς οδηγίες για το πως θα κατεβάσετε το Watch Dogs 2 κατά την διάρκεια του event.

I don't need to get a life. I'm a gamer, I have lots of lifes.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

07 Jul 2020 12:40 #236333 by Aνέστης Αδαμίδης
Καλά θα ήταν να το βάλω να παίζει, αλλά δεν είμαι σίγουρος ότι θα έχω τον ελεύθερο χρόνο να ασχοληθώ. Αυτό με τις ερωτήσεις, τι ακριβώς είναι, δεν έχω καταλάβει. Θα βάζει ερωτήσεις κατά τη διάρκεια του stream και θα πρέπει να τις απαντάμε για να δει ότι όντως παρακολουθούμε και δεν το αφήσαμε να παραμιλάει;

Please Log in or Create an account to join the conversation.

13 Jul 2020 02:32 #236527 by Giorgos Tsolaridis

TheReaper wrote: Καλά θα ήταν να το βάλω να παίζει, αλλά δεν είμαι σίγουρος ότι θα έχω τον ελεύθερο χρόνο να ασχοληθώ. Αυτό με τις ερωτήσεις, τι ακριβώς είναι, δεν έχω καταλάβει. Θα βάζει ερωτήσεις κατά τη διάρκεια του stream και θα πρέπει να τις απαντάμε για να δει ότι όντως παρακολουθούμε και δεν το αφήσαμε να παραμιλάει;

Λογικά θα ακολουθήσει τον δρόμο της ΕΑ όπως κάνει με τον κόσμο της στα lives της. Δίνει ένα πακέτο στο Ultimate Team αν κάνεις connect τον λογαριασμό της ΕΑ με του Twitch και παρακολουθήσεις κάποιον χρόνο από το live. Λογικά κάτι τέτοιο θα έκαναν.

I don't need to get a life. I'm a gamer, I have lots of lifes.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

13 Jul 2020 02:37 #236530 by Giorgos Tsolaridis

I don't need to get a life. I'm a gamer, I have lots of lifes.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

13 Jul 2020 17:54 #236558 by Aνέστης Αδαμίδης
Τελικά ξέχασα να το δω. Έπαιζα με ένα παιδί και ξημερώσαμε. Κλάιν, ένα παιχνίδι λιγότερο, λες και όλα τα παιχνίδια που έχω, τα έχω προλάβει να τα τερματίσω.

Καμιά ανακοίνωση της προκοπής κάνανε, ή μόνο AC και Far Cry?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

14 Jul 2020 16:09 #236578 by Giorgos Tsolaridis

TheReaper wrote: Τελικά ξέχασα να το δω. Έπαιζα με ένα παιδί και ξημερώσαμε. Κλάιν, ένα παιχνίδι λιγότερο, λες και όλα τα παιχνίδια που έχω, τα έχω προλάβει να τα τερματίσω.

Καμιά ανακοίνωση της προκοπής κάνανε, ή μόνο AC και Far Cry?


Κάνε κλικ εδώ για να δεις όλες τις ανακοινώσεις που έγιναν.

I don't need to get a life. I'm a gamer, I have lots of lifes.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

14 Jul 2020 16:44 #236592 by Giorgos Tsolaridis
Η Ubisoft θα διοργανώσει δεύτερο Ubisoft Forward online event
Κάποια στιγμή μέσα στο έτος.


Το Ubisoft Forward, ένα event παρουσίασης νέων games σε στυλ E3 από την Ubisoft, ήταν μόνο το πρώτο event που έχει σκοπό να διοργανώσει η εκδότρια εταιρία.

Η Ubisoft επιβεβαίωσε κατά την διάρκεια της παρουσίασης, ότι θα υπάρξει και δεύτερο Ubisoft Forward αργότερα μέσα στο έτος. Η εκδότρια εταιρία υπόσχεται “πολλά νέα για games και updates” στο επόμενο Ubisoft Forward. Η εταιρία δεν ανακοίνωσε ακόμα την ημερομηνία διεξαγωγής του event.

I don't need to get a life. I'm a gamer, I have lots of lifes.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

15 Jul 2020 15:18 #236614 by Giorgos Tsolaridis
Το Watch Dogs 2 δωρεάν αν δείτε το Ubisoft Forward
Κατεβάστε το δωρεάν από την ιστοσελίδα της Ubisoft.


Μήπως δεν προλάβατε το giveaway του Watch Dogs 2 που έγινε κατά την διάρκεια του Ubisoft Forward; Μη φοβού, η Ubisoft έχει τη λύση.

Υπήρχαν δύο τρόποι να το αποκτήσετε δωρεάν, είτε αν παρακολουθούσατε το stream μέσω Twitch και είχατε συνδέσει τον λογαριασμό σας στο Twitch με τον λογαριασμό σας στη Ubisoft, είτε αν παρακολουθούσατε το stream μέσω του Uplay. Επειδή η ζήτηση ήταν τεράστια, πολλοί δεν κατάφεραν να το αποκτήσουν, αφού δεν μπορούσαν να κάνουν log in.

Κατά την διάρκεια του stream η Ubisoft δημοσίευσε μέσω Twitter ότι θα δώσουν rewards σε όσους παρακολούθησαν, ακόμα και αν δεν κατάφεραν να κάνουν log in. Το μόνο που έχετε να κάνετε είναι να πάτε στην παρακάτω ιστοσελίδα και να κάνετε log in με τον Ubisoft λογαριασμό σας, ώστε να μπορέσετε να αποκτήσετε το Watch Dogs 2 εντελώς δωρεάν. Ωστόσο, μην περιμένετε να εμφανιστεί κατευθείαν στον λογαριασμό σας.

Κάντε κλικ εδώ για να το αποκτήσετε.

I don't need to get a life. I'm a gamer, I have lots of lifes.

Please Log in or Create an account to join the conversation.