Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Ελληνικά games & Ελληνικές εταιρείες ανάπτυξης

23 Feb 2016 00:19 #177035 by Emilios Manolidis

Zaratoth wrote: Είναι ίσως το πιο υποσχόμενο και καλοστημένο παιχνίδι Έλληνα dev που έχω δει εδώ και καιρό (σύμφωνα με τα γούστα μου πάντα). Ψήφος στο χαλαρό.


Ευχαριστώ πολύ :blush: Μέχρι στιγμής υπάρχει θετική γνώμη τόσο εκ πρώτης όψεως όσο και από όσους έπαιξαν το demo. Είναι η 3η μέρα στο Greenlight και κοντεύει τις 500 ψήφους, χωρίς δυνατότητες μεγάλης προβολής. Κάθε ψήφος μετράει!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

23 Feb 2016 00:22 #177036 by Νικολής Ασημάκης

vdweller wrote:

Zaratoth wrote: Είναι ίσως το πιο υποσχόμενο και καλοστημένο παιχνίδι Έλληνα dev που έχω δει εδώ και καιρό (σύμφωνα με τα γούστα μου πάντα). Ψήφος στο χαλαρό.


Ευχαριστώ πολύ :blush: Μέχρι στιγμής υπάρχει θετική γνώμη τόσο εκ πρώτης όψεως όσο και από όσους έπαιξαν το demo. Είναι η 3η μέρα στο Greenlight και κοντεύει τις 500 ψήφους, χωρίς δυνατότητες μεγάλης προβολής. Κάθε ψήφος μετράει!


Θα κατεβάσω και το demo να το τσεκάρω και θα επανέλθω με περισσότερα.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

23 Feb 2016 17:10 #177058 by Κατερίνα Μαρίνου
Παω στο steam να ψηφισω για το παιχνιδι, καλη επιτυχια ευχομαι στην προσπαθεια αυτη. ;)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

23 Feb 2016 20:28 #177062 by Emilios Manolidis

Mystique wrote: Παω στο steam να ψηφισω για το παιχνιδι, καλη επιτυχια ευχομαι στην προσπαθεια αυτη. ;)

Σε είδα! Ευχαριστώ πολύ!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

23 Feb 2016 21:00 - 23 Feb 2016 21:00 #177063 by Γιάννης Μοσχονάς
Παιχνιδάρα φαίνεται, σκληροπυρηνικό και χορταστικό αν κρίνω από το trailer, ψήφισα και ελπίζω να το δω σύντομα να κυκλοφορεί και να αναλάβω το review του, συγχαρητήρια για την σκληρή προσπάθεια.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

23 Feb 2016 23:12 #177065 by Νικολής Ασημάκης
Έπαιξα το demo και ήταν όντως αρκετά καλό. Δεν έπαιξα το tutorial, γι'αυτό δεν είδα το 100% του τι μπορούσα να κάνω και έπαιζα λίγο στα "τυφλά", αλλά μου άρεσε το βάθος που είδα, ακόμα και σε τόσο "μικρό" χάρτη. Ανυπομονώ για το φουλ παιχνίδι.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

24 Feb 2016 14:38 #177080 by Emilios Manolidis
@ Blood King Ευχαριστώ πάρα πολύ για τα καλά σου λόγια!

@ Zaratoth Το tutorial είναι κάπως απαραίτητο γιατί παρουσιάζει τους βασικούς κανόνες. Πέραν τούτου, είναι ασφαλές να πω ότι το demo είναι απλώς η κορυφή του παγόβουνου από άποψη περιεχομένου. Μέχρι και χτες έβαζα καινούριες αποστολές γιατί έχω τόσο παραπανίσιο content που δεν ξέρω πώς να το συνδέσω με το υπόλοιπο παιχνίδι B)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

03 Mar 2016 12:47 #177439 by Emilios Manolidis

Please Log in or Create an account to join the conversation.

03 Mar 2016 18:04 - 03 Mar 2016 18:05 #177469 by Myrmidon

vdweller wrote: Άρθρο για το παιχνίδι στο Rock paper Shotgun B)


Το έχω διαβάσει ήδη :) Αλήθεια πως κατάφερες και κέρδισες το ενδιαφέρον τους;

Please Log in or Create an account to join the conversation.

06 Mar 2016 12:49 #177551 by Emilios Manolidis
Έχω στείλει πάνω από 130 emails σε δημοσιογράφους παιχνιδιών και σχετικές ιστοσελίδες. Ε έτυχε το RPS να βρει το παιχνίδι ενδιαφέρον. Στο μεταξύ έχει δημοσιευτεί και αλλού, και έχουν υπάρξει και previews στο youtube.

Περιττό να σου πω ότι έχω τρελαθεί να το προπαγανδίζω αυτές τις μέρες...

Το καλό είναι ότι μ' αυτά και μ'αυτά, το παιχνίδι έπιασε το top 100 στο Greenlight, κάτι που γενικά θεωρείται καλό. "Πάιζει" μεταξύ των θέσεων 90-100.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification