Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Codemasters: Γενική Συζήτηση

02 Jun 2020 19:25 #235067 by Giorgos Tsolaridis
Η Codemasters εξασφάλισε τα δικαιώματα του WRC
Η ανάπτυξη του WRC 9 ωστόσο θα συνεχιστεί κανονικά.


Η Codemasters, δημιουργός των πολυαγαπημένων σειρών Colin McRae Rally και DiRT Rally εξασφάλισε τα δικαιώματα για το επίσημο WRC από το 2023 μέχρι το 2027.

Αυτό σημαίνει ότι για αρκετό καιρό δεν θα γευτούμε τους καρπούς της συμφωνίας αυτής, ωστόσο έχουμε να αναμένουμε το DiRT 5 που ανακοινώθηκε στις αρχές του έτους. Αυτό σημαίνει ότι η εκδότρια εταιρία Bigben Interactive θα κατέχει τα δικαιώματα για το WRC μέχρι τότε και η ανάπτυξη του WRC από την Kylotonn θα συνεχιστεί κανονικά.

I don't need to get a life. I'm a gamer, I have lots of lifes.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

03 Jun 2020 10:19 #235083 by Ηλιας
Απο παιχιδια της codemaster ελιωνα με το LMA Manager, πριν ξεκινησω να καιγομαι στο Football Manager στο pc.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

03 Jun 2020 12:51 #235095 by Blood Prince
Codemasters ! Τι θυμήθηκα τώρα....είχαμε κενό στο σχολείο και επέστρεφα σπίτι για να παίξω Colin McRae 2.0.

Πως περνάνε τα χρόνια.

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

Please Log in or Create an account to join the conversation.

03 Jun 2020 15:42 #235106 by Ηλιας
Το σπιτι σου ηταν κοντα στο σχολειο;

Please Log in or Create an account to join the conversation.

03 Jun 2020 15:57 #235111 by Blood Prince
Ναι μέχρι τα 16 που πήγαινα Β'Λυκείου το σπίτι ήταν κοντά στο σχολείο...στα 17 μου πρίν 17 χρόνια μετακόμισα σε εξοχικό και με πήγαινε ο πατέρας μου με το αυτοκίνητο.Βέβαια είχα νοικιάσει μια γκαρσονιέρα για να κάνω μαθήματα φροντιστηρίου.

Οταν έπαιζα Colin Mc Rae 2 πρέπει να ήμουν πολύ μικρός (14 ή 15 χρονών).Πάντως το είχα λιώσει.

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

Please Log in or Create an account to join the conversation.

03 Jun 2020 16:04 - 03 Jun 2020 16:05 #235113 by Ηλιας
Τυχεροτατος. Εγω εμενα πολυ μακρια απο το σχολειο και ετσι οταν ειχα κενο δεν μπορουσα να κανω το ιδιο. Αναγκαζομουν να παιζω στην αυλη με τα υπολοιπα παιδια, κατι που δεν ηταν ευχαριστο καθωτι ειμαι λιγο αντικοινωνικος ως ανθρωπος και ως προσωπικοτητα.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

03 Jun 2020 16:29 - 03 Jun 2020 16:47 #235115 by Blood Prince

Brazhlias wrote: Τυχεροτατος. Εγω εμενα πολυ μακρια απο το σχολειο και ετσι οταν ειχα κενο δεν μπορουσα να κανω το ιδιο. Αναγκαζομουν να παιζω στην αυλη με τα υπολοιπα παιδια, κατι που δεν ηταν ευχαριστο καθωτι ειμαι λιγο αντικοινωνικος ως ανθρωπος και ως προσωπικοτητα.


Καλά στο σχολείο ειδικά στο Γυμνάσιο έπεφτε και πολύ ξύλο...θυμάμαι έναν συμμαθητή μου που τον είχαν πλακώσει στις μπουνιές στο πρόσωπο αν και ήταν γυμνασμένος.

Αλλά γενικότερα δεν είχα θέμα κοινωνικοποίησης απ'οτι θυμάμαι.Είχα τους φίλους,τις παρέες,με κάποιους ταίριαζα πιο πολύ,με κάποιους λιγότερο και φυσικά υπήρχαν και αρκετά κωλόπαιδα που γινόντουσαν ενοχλητικά κάποιες φορές.

Βέβαια τα όσα έγραψα πάνε στο θέμα Bullying.

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

Please Log in or Create an account to join the conversation.

04 Jun 2020 13:16 #235135 by Ηλιας
με ειχαν δειρει αρκετες φορες, αλλα καποια στιγμη συνηθησα και πλεον δεν με ενοχλουσε.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

04 Jun 2020 13:38 - 04 Jun 2020 14:00 #235138 by Blood Prince

Brazhlias wrote: με ειχαν δειρει αρκετες φορες, αλλα καποια στιγμη συνηθησα και πλεον δεν με ενοχλουσε.


Εγώ όχι μόνο ανταπέδιδα και δεν καθόμουν με ανοιχτά χέρια αλλά έτρεχα και στον Διευθυντή και έτρωγαν τιμωρία.

Μια φορά είχα κάνει ράμματα στο σαγόνι επειδή έτρεχα να πιάσω μια μπάλα και μια γκόμενα μου έβαλε τρικλοποδιά.Επρεπε να την #@#@

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

Please Log in or Create an account to join the conversation.

04 Jun 2020 15:24 #235142 by Ηλιας
Ειδικα αν ηταν και ωραια γκομενα, φυσικα και επρεπε να την γα@#%@

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification