Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Κακές συνήθειες κατά το Gaming

29 Jan 2022 16:51 #260774 by JohnyAk
Ποίες συνήθειες έχετε εσείς την ώρα του gaming;

Δεν εννοώ μόνο τις κλασσικές όπως η έλλειψη υγιεινής, η λεμαργία κ.α...
Εγώ για παράδειγμα έχω την κακή συνήθεια να ελέγχω ΚΑΘΕ κίνησή μου online και να ψάχνω το αποτέλεσμά της προτού την κάνω. Βλέπετε, είμαι τελειομανής και είμαι ικανός να σπάσω ντουλάπα αν δεν λάβω το "good ending" στα games όπου υπάρχει αυτή η δυνατότητα. Βέβαια με τον τρόπο αυτό μου αφαιρώ την ευχαρίστηση και την απόλαυση του να "ζήσω" την στιγμή του game. 

Εσείς τι συνήθειες εχετε;
 

Please Log in or Create an account to join the conversation.

29 Jan 2022 22:58 - 29 Jan 2022 23:01 #260783 by Απόστολος Μητσακούλης
Έχω την συνήθεια όταν βάζω το cd στο κουτί μέσα, να βρίσκεται στην ευθεία και να φένοντια κανονικά τα γράμματα και το λογότυπο πάνω, όχι όπως να'ναι :P Επίσης μολίς τερματήσω ένα παιχνίδι πάω αμέσος σε κάτι άλλο χωρίς να κάνω new game για extra κτλ με αποτέλεσμα όταν ξαναγυρίσω στο παιχνίδι ξεχνάω τι έχω κάνει. Προσπαθώ να το αλλάξω αυτό.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

30 Jan 2022 23:15 #260829 by JohnyAk
Καλά εγω ΠΟΤΕ new game extra, μόλις δω την ιστορία το βρίσκω δύσκολο να ξανασχοληθώ. Εξαίρεση βέβαια παιχνίδια όπως skyrim κλπ

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification