Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Νέες Κυκλοφορίες: Ποια games περιμένετε

05 Nov 2018 23:22 #219957 by Astro
Εγω το το Darksiders III περιμενω.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

06 Nov 2018 17:58 #219966 by A

Astro wrote: Εγω το το Darksiders III περιμενω.


Ορίστε ένας ακόμα φυσιολογικός άνθρωπος :P

"Well, we're not here to sell cookies"
Marcus Fenix, Gears of War.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

07 Nov 2018 01:14 #219981 by Βασίλης Καψάλης
Artifact! Εδώ είναι το ζουμί να δούμε το μέλλον των card games.

you see but you do not observe...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

04 Dec 2018 16:10 #220643 by Μάνος Γρυπάρης
Νέες κυκλοφορίες: Δεκέμβριος 2018.

Το Just Cause 4 θα περάσει αδιάφορο για μένα.
Περιμένω το Battle Princess Madelyn στις 6 του μήνα, το οποίο ξεχάσαμε να το αναφέρουμε στο βίντεο (δυστυχώς δεν είχε καταχωρηθεί στις νέες κυκλοφορίες σε κανένα site).
Θέλω επίσης να δοκιμάσω και το PUBG στο PS4.



Εσείς θα παίξετε τίποτα ή θα ασχοληθείτε με τα games που δεν προλάβατε να παίξετε?

File Attachment:
File Attachment:
File Attachment:


"Δεν με νοιάζει τι λες, αρκεί να λες σωστά το όνομά μου".
(George M. Cohan)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

04 Dec 2018 21:53 #220650 by Βασίλης Σπετσιέρης
Το backlog που έχω σε ps4,ps3,psvita, θα μου χρειαστεί γύρω στις 1500 ώρες για να το ολοκληρώσω.
Και σε αυτό δεν υπολογίζω το Monster Hunter World το οποίο μπορεί να πάρει από 200 έως και 500+ ώρες.
Και δεν υπολογίζω ούτε παιχνίδια που έχω στη λίστα επιθυμίας (RDR 2, Crash & Spyro trilogy κτλ).
Από κυκλοφορίες Δεκεμβρίου με ενδιαφέρει και θα πάρω κάποια στιγμή το Thronebreaker: The Witcher Tales (ps4).
Επίσης με ενδιαφέρει το Gwent: The Witcher Card Game, αλλά επειδή είναι F2P, θα περιμένω να δω πόσο χρειάζονται τα microtransactions για την ολοκλήρωσή του.Δεν σκοπεύω να ξοδέψω ούτε ευρώ για τέτοια
The following user(s) said Thank You: Blood Prince

Please Log in or Create an account to join the conversation.

01 Feb 2019 13:15 - 01 Feb 2019 13:20 #222779 by Blood Prince
Επειδή έχω αρκετό καιρό να παίξω κάποιο racing game καθώς πάιζω συνήθως ή FPS ή RPG από τις νέες κυκλοφορίες του Φεβρουαρίου 2019 βρίσκω αρκετά ενδιaφέρον το Dirt Rally 2.0 .

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

Please Log in or Create an account to join the conversation.

01 Feb 2019 17:43 #222789 by Giorgos Tsolaridis
Νέες κυκλοφορίες: Φεβρουάριος 2019
Anthem και νέα Metro, Far Cry και Crackdown.


Ο Φεβρουάριος διαθέτει περισσότερο ποιότητα παρά ποσότητα καθώς χαρακτηρίζεται από πολλά AAA games. Ωστόσο, κατά την ταπεινή μας άποψη λίγα εξ αυτών αναμένεται να ξεχωρίσουν.

Στις 15 Φεβρουαρίου έχουμε ένα πλήθος από sequels. Το Crackdown 3 κυκλοφορεί για PC και Xbox One, το Far Cry New Dawn θα συνεχίσει με δύο δίδυμα και άγρια θηλυκά στο σενάριό του και το Metro Exodus (που συζητήθηκε τελευταία επειδή στα PC θα βγει μόνο στο Epic Games Store) αναμένεται να προσφέρει μια ατμοσφαιρική FPS εμπειρία. Το Jump Force της Bandai Namco είναι ένα νέο 3D Fighting από την Bandai Namco με ήρωες από πασίγνωστες anime σειρές.

Στις 22 Φεβρουαρίου το νέο franchise της BioWare που ακούει στο όνομα Anthem αναμένεται να εντυπωσιάσει ως Third-Person Shooter/RPG παίρνοντας την σκυτάλη από το Mass Effect. Ο μήνας κλείνει με τα Dirt Rally 2.0 και The Lego Movie 2 Videogame.

Δείτε τις σημαντικότερες κυκλοφορίες του μήνα και μπείτε στην κλήρωση για ένα F1 2018 για PS4 και ένα ακόμη για Xbox One. Στα σχόλια του βίντεο, εντός του YouTube, γράψτε το format της επιλογής σας.


Αυτό το μήνα έχουμε και το εξής παράδοξο. Ότι με εξαίρεση τις τελευταίες ημέρες του Φεβρουαρίου, όλες οι άλλες κυκλοφορίες για την Ευρώπη έρχονται μόνο κάθε Παρασκευή! Η ημέρα αυτό προτιμάται παραδοσιακά για λανσαρίσματα καθώς οι gamers έχουν ένα τριήμερο μπροστά τους για να "λιώσουν" τα αγαπημένα τους games.

Αναλυτικά όλες οι νέες κυκλοφορίες:

Παρασκευή 1 Φεβρουαρίου
Ace Combat 7: Skies Unknown (Combat Flight Simulator): PC
Wargroove (Turn-based Tactics): PC, Xbox One, Switch

Παρασκευή 8 Φεβρουαρίου
BlazBlue: Central Fiction (Fighting): Switch
God Eater 3 (Action RPG): PC, PS4. Hack 'n' slash Action RPG από την Marvelous Entertainment που έχει αναπτύξει τα The King of Fighters RX και Harvest Moon.

Παρασκευή 15 Φεβρουαρίου
Crackdown 3 (Action-Adventure/Shooter): PC, Xbox One
Far Cry New Dawn (First-Person Shooter): PC, PS4, Xbox One
Jump Force (Fighting): PC, PS4, Xbox One
Metro Exodus (First-Person Shooter): PC [Epic Games Store exclusive], PS4, Xbox One

Τρίτη 19 Φεβρουαρίου
Steins;Gate Elite (Visual Novel): PC

Παρασκευή 22 Φεβρουαρίου
Anthem (Third-Person Action Shooter RPG): PC, PS4, Xbox One

Τρίτη 26 Φεβρουαρίου
Dirt Rally 2.0 (Racing): PC, PS4, Xbox One
Stellaris: Console Edition (4X Grand Strategy): PS4, Xbox One
The Lego Movie 2 Videogame (Action-Adventure): PC, PS4, Xbox One, Switch
Trials Rising (Platform Racing): PC, PS4, Xbox One, Switch.

I don't need to get a life. I'm a gamer, I have lots of lifes.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

01 Feb 2019 18:31 #222791 by Blood Prince

BigGreekGamer wrote: Νέες κυκλοφορίες: Φεβρουάριος 2019

Ο Φεβρουάριος διαθέτει περισσότερο ποιότητα παρά ποσότητα καθώς χαρακτηρίζεται από πολλά AAA games. Ωστόσο, κατά την ταπεινή μας άποψη λίγα εξ αυτών αναμένεται να ξεχωρίσουν.


Βασικά κατά την ταπεινή μας άποψη δεν υπάρχει κανένα ΑΑΑ game...by the way έχω γεμίσει την βιβλιοθήκη μου με RPG και FPS όπως έγραψα και στο προηγούμενο πόστ .....οπότε το Dirt Rally 2.0 είναι πιο ενδιαφέρον για εμάς.

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

Please Log in or Create an account to join the conversation.

02 Mar 2019 11:12 #223710 by Ελένη Παρούτογλου
Νέες κυκλοφορίες: Μάρτιος 2019
Sekiro και νέα The Division και Devil May Cry.

Ο Μάρτιος μπορεί να μην έχει τον αριθμό των games που συναντούσαμε άλλες χρονιές ωστόσο διαθέτει αρκετές ποιοτικές κυκλοφορίες.



Αναλυτικά όλες οι νέες κυκλοφορίες:

Παρασκευή 1 Μαρτίου
Dead or Alive 6 (Fighting): PC, PS4, Xbox One

Τρίτη 5 Μαρτίου
Left Alive (Shooter): PC, PS4

Παρασκευή 8 Μαρτίου
Devil May Cry 5 (Action): PC, PS4, Xbox One
Kirby's Epic Yarn (Platfrom): 3DS

Τρίτη 12 Μαρτίου
The Caligula Effect (JRPG): PC, PS4, Switch
One Piece: World Seeker (Action): PC, PS4, Xbox One

Παρασκευή 15 Μαρτίου
The Division 2 (Action): PC, PS4, Xbox One

Πέμπτη 21 Μαρτίου
The Sinking City: Action-Adventure: PC, PS4, Xbox One

Παρασκευή 22 Μαρτίου
Sekiro: Shadows Die Twice: (Action-Adventure): PC, PS4, Xbox One
Unravel Two (Platform):Nintendo Switch

Τρίτη 26 Μαρτίου
Final Fantasy VII: Xbox One, Switch
The Walking Dead: The Final Season – Episode 4: Take Us Back (Graphic Adventure)

Παρασκευή 29 Μαρτίου
Yoshi's Crafted World (Platform): Switch
Assassin's Creed III: PS4, Xbox One

Άλλες κυκλοφοριες:
Alien League (PC) - Party game
Swords and Soldiers 2 Shawarmageddon (Strategy): Switch
ToeJam & Earl: Back in the Groove (Action Platform): PC, PS4, Xbox One, Switch, Mac

Please Log in or Create an account to join the conversation.

02 Mar 2019 13:18 - 02 Mar 2019 13:19 #223723 by Blood Prince
Για μένα το Sekiro: Shadows Die Twice αποτελεί την πιο ενδιαφέρουσα κυκλοφορία αλλά έχω πήξει με Dark Souls 2 Softs και Bloodborne οπότε θα το σκεφτώ καλά αν το αγοράσω στο μέλλον.

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification