Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Δωρεάν games

23 Apr 2020 22:50 #233401 by Giorgos Tsolaridis

TheReaper wrote:

BigGreekGamer wrote: Δωρεάν τα Uncharted: The Nathan Drake Collection και Journey στο PS4 για όλους
Το PS Plus δεν είναι αναγκαίο για να τα κατεβάσετε και τα κρατήσετε στην κονσόλα σας.


H Sony στην προσπάθεια της να βοηθήσει τον κόσμο να υπομείνει τον εγκλεισμό που επιβάλουν οι κυβερνήσεις ανά τον κόσμο ανακοίνωσε το νέο Play At Home. Ο διευθύνων σύμβουλος της Sony Jim Ryan αναφέρει ότι προσπαθούν να βοηθήσουν πέραν των παικτών που βρίσκονται μέσα στα σπίτια τους και τις εταιρείες που αναπτύσσουν Indie games, οι οποίες βρίσκονται σε δύσκολη οικονομική κατάσταση αυτή την περίοδο.

Όπως γράφει στο PlayStation Blog το Play At Home έχει δύο σκέλη, το πρώτο αποτελεί την διάθεση κάποιων games δωρεάν ενώ το δεύτερο αφορά την δωρεά δέκα εκατομμυρίων δολαρίων σε εταιρείες ανάπτυξης που δυσκολεύονται οικονομικά αυτή την περίοδο.

Οι ιδιοκτήτες PS4 θα μπορούν να παίξουν τα Uncharted: The Nathan Drake Collection και το Journey. Παρά το γεγονός ότι οι δύο τίτλοι ενδέχεται να βρίσκονται στην συλλογή πολλών παικτών, η συγκεκριμένη υπηρεσία τα κάνει διαθέσιμα για όλους χωρίς καμία χρέωση, κάτι που συμπεριλαμβάνει και όσους δεν έχουν PS Plus. Τα games θα είναι διαθέσιμα από τις 15 Απριλίου έως και τις 5 Μάιου.

Αυτό είναι ένα από τα σκέλη της δωρεάς 100 εκατομμυρίων που ανακοίνωσε η Ιαπωνική εταιρεία για την βοήθεια στην κατάσταση που έχει βρεθεί η υφήλιος λόγω της πανδημίας.


Επειδή έχουμε μια διαφωνία με ένα φίλο μου, τα παιχνίδια αυτά θα μπορείς να τα κρατήσεις και μετά τη λήξη της περιόδου ή θα πρέπει να έχεις συνδρομή για να τα παίξεις όπως κάθε άλλο παιχνίδι που αγοράζεις;



Εννοείται πως τα κρατάς στον λογαριασμό σου. Οι ημερομηνίες που βλέπεις στην είδηση είναι η μέρα έναρξης αυτής της προσφοράς και η μέρα λήξης, Όσοι τα πάρουν τα κρατάνε στο account τους.

I don't need to get a life. I'm a gamer, I have lots of lifes.
The following user(s) said Thank You: Aνέστης Αδαμίδης

Please Log in or Create an account to join the conversation.

24 Apr 2020 23:04 #233425 by Blood Prince
Τα Uncharted: The Nathan Drake Collection τα απέκτησα αλλά είναι πολλά τα GB και δεν με βολεύει το internet που έχω.

Εχω φοιτητικό το On the Go της Cosmote και η σύμβαση αναφέρει πως δεν θα πρέπει να ξεπεράσω 20 GB γιατί θα χρεωθώ αρκετά παρά πάνω από το πάγιο.

Μελλοντικά που θα έχω απεριόριστο γρήγορο internet θα τα παίξω,

Τώρα για το Amnesia The Dark Descent το έχω στην κατοχή μου εδώ και καιρό,"αντιγραφή" βέβαια,οπότε είναι ευκαιρία να το αποκτήσω γνήσιο.

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

Please Log in or Create an account to join the conversation.

29 Apr 2020 12:52 #233541 by Ηλιας

Blood Prince wrote: Τα Uncharted: The Nathan Drake Collection τα απέκτησα αλλά είναι πολλά τα GB και δεν με βολεύει το internet που έχω.

Εχω φοιτητικό το On the Go της Cosmote και η σύμβαση αναφέρει πως δεν θα πρέπει να ξεπεράσω 20 GB γιατί θα χρεωθώ αρκετά παρά πάνω από το πάγιο.

Μελλοντικά που θα έχω απεριόριστο γρήγορο internet θα τα παίξω,

Τώρα για το Amnesia The Dark Descent το έχω στην κατοχή μου εδώ και καιρό,"αντιγραφή" βέβαια,οπότε είναι ευκαιρία να το αποκτήσω γνήσιο.


Εννοειται πως δεν αξιζει να χρεωθεις παραπανω. Ημαρτον, απο παντου λεφτα ψαχνουν να βγαλουν.

Κριμα παντως ηταν ευκαιρια να το παρεις τωρα δωρεαν.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

01 May 2020 00:23 #233585 by Aνέστης Αδαμίδης
Πρέπει να τα κατεβάσουμε; Αν τα έχουμε σε pause και τα κατεβάσουμε κάποια άλλη στιγμή, θα γίνει τίποτα;

Please Log in or Create an account to join the conversation.

01 May 2020 02:18 #233586 by Blood Prince

TheReaper wrote: Πρέπει να τα κατεβάσουμε; Αν τα έχουμε σε pause και τα κατεβάσουμε κάποια άλλη στιγμή, θα γίνει τίποτα;


Οχι φυσικά...τι θα γίνει ; Απλά τα αποκτάς,τα βάζεις στην Library και τα κατεβάζεις όποτε θες.

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

The following user(s) said Thank You: Giorgos Tsolaridis

Please Log in or Create an account to join the conversation.

02 May 2020 22:23 #233645 by Giorgos Tsolaridis
Δωρεάν τα Assassin's Creed 2, Child of Light, Rayman Legends
Λόγω αποκάλυψης του Assassin's Creed Valhalla.


Με αφορμή την ανακοίνωση του Assassins'Creed Valhalla, η Ubisoft επαναφέρει στο προσκήνιο τρία δωρεάν games για το Uplay.

Πρόκειται για τα Assassin's Creed 2, Child of Light και Rayman Legends.

Κατεβάστε το Assassin's Creed 2 στο UPlay.

Κάντε κλικ εδώ για να κατεβάσετε το Rayman Legends.

Κατεβάστε το Child of Light.

I don't need to get a life. I'm a gamer, I have lots of lifes.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

02 May 2020 22:50 #233649 by Blood Prince
Το Sherlock Holmes: Crimes and Punishments το έχασα...κρίμα.

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

Please Log in or Create an account to join the conversation.

09 May 2020 23:40 #233883 by Giorgos Tsolaridis
To The Golf Club 2019 είναι διαθέσιμο για δωρεάν δοκιμή
Η προσφορά ισχύει για Xbox One και PC.


To The Golf Club 2019 είναι διαθέσιμο για δωρεάν δοκιμή για Xbox One και PC για περιορισμένο χρονικό διάστημα.

Η δωρεάν δοκιμαστική περίοδος τελειώνει στις 13 Μαϊου για τους κατόχους Xbox και στις 14 για όσους το κατεβάσουν από το Steam.

Μπορείτε να το κατεβάσετε για Xbox One κάνοντας κλικ εδώ.
Μπορείτε να το κατεβάσετε για PC κάνοντας κλικ εδώ.

Το The Golf Club 2019, έχει αναπτυχθεί από την HB Studios, είναι το sequel του The Golf Club 2 και η πρόοδος που θα κάνετε κατά τη διάρκεια της δοκιμαστικής περιόδου θα διατηρηθεί σε περίπτωση που θέλετε να το αγοράσετε.

I don't need to get a life. I'm a gamer, I have lots of lifes.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

09 May 2020 23:55 #233891 by Giorgos Tsolaridis
Το Death Coming δωρεάν στο Epic Games Store
Ξεκινήστε τα downloads.

Το Epic Games Store ανακοίνωσε ότι είναι διαθέσιμο δωρεάν το Death Coming έως τις 14 Μαΐου.

Το Death Coming είναι ένα Puzzle από την εταιρεία ανάπτυξης, NExT Studios, όπου έχετε ως κεντρικό ήρωα τον Grim Reaper.

Στο Death Coming θα χρησιμοποιήσετε συνηθισμένα αντικείμενα που θα οδηγούν σε διάφορες καταστροφές και θα σπείρουν τον πανικό. Αυτό που θα κάνετε είναι να προκαλείτε τον θάνατο και να συλλέγετε ψυχές καθώς παίρνατε στα επόμενα levels.

Κατεβάστε το Death Coming.

I don't need to get a life. I'm a gamer, I have lots of lifes.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

15 May 2020 13:21 #234185 by Sotiris Greece
Χαμός έγινε με το gta 5 χθες. Όλο το epic store είχε βγει εκτός λειτουργίας με error 500. :P

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification