Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Free-to-play MMORPG: Προτάσεις

22 Apr 2008 16:16 #41788 by Νικολής Ασημάκης
Κάποια άλλα αξιόλογα είναι τα: Knight Online

Please Log in or Create an account to join the conversation.

05 Jun 2010 18:48 #73284 by Witch-King
Εδώ και καιρό παίζω το Metin 2 αλλά πλέον το βαρέθηκα γιατί όλοι οι παίκτες έχουν ανέβει ταχύτατα level και δεν βλέπεις άλλο παίκτες 20-25 lvl.
Τι παρόμοιο υπάρχει που μπορούμε να παίξουμε και να έχει κόσμο? (το 4story έχω κατεβάσει αλλά δεν παίζει λόγω παλιού PC)
Ακούω προτάσεις! :D

Please Log in or Create an account to join the conversation.

05 Jun 2010 19:17 #73288 by Stathis Yannacopoulos
Υπάρχουν 1002 f2p ΜΜΟ πια. Σίγουρα το καλύτερο ειναι το Dungeons n Dragons Online αλλά δεν βλέπω να σου τρέχει λόγω pc. Το silkroad online το έχεις τσεκάρει? Είναι απο τα καλύτερα free. Τουλάχιστον ήταν.. Τώρα αρκετοί λένε για το Perfect World

Please Log in or Create an account to join the conversation.

05 Jun 2010 19:29 #73289 by Witch-King
Όχι δεν το γνωρίζω το συγκεκριμένο, εσύ τι παίζεις αυτό τον καιρό?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

05 Jun 2010 19:38 #73290 by Stathis Yannacopoulos
Κανένα. :) Αποφεύγω τα f2p γιατί αν έχουν microtransition χάνεται το balance και τα p2p που υπάρχουν δεν με τρελένουν για διαφορετικούς λόγους το καθένα. Ίσως παίξω guild wars 2 όταν με το καλό βγει.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

05 Jun 2010 23:49 #73295 by RamayaGr
μπορεις βεβαια να μπεις και εδω www.mmorpg.com/gamelist.cfm που εχει μια μεγαλη λιστα απο MMORG και λεει και πια εινε free και με αξιολογηση :D :D

Please Log in or Create an account to join the conversation.

29 Jul 2010 19:03 #76001 by Νικολής Ασημάκης
3 τίτλοι του χώρου ανακοινώνουν πως θα διατίθεντε πλέον δωρεάν στο κοινό. Ακολουθόντας το δρόμο του Archlord, ανακοίνωσαν πως σταματούν οι πωλήσεις και οι συνδρομές των Dungeons and Dragons Online, Lord of the Rings Online καθώς και μια ειδική version του Everquest II.

Το άρθρο.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

18 Oct 2010 18:18 #82070 by SmartKiLL
Καλημερα,Καλησπερα παιδια! παιζω εδω και πολλη καιρο 4story!ψαχνω ενα MMORPG να παιζω ακομα σε στυλ ιδιο με το 4story(δλδ στον αρχαιο κοσμο μαι μυθικα τερατε κλπ)!θα μπορουσατε να μου συστησετε κατι FREE με καλα γραφικα?(εκτος απο το Μetin2 παιδια το game ειναι ελεος :? )

Please Log in or Create an account to join the conversation.

18 Oct 2010 19:53 #82086 by Aνέστης Αδαμίδης
Μπορείς να πάρεις απόψε τηλέφωνο στην εκπομπή και να ζητήσεις πρώτος το Darkfall. Είναι MMORPG, αλλά περισσότερα δεν ξέρω να σου πω για το παιχνίδι. Μπορείς να ψάξεις το review και το αντίστοιχο topic στο forum. Οπότε βλέπεις, θα το πάρεις και δωρεάν(αν το ζητήσεις πρώτος) και από αυτά που λέει ο Μάνος και όσοι το έχουν παίξει το παιχνίδι, είναι αρκετά καλό. Τώρα σε ποια εποχή διαδραματίζεται, ούτε αυτό ξέρω να σου πω, καθ' ότιν δεν έχω ασχοληθεί με παιχνίδια του στυλ Warcraft, Lineage και Darkfall.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

19 Oct 2010 13:10 #82155 by Μάνος Γρυπάρης
Όλα στην αρχαία εποχή διαδραματίζονται. Κάστρα, ιππότες, δράκοι, τα κλασικά.

Το Darkfall το δίνουμε δωρεάν σε κάθε εκπομπή στον πρώτο που θα το ζητήσει. Είναι με συνδρομή, τουλάχιστον όμως είναι ελληνικό και μπορείς να πεις ότι τα λεφτά σου ενισχύουν το gaming στη χώρα μας :wink: .

Από εκεί και πέρα, για FREE MMORPG που θες δοκίμασε τα:

Dungeons & Dragons Online....
[youtube:wnfi7dgu]
[/youtube:wnfi7dgu]

Lord of the Rings Online (παιξε την Trial. Ειναι free για Αμερικη, συντομα για Ευρώπη)....
[youtube:wnfi7dgu]
[/youtube:wnfi7dgu]

ή περίμενε για το Guild Wars 2 που θα βγει λογικά μέσα στο 2011.

File Attachment:
File Attachment:
File Attachment:


"Δεν με νοιάζει τι λες, αρκεί να λες σωστά το όνομά μου".
(George M. Cohan)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification