Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Battlefield Hardline

14 Dec 2015 21:42 - 14 Dec 2015 21:43 #173430 by Αντώνης Δελησάββας


Νέο DLC για τους κατόχους Premium θα κυκλοφορήσει για το Battlefield Hardline μέσα στον Ιανουάριο. Σε ανακοίνωση της η ΕΑ έδωσε στο φως της δημοσιότητας τα περιεχόμενα του Getaway DLC , ενώ πρόσθεσε πως γύρω στην ημερομηνία κυκλοφορίας του Getaway θα κυκλοφορήσει και ένα patch το οποίο θα προσθέσει επιπλέον περιεχόμενο στον κόσμο του Battlefield Hardline και θα είναι δωρεάν για όλους.

Παραπάνω από καλά νέα για τους Premium members του Battlefield Hardline που ήδη έχουν στα χέρια τους δύο DLC και πάνε για το τρίτο.

"Stand in the ashes of a trillion dead souls and ask the ghosts if honour matters. The silence is your answer".
(Javik - Mass Effect 3)
Attachments:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

07 Jan 2016 19:17 #174991 by Πιέρρος Φουστέρης
Μαζί με το Getaway DLC που αναφέρει ο Asuma στο παραπάνω post, αναμένεται και ένα καινούριο patch, το οποίο θα περιέχει ένα νέο Mode, ονόματι Competitive Match. Το mode αυτό θα χωρίζεται σε σεζόν, οι οποίες θα αλλάζουν κάθε 2-3 εβδομάδες, με την κάθε εβδομάδα να αποτελείται από διαφορετική πίστα (themed map) και τύπο παιχνιδιού (game type). Οι παίκτες θα βαθμολογούνται, αναλόγως την απόδοσή τους, και το matchmaking θα λειτουργεί βάση της βαθμολογίας. Μάλιστα, οι πέντε πρώτοι στη βαθμολογία της κάθε σεζόν θα λαμβάνουν ως βραβείο ένα exclusive Kill Card upgrade!

"Once you've accepted your flaws, no one can use them against you."
"Never forget what you are, the rest of the world will not. Wear it like armor and it can never be used to hurt you."
"Death is so final, whereas life is full of possibilities."
"Most men would rather deny a hard truth than face it."
- Tyrion Lannister

Please Log in or Create an account to join the conversation.

05 May 2016 15:48 #180941 by Τάσος Νικολακόπουλος
Όσοι έχετε στην κατοχή σας τα Battlefield Hardline και Battlefield 4, θα χαρείτε να μάθετε πως η EA διαθέτει δωρεάν δύο DLC, ένα για το κάθε παιχνίδι. Στο μέλλον θα δωρίσει επιπλέον add-ons, οπότε μείνετε συντονισμένοι. Διαβάστε περισσότερα στην σχετική είδηση .


Attachments:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

28 May 2016 17:25 #181923 by Tony
Replied by Tony on topic Battlefield Hardline
Αγορασα το battlefield Hardline για το Xbox One στα 10 ευρω. Δεν θα το επαιρνα αν το εβρισκα ακριβοτερο ή αν ειχα ηδη καποιο battlefield για το One , καθαρα λογω των reviews.
Το μονο bf που ειχα παιξει πιο πριν ηταν λιγο το online του bf3.
Δεν ασχολουμαι γενικα με τα campaign παιχνιδιων bf-cod(του bo2 μου δημιουργησε ψυχολογικα απο το ποσο βαρετο μου φανηκε).
Το Hardline το δοκιμασα.... ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ campaign! Δεν ξερω αν ειμαι ανωμαλος , αλλα το campaign του bf μου φανηκε απο τα καλυτερα που εχω παιξει ποτε!
Τα γραφικα μουφα , αλλα το framerate παρα πολυ καλο.
Το online πολυ διασκεδαστικο....
Το ψηνω να παρω και bf4 για το campaign...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

28 May 2016 17:39 - 28 May 2016 17:42 #181925 by Blood Prince
Replied by Blood Prince on topic Battlefield Hardline
Οταν λες τα γραφικά μούφα δεν ξέρω τι θες να πεις.....με ποιο παιχνίδι το συγκρίνεις δηλαδή....πάντως το Hardline θέλω να το αγοράσω και εγώ..βασικά πιστεύω έκανα βλακεία που αγόρασα το Dark Souls II:scholar of the first sin καθώς έχει δύσκολα εμπόδια για να το συνεχίσω (αν και θα κοιτάξω να ξεπεράσω την γκρίνια και να το ευχαριστηθώ) ενώ το Hardline όχι μόνο το βρίσκω πολύ φτηνότερα,θα το τερματίσω κιόλας χαλαρά.

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

Please Log in or Create an account to join the conversation.

28 May 2016 18:42 - 28 May 2016 18:43 #181928 by Tony
Replied by Tony on topic Battlefield Hardline
Οταν κλεω γραφικα μουφα , αναφερομαι σε διαφορα κακα εφε και textures στο επιπεδο 7ης γενιας..Π.χ το battlefield Hardline εχει παρομοια γραφικα με Cod Bo2(εμενα ετσι μου φαινεται τουλαχιστον).
Δεν ξερω αν ισχυει για ολες τις εκδοσεις αυτο , αλλα στο ΧΟ στον οπτικο τομεα τα πραγματα ειναι πολυ μετρια ( βεβαια εμενα τα γραφικα δεν με ενοχλησαν ποτε σε κανενα παιχνιδι).

Please Log in or Create an account to join the conversation.

15 Jul 2016 19:54 - 15 Jul 2016 19:56 #184463 by Blood Prince
Replied by Blood Prince on topic Battlefield Hardline
Για το παιχνίδι στο οποίο έχω γράψει τις απόψεις μου στο user review και το τερμάτισα σήμερα,θέλω να αναφέρω πως αυτό το οποίο με απογοήτευσε ήταν πως διάφορες φωτογραφίες με χιονισμένο τοπίο που κυκλοφορούν στο internet ή ακόμα και φωτογραφία που απεικονίζεται στην συσκευασία του παιχνιδιού ή και σαν φόντο φωτογραφίες στο main menu αλλά ακόμα και βίντεο που διαφημίζουν το παιχνίδι στο youtube περιλαμβάνουν σκηνές και περιβάλλοντα τα οποία δεν περιλαμβάνονται στο single player campaign αλλά σε DLC τα οποία για να τα αποκτήσει κάποιος συνήθως κοστίζουν όσο το 80 % των χρημάτων που ξόδεψα για την retail edition του παιχνιδιού χωρίς τα DLC.Συγκεκριμένα πλήρωσα 20 € και το DLC Betrayal κοστίζει για τα PC αυτή την στιγμή στο Origin 15 €

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

Please Log in or Create an account to join the conversation.

27 Jul 2016 00:25 #185336 by Sotiris Greece
Replied by Sotiris Greece on topic Battlefield Hardline
Ύστερα μετά την σχετική είδηση προσθέτω και εδώ όλα τα links για το δωρεάν DLC του Criminal Activity αντίστοιχα για κάθε format.

PS4
PS3
Xbox 360
Pc

Please Log in or Create an account to join the conversation.

10 May 2021 18:03 - 10 May 2021 18:05 #250761 by Blood Prince
Replied by Blood Prince on topic Battlefield Hardline
Τελευταία μέρα έπαιξα 7 Σεπτεμβρίου 2016 και είπα να το ξαναεγκαταστήσω.

Πάντως αυτό που μου κάνει εντύπωση είναι πως το Origins αναφέρει πως είχα παίξει μόλις δύο ώρες ενώ θυμάμαι το είχα τερματίσει ! Περίεργο.

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

Please Log in or Create an account to join the conversation.

11 May 2021 12:22 - 11 May 2021 12:26 #250844 by Blood Prince
Replied by Blood Prince on topic Battlefield Hardline
Λοιπόν το εγκατέστησα, έπαιξα σήμερα λίγο και το απεγκατέστησα.

Τα γραφικά είναι όντως χάλια,τώρα που έχω συνηθίσει του PS4 και το χειρότερο κόλλαγε συχνά ως συνέπεια χαμηλών frames και είχε υψηλά loading times.

Απορώ πως το έπαιζα τότε.

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification