Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Βλάβη λογισμικού στο PS4

14 Mar 2021 14:54 - 14 Mar 2021 14:58 #247837 by Blood Prince
Εχει παρατηρήσει κάποιος θέμα με τον ήχο ενώ έχει τα ακουστικά στο dualshock 4 ; 

Πολύ σπαστικό...ανά διαστήματα ακούγεται σαν να προέρχεται από χαλασμένο ραδιόφωνο που δεν πιάνει καλά την συχνότητα και για να το επαναφέρω, κάνω επανεκίνηση το dualshock 4.

Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

File Attachment:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

14 Mar 2021 22:00 #247855 by Manos
Αν η μπαταρία του DualShock 4 είναι φορτισμένη, τότε έχουν πρόβλημα τα ακουστικά σου. Δοκίμασε ένα άλλο ζευγάρι.

File Attachment:
File Attachment:
File Attachment:

"Δεν με νοιάζει τι λες, αρκεί να λες σωστά το όνομά μου".
(George M. Cohan)
The following user(s) said Thank You: Blood Prince

14 Mar 2021 22:42 #247856 by Blood Prince

Manos post=247855 wrote: Αν η μπαταρία του DualShock 4 είναι φορτισμένη, τότε έχουν πρόβλημα τα ακουστικά σου. Δοκίμασε ένα άλλο ζευγάρι.

Τα ακουστικά πρόσφατα τα αγόρασα.Επίσης το ίδιο γινόταν και με τα προηγούμενα που είχα.

Το Dualshock το έχω συνεχώς συνδεδεμένο στο καλώδιο.Δεν ξέρω αν παίζει ρόλο αυτό.

Σκέφτομαι να δοκιμάσω να συνδέσω τα ακουστικά απευθείας στην τηλεόραση,μήπως είναι καλύτερα.

Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

File Attachment:

17 Mar 2021 16:21 #247991 by Blood Prince
Δοκίμασα και άλλα headphones και πάλι το ίδιο.Ευχαριστώ για την απάντηση πάντως.

Δεν μου το εμφανίζει πάντα το θέμα, αλλά αρκετές φορές.Αλλές φορές μπορεί να το εμφανίσει μόνο 1 στις 5 ώρες παιχνιδιού άλλες φορές συχνότερα, άλλες καθόλου.

Peter Baylish

File Attachment:

19 Mar 2021 17:29 #248085 by Manos
Δοκίμασε και με δεύτερο DualShock 4 μήπως φταίει το χειριστήριο.

Αν συμβαίνει πάλι τότε δοκίμασε παίζοντας games μόνο offline (τα single-player).

Αν και εκεί ξανασυμβαίνει τότε επικοινώνησε με το service της Sony.

File Attachment:
File Attachment:
File Attachment:

"Δεν με νοιάζει τι λες, αρκεί να λες σωστά το όνομά μου".
(George M. Cohan)
The following user(s) said Thank You: Blood Prince

19 Mar 2021 21:43 - 19 Mar 2021 21:45 #248089 by Blood Prince

Manos post=248085 wrote: Δοκίμασε και με δεύτερο DualShock 4 μήπως φταίει το χειριστήριο.

Αν συμβαίνει πάλι τότε δοκίμασε παίζοντας games μόνο offline (τα single-player).

Αν και εκεί ξανασυμβαίνει τότε επικοινώνησε με το service της Sony.

Δεν έχω PS Plus οπότε παίζω μόνο offline σχεδόν πάντα.

Και εγώ υποψιάζομαι μήπως είναι θέμα χειριστηρίου επειδή την πρώτη μέρα που το αγόρασα έπεσε Coca Cola.

Βέβαια όλες τις άλλες λειτουργίες τις εκτελεί άριστα καθώς ανταποκρίνεται κανονικά.

Μάλλον θα προσαρμοστώ αφού δεν υπάρχει άλλη λύση, καθώς το νέο χειριστήριο κοστίζει.

Αν δω και με ενοχλεί πολύ, τότε θα αγοράσω άλλο.

Peter Baylish

File Attachment:

Notification