Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Ps4 pro ή Slim

05 Mar 2018 03:18 #213118 by Panos
Ps4 pro ή Slim was created by Panos
Γειά σας παιδιά θα ήθελα βοήθεια στην επιλογή, γενικότερα επειδή δεν έχω 4κ οθόνη ήμουν στην επιλογή του slim όμως πρόσφατα άκουσα ότι το pro θα έχει αναβάθμιση και υποστήριξη για όσους δεν έχουν 4k. Εσείς τι πιστεύετε ότι αξίζει;;

Please Log in or Create an account to join the conversation.

05 Mar 2018 10:21 #213119 by Μάνος Γρυπάρης
Επειδή δεν έχεις 4K οθόνη καλύτερα αγόρασε το απλό PS4, γιατί οι διαφορές που θα δεις θα είναι απειροελάχιστες.

File Attachment:
File Attachment:
File Attachment:


"Δεν με νοιάζει τι λες, αρκεί να λες σωστά το όνομά μου".
(George M. Cohan)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

31 Aug 2018 14:23 #218704 by Blood Prince
Replied by Blood Prince on topic Ps4 pro ή Slim
Και εγώ PS4 Slim αγόρασα.Στην αρχή δεν έδωσα σημασία στον όρο "Slim" αλλά στην συνέχεια που το έψαξα διαπίστωσα πως η κονσόλα κυκλοφόρησε αρχικά τον Σεπτέμβριο 2016 και η έκδοση με τον σκληρό δίσκο στα 1 Τ.Β τις 18 Απριλίου 2017.Δηλαδή σχετικά πρόσφατα ! xD

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

Please Log in or Create an account to join the conversation.

31 Aug 2018 18:57 #218709 by Δημήτρης Κάτσης
Πιστεύω πως στην παρούσα φάση το σημαντικότερο για την επιλογή ps4 δεν είναι το 4k αλλά το HDR. Αν η τηλεόραση σου υποστηρίζει HDR πας ανάλογα με την ανάλυση. Αν έχεις 50αρα και πάνω θα δεις διαφορές αλλιώς με το slim είσαι καλυμμένος.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

31 Aug 2018 21:32 - 31 Aug 2018 21:34 #218712 by Blood Prince
Replied by Blood Prince on topic Ps4 pro ή Slim

DimutriKs wrote: Πιστεύω πως στην παρούσα φάση το σημαντικότερο για την επιλογή ps4 δεν είναι το 4k αλλά το HDR. Αν η τηλεόραση σου υποστηρίζει HDR πας ανάλογα με την ανάλυση. Αν έχεις 50αρα και πάνω θα δεις διαφορές αλλιώς με το slim είσαι καλυμμένος.


Αν είναι με βάση την ανάλυση θα με βόλευε και τo Pro.Btw Τώρα δεν μπορώ να κάνω τίποτα καθώς έχω πληρώσει ήδη την Slim από την Πέμπτη και σήμερα την παρέδωσαν Courier.Την περιμένω πως και πως από εβδομάδα. xD

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

Please Log in or Create an account to join the conversation.

03 Aug 2019 23:15 #226049 by Giorgos Papadopoulos
Καλησπερα στην ομοαδα,θα ηθελα να επαναφερω αυτο το ερωτημα εν ετη 2019.Αποφασισα να παρω ενα ps4 αλλα δε ξερω εαν θα δω διαφορα.Δεν εχω 4κ τηλεοραση , και δε μπορω να καταλαβω αν θα δω καποια ιδιαιτερη διαφορα. Καθε αποψη θα με βοηθουσε.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

04 Aug 2019 00:54 #226050 by Blood Prince
Replied by Blood Prince on topic Ps4 pro ή Slim

neo_g wrote: Καλησπερα στην ομοαδα,θα ηθελα να επαναφερω αυτο το ερωτημα εν ετη 2019.Αποφασισα να παρω ενα ps4 αλλα δε ξερω εαν θα δω διαφορα.Δεν εχω 4κ τηλεοραση , και δε μπορω να καταλαβω αν θα δω καποια ιδιαιτερη διαφορα. Καθε αποψη θα με βοηθουσε.


Εφόσον δεν έχεις 4Κ τηλεόραση καλύτερα να αγοράσεις PS4 Slim...με το Pro δεν πρόκειται να βρείς καμία διαφορά.

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

The following user(s) said Thank You: Giorgos Papadopoulos

Please Log in or Create an account to join the conversation.

04 Aug 2019 08:28 #226052 by Giorgos Papadopoulos
Παω για το slim λοιπον,ευχαριστω πολυ

Please Log in or Create an account to join the conversation.

22 Jan 2021 08:47 - 22 Jan 2021 08:47 #244910 by Frazzle
Replied by Frazzle on topic Ps4 pro ή Slim
Το Pro γενικα για να "δειξει" χρειαζεται και την αντιστοιχη 4κ τηλεοραση ή μονιτορ. Eπισης το Pro εχει καλυτερο VR performance λογω καλυτερου hardware σε σχεση με το σλιμ. Ακομα, πολλα παιχνιδια που ειχαν προβλημα στο slim να κρατησουν steady 30 ή 60 fps, στο Pro αυτο το προβλημα θα το συναντησεις πολυ πιο σπανια.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification