Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

PlayStation Store: Γενική συζήτηση/Απορίες/Προσφορές

23 Dec 2021 00:17 - 23 Dec 2021 00:19 #258836 by Blood Prince
Το Assassin's Creed Unity εξακολουθεί και το έχει ακριβά...τελοσπάντων. Θα το αγοράσω retail ή αυτό ή το Valhalla.

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

Please Log in or Create an account to join the conversation.

06 Jan 2022 15:13 #259800 by Sotiris Greece
Έχουν μπει νέες προσθήκες στο January Sale με πολύ πράμα μέσα για σχεδόν όλα τα γούστα. (Games, Bundles, Add-Ons, DLC, Season Pass) Οι προσφορές θα ισχύουν μέχρι τις 20/01/2022. 


Λιγότερο από 20€ (2032 καταχωρήσεις)
Multiplayer Games (812 καταχωρήσεις)
PlayStation Indies (1623 καταχωρήσεις)

Attachments:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

06 Jan 2022 21:07 #259810 by Blood Prince
Αδιάφορες. 'Εχω πολύ πράγμα να παίζω για καιρό.

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

Please Log in or Create an account to join the conversation.

19 Jan 2022 11:06 #260365 by Sotiris Greece
H Sony αποκάλυψε νέες προσφορές στο ψηφιακό της κατάστημα με περιεχόμενο από 20€ και κάτω συμπεριλαμβανομένου και την προσφορά της εβδομάδας. Οι προσφορές θα είναι διαθέσιμες μέχρι και τις 3/2/2022 01:59 π.μ. ενώ της εβδομάδας μέχρι και τις 27/1/2022 01:59 π.μ.

Από 20€ και κάτω



Προσφορά της εβδομάδας
Attachments:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

19 Jan 2022 13:52 #260366 by Απόστολος Μητσακούλης
Καλες προσφορες αλλα τα εχω παιξει ολα αυτα πλεον. Ευκαιρια παντος αν θελει καποιος να τσιμπισει καλους τιτλους σε προσητες τιμες.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

26 Jan 2022 16:54 - 26 Jan 2022 16:56 #260618 by Blood Prince

Καλες προσφορες αλλα τα εχω παιξει ολα αυτα πλεον. Ευκαιρια παντος αν θελει καποιος να τσιμπισει καλους τιτλους σε προσητες τιμες.

'Εχεις παίξει το Ezio Collection ; 

Εγώ δεν ξέρω τι θα κάνω ή θα περιμένω το Black Flag να πέσει στα 10 € ή θα αγοράσω το Valhalla κουτάτο.

Πάντως αν είναι να πάρω το Valhalla τώρα είναι η καλύτερη εποχή να το παίξω , ταιριάζουν καλύτερα Vikings με χειμώνα και είμαι ήδη στο mood έχοντας παίξει προηγούμενους τίτλους. Το Black Flag το έχω στο PC.

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

The following user(s) said Thank You: Απόστολος Μητσακούλης

Please Log in or Create an account to join the conversation.

26 Jan 2022 18:18 #260622 by Απόστολος Μητσακούλης

Καλες προσφορες αλλα τα εχω παιξει ολα αυτα πλεον. Ευκαιρια παντος αν θελει καποιος να τσιμπισει καλους τιτλους σε προσητες τιμες.

'Εχεις παίξει το Ezio Collection ; 

Εγώ δεν ξέρω τι θα κάνω ή θα περιμένω το Black Flag να πέσει στα 10 € ή θα αγοράσω το Valhalla κουτάτο.

Πάντως αν είναι να πάρω το Valhalla τώρα είναι η καλύτερη εποχή να το παίξω , ταιριάζουν καλύτερα Vikings με χειμώνα και είμαι ήδη στο mood έχοντας παίξει προηγούμενους τίτλους. Το Black Flag το έχω στο PC.
Όχι, το Ezio Collection δν το έχω παίξει. Απ'οτι είδα στο store το έχει σε πολύ καλή τιμή. Θα δώ όμως γιατί σκοπευώ να πάρω το Horizon σίγουρα μιάς και δν θα βγει σε pc απ'οτι βλέπω. Το black flag το είχα πάρει 14 ευρώ σε black friday. Αρκετά καλό αλλά το odyssey εντάξει, είναι κάτι κλάσεις μπροστά xd. Το valhalla θα λέει άγρια σε ps4 φάση αλλά είναι λίγο ακριβό για να το πάρω σε κονσόλα αυτή την στιγμή. Φαντάσου, το odyssey το βρήκα 20 ευρώ πέρυση.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

26 Jan 2022 18:33 #260626 by Blood Prince

Καλες προσφορες αλλα τα εχω παιξει ολα αυτα πλεον. Ευκαιρια παντος αν θελει καποιος να τσιμπισει καλους τιτλους σε προσητες τιμες.

'Εχεις παίξει το Ezio Collection ; 

Εγώ δεν ξέρω τι θα κάνω ή θα περιμένω το Black Flag να πέσει στα 10 € ή θα αγοράσω το Valhalla κουτάτο.

Πάντως αν είναι να πάρω το Valhalla τώρα είναι η καλύτερη εποχή να το παίξω , ταιριάζουν καλύτερα Vikings με χειμώνα και είμαι ήδη στο mood έχοντας παίξει προηγούμενους τίτλους. Το Black Flag το έχω στο PC.
Όχι, το Ezio Collection δν το έχω παίξει. Απ'οτι είδα στο store το έχει σε πολύ καλή τιμή. Θα δώ όμως γιατί σκοπευώ να πάρω το Horizon σίγουρα μιάς και δν θα βγει σε pc απ'οτι βλέπω. Το black flag το είχα πάρει 14 ευρώ σε black friday. Αρκετά καλό αλλά το odyssey εντάξει, είναι κάτι κλάσεις μπροστά xd. Το valhalla θα λέει άγρια σε ps4 φάση αλλά είναι λίγο ακριβό για να το πάρω σε κονσόλα αυτή την στιγμή. Φαντάσου, το odyssey το βρήκα 20 ευρώ πέρυση.


Το Odyssey το είχα πάρει Gold Edition στα 45 € !

To Valhalla σε Gold υπάρχει μόνο στο store και κοστίζει 100 € αυτή την στιγμη ! Αν το πάρω θα είναι σε standard έκδοση. Βέβαια, κυκλοφορεί Drakkar Edition στα 50 € ! Κοροϊδία καθώς ούτε season pass έχει μέσα.

Εγώ είμαι αναποφάσιστος. Από την μία λέω να παραγγείλω Valhalla , μιας που το βρίσκω σε σχετικά καλή τιμή, από την άλλη το Black Flag έχει αρκετή θάλασσα που μου αρέσει και θα κοστίζει μόνο 6-7 € σε έκπτωση όταν θα έχει προσφορά το PS Store.Είναι και βιβλία που σκέφτομαι να πάρω. Θα δω

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

The following user(s) said Thank You: Απόστολος Μητσακούλης

Please Log in or Create an account to join the conversation.

27 Jan 2022 19:01 - 27 Jan 2022 19:02 #260649 by Blood Prince
Εγώ θέλω να μάθω σε τι τιμή θα είναι στο PS Store σε επόμενη προσφορά το AC Valhalla να γελάσω λίγο.

Κουτάτο το πήρα 29 € με μεταφορικά.Ακόμα και του χρόνου άντε να πέσει στα 20 € το πολύ....πιο κάτω δεν πέφτει.

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

The following user(s) said Thank You: Απόστολος Μητσακούλης

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification