Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

PS4: Συζήτηση/Νέες ειδήσεις

22 Apr 2010 23:39 #71152 by Μπάμπης Χαραλάμπους

TheReaper wrote:

BigBoss wrote:

TheReaper wrote: Τι να σου πω, εγώ πάντως είδα μόνο το εξωτερικό. Δεν έλεγαν για την τεχνολογία ή κάτι τέτοιο. Απλά έγραφαν πως θα ήθελαν να φαίνονται οι κονσόλες.


Ειδες, το λες και μονος σου! Πως θα ηθελαν, οχι πως ειναι!

Πάντψς αυτο το στυλ σανιδα goblin νομιζω το εχω και εγω δει καπου στο google :-k


Κοίτα, εγώ ποτέ δεν είπα πως έτσι έγραψαν πως ΕΙΝΑΙ οι κονσόλες(αν θυμάμαι καλά) Είπα πως θα βγάλουν μέχρι PS6 και ότι είχαν προσχεδιάσει τα designs των κονσολών. Πως θέλουν να τα φτιάξουν εξωτερικά. Δεν θυμάμαι να έλεγαν κάτι για τεχνολογία ή κάτι τέτοιο.


Καλα ναι για σχεδια εχουν μεχρι και ps9 εγω ξερω :mrgreen:

[youtube:2070pqmw]
[/youtube:2070pqmw]

I am you and you are me. Carry that with you wherever you go. Thank you, my friend. From here on out, you're Big Boss.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

19 May 2010 12:55 #72322 by Γιωργος Βλαχος
καλα το τι ψεμα κυκλοφορει και ανεβαινει σο ιτερνετ καθημερινα δν περιγραφεται!!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

19 May 2010 14:18 #72331 by Aνέστης Αδαμίδης
Εν τω μεταξύ, αν παρατηρήσει κανείς τον πιτσιρίκο, έχει μια μπάλα στο χέρι και την ανοίγει ωραία; Ξεκινά το παιχνίδι(και καλά). Ε που στα διάλα αφήνει την μπάλα; Ή ότι το έτος είναι το 2078! Εδώ πολλοί τρέμουν για το 2012 ακόμη και δεν μπορούν να ησχάσουν τα βράδια! Που να δουν και τη διαφήμηση!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

19 May 2010 16:09 #72340 by SmartKiLL

TheReaper wrote: Εν τω μεταξύ, αν παρατηρήσει κανείς τον πιτσιρίκο, έχει μια μπάλα στο χέρι και την ανοίγει ωραία; Ξεκινά το παιχνίδι(και καλά). Ε που στα διάλα αφήνει την μπάλα; Ή ότι το έτος είναι το 2078! Εδώ πολλοί τρέμουν για το 2012 ακόμη και δεν μπορούν να ησχάσουν τα βράδια! Που να δουν και τη διαφήμηση!


Τι λες τορα!!!

Ελεος!κιταχτε τι φτιαχνει ο καθε τρελος!!!

[youtube:16x7zaty]
[/youtube:16x7zaty]

Please Log in or Create an account to join the conversation.

19 May 2010 21:48 #72365 by Aνέστης Αδαμίδης
Τι λες τωρα!!!

Ελεος!κιταχτε τι φτιαχνει ο καθε τρελος!!!

[youtube:6rhuhv8c]
[/youtube:6rhuhv8c][/quote]

Όχι δεν κατάλαβες. Αυτό είναι το μελλοντικό τιμόνι των αεροπλάνων. Βλέπεις τα έχει όλα επάνω του. Για να μην τεντώνετα ο πιλότος και κουνιέται δεξιά-αριστερά. Να τα κάνει όλα αό τη θέση που θα κάθεται! :mrgreen: :mrgreen:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

20 May 2010 16:16 #72421 by SmartKiLL
Aλλα για να το χειριστεις θες και 50 δαχτυλα!!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

20 Jun 2010 16:39 #74266 by PiPiSpAtRa
Φήμες λένε πως το καλοκαιρι του 2011 θα κυκλοφορήσει το PS4

Please Log in or Create an account to join the conversation.

20 Jun 2010 16:49 #74267 by Aνέστης Αδαμίδης
Εδώ γίνεται ολόκληρη συζήτηση για το θέμα αυτό. Ρίξε μια ματιά στο τόπικ αυτό.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

27 May 2011 17:16 #94013 by Μάνος Γρυπάρης
Έρχεται το Playstation 4!



Το επιβεβαίωσε έμμεσα στέλεχος της Sony.

Ο Masaru Kato, εμπορικός διευθυντής της Sony, επιβεβαίωσε έμμεσα στις δηλώσεις του ότι η εταιρεία του ετοιμάζει τον διάδοχο του Playstation 3.

Σε συνέντευξη τύπου που παραχώρησε στα πλαίσια των πωλήσεων του Playstation το τελευταίο οικονομικό έτος, τέθηκαν στο τραπέζι διάφορα ερωτήματα. Σε ένα από αυτά, ρωτήθηκε σχετικά με το μπάτζετ έρευνας και ανάπτυξης που θα διαθέσει η Sony, με αφορμή το έλλειμμα της εταιρείας. Εκεί ο Kato δήλωσε "Έχουμε την κυκλοφορία του NGP, οπότε υπάρχουν έξοδα ανάπτυξης. Υπάρχει όμως έρευνα πάνω σε ένα prototype που ετοιμάζουμε. Το PS3 έχει ακόμη χρόνο ζωής, οπότε το κόστος έχει επικεντρωθεί στις μελλοντικές πλατφόρμες -όταν θα τις παρουσιάσουμε, γιατί τώρα δεν μπορώ να συζητήσω για αυτό-."

Μετά την νέα κονσόλα της Nintendo (Project Cafe) και το νέο Xbox που αναμένουμε από την Microsoft, η Sony δείχνει κι αυτή με τη σειρά της ότι ετοιμάζει κάτι.

www.gameworld.gr/previews/consolenews/3604

(edit by GW Staff)

File Attachment:
File Attachment:
File Attachment:


"Δεν με νοιάζει τι λες, αρκεί να λες σωστά το όνομά μου".
(George M. Cohan)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

30 May 2011 16:51 #94083 by kalamatianos90
πάντως ότι και να έχει ειπωθεί, είναι ξεκάθαρα μια αντεπίθεση της sony προς τη Nintendo. πριν το 2013, δεν υπάρχει ενδεχόμενο να δούμε καινούργιο ps.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification