Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Ποια περιφερειακά χρησιμοποιείτε?

25 Jan 2021 17:11 - 25 Jan 2021 17:20 #245146 by Blood Prince
Σήμερα μου ήρθε το πληκτρολόγιο που παρήγγειλα και άλλαξα πληκτρολόγιο στο Laptop Lenovo G 50 70 μετά από 5 χρόνια.

Επιπλέον παρήγγειλα αυτά τα headsets www.public.gr/product/gaming/accessories/ps4/akoystika/turtl...g-headset-mayro/prod9995858pp/ για να τα χρησιμοποιήσω τόσο για gaming όσο και στο Laptop για ταινίες και μουσική...μπορεί να λέγονται gaming αλλά δεν τα πήρα μόνο για gaming.

Αυτό που με ενδιαφέρει είναι πως έχουν μικρόφωνο και βύσμα 3,5 mm.

Για 35 € καλά είναι.Ελπίζω αυτή την φορά να μην χαλάσουν για τα επόμενα δύο χρόνια τουλάχιστον.Φυσικά αυτό δεν εξαρτάται από μένα μόνο αλλά από την ποιότητα κατασκευής.

Turtle Beach Recon 70P

Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

File Attachment:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

26 Jan 2021 12:58 #245180 by Frazzle
Αγόρασα τα Logitech Z533 Black πριν 2 μέρες και είμαι αρκετά ικανοποιημένος! Ίσως γραψω ένα review για αυτά μέσα στις μέρες.
The following user(s) said Thank You: Blood Prince

26 Jan 2021 13:40 - 26 Jan 2021 13:43 #245191 by Blood Prince

FrazzleGR wrote: Αγόρασα τα Logitech Z533 Black πριν 2 μέρες και είμαι αρκετά ικανοποιημένος! Ίσως γραψω ένα review για αυτά μέσα στις μέρες.

Γύρω στα 80 € κοστίζουν είδα, πως να μην είσαι ! Εγώ δεν ήθελα να πληρώσω πάνω από 40 €.

edit Νόμιζα πως ήταν headsets.

Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

File Attachment:

Moderators: Andreecko
Notification