Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Ποια περιφερειακά χρησιμοποιείτε?

23 Feb 2018 15:36 - 24 Feb 2018 01:48 #212786 by sokin13
mouse: motospeed v30
keyboard: motospeed ck104
headset: ακομα δεν εχω αποφασισει ισως παω για motospeed h60 αλλα δεν ειμαι σιγουρος.
Αλλες επιλογες Plantronics Rig 500HS η σε κατι πιο ακριβο Creative Gaming Headset H7 Tournament Soundblaster X

Please Log in or Create an account to join the conversation.

09 Oct 2018 22:51 #219313 by Axilleas Loizidis
Genesis μονο!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

10 Oct 2018 04:37 #219318 by Blood Prince
Εχω Laptop οπότε δεν χρησιμοποιώ ξεχωριστό πληκτρολόγιο.

Από ποντίκι έχω το Sandberg Eliminator Mouse E sports Equipment

Το αγόρασα πριν κάποιους μήνες και με ικανοποιεί απόλυτα.

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

Please Log in or Create an account to join the conversation.

11 Nov 2018 01:02 #220101 by Βασίλης Καψάλης
mouse Turbox
keybord Turbox (combo)
ακουστικά electrav2
και μια καρέκλα σκηνοθέτη!

you see but you do not observe...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

11 Nov 2018 01:08 #220102 by Fanarakis Giannis
HEADSET : HyperX Cloud Stinger
Mouse : Turbo X
Keyboard : Microsoft του 2005 XD

Please Log in or Create an account to join the conversation.

02 May 2020 13:54 #233610 by Sotiris Greece
Έχω κάνει πλέον αλλαγές για απλή καθημερινή χρήση.

Το πληκτρολόγιο TRUST Nado Wireless Bluetooth Keyboard GR


Δουλεύει μόνο μέσω bluetooth και έχει συνδεθεί πέρα από το pc σε ps4, tablet, και smartphone,

Και το ποντίκι Logitech M170 Grey Wireless

Please Log in or Create an account to join the conversation.

18 Jun 2020 15:25 #235624 by Sotiris Greece

Άλλαξα keyboard πήρα το Microsoft 600 ενσύρματο

Το χρησιμοποιώ 2 εβδομάδες τώρα και η εμπειρία μου στην πληκτρολόγηση είναι 10 φορές καλύτερη και ευκολότερη για καθημερινή χρήση. Τα πλήκτρα πατιούνται εύκολα και δεν είναι και τόσο θορυβώδης.

Το TRUST Nado Wireless Bluetooth Keyboard GR δυστυχώς είναι δύσχρηστο και δεν ανταποκρίνεται άμεσα λόγω σύνδεσης bluetooth και για τα βασικά πλήκτρα (esc, delete κ.ο.κ.) απαιτείται ο συνδυασμός Fn (Fuction) μόνο για κανένα κινητό ή tablet θα ήταν καλό.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

13 Aug 2020 23:08 - 13 Aug 2020 23:10 #237498 by Blood Prince
Εχει τύχει σε κανέναν να αλλάξει πληκτρολόγιο στο Laptop ;

Εγώ μάλλον θα αλλάξω γιατί εκτός του ότι κάποια αριθμητικά πλήκτρα δεν λειτουργούν σχεδόν καθόλου,τώρα τελευταία μου κάνει θέματα και το space και το enter και με έχει εκνευρίσει.

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

Please Log in or Create an account to join the conversation.

14 Aug 2020 13:28 #237516 by Blood Prince

Blood Prince wrote: Από ποντίκι έχω το Sandberg Eliminator Mouse E sports Equipment


Το ποντίκι έσπασε πρόσφατα με το που έπεσε μια φορά κάτω αλλά όχι σε σημείο ώστε να αχρηστευτεί.

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

Please Log in or Create an account to join the conversation.

14 Aug 2020 14:05 #237520 by Aνέστης Αδαμίδης

Blood Prince wrote: Εχει τύχει σε κανέναν να αλλάξει πληκτρολόγιο στο Laptop ;

Εγώ μάλλον θα αλλάξω γιατί εκτός του ότι κάποια αριθμητικά πλήκτρα δεν λειτουργούν σχεδόν καθόλου,τώρα τελευταία μου κάνει θέματα και το space και το enter και με έχει εκνευρίσει.

Εγώ έχω αλλάξει πληκτρολόγιο. Είχα ψάξει τις οδηγίες στο ίντερνετ, μίλησα και με έναν γνωστό να με επιβλέπει και κάναμε δουλειά. Βέβαια, ήταν λίγο περίπτωση το δικό μου απ' ότι μου είπε ο γνωστός, λόγω της κατασκευής του. Αλλά τελικά εντάξει, όλα καλά. Το μόνο που με εκνεύρισε, είναι ότι έσπασε το δοντάκι του Esc, και τώρα "κουτσαίνει". Αλλά δουλεύει κανονικά, δε χρειάζεται να το αλλάξω ξανά. Τουλάχιστον για τώρα.
The following user(s) said Thank You: Blood Prince

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification