Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Internet/Σταθερή τηλεφωνία: Γενική συζήτηση

Poll: Ποιον ISP προτιμάτε?

Cosmote
16 27.1%
Cyta
4 6.8%
Forthnet
18 30.5%
HOL
11 18.6%
On Telecoms
No votes 0%
Vivodi
No votes 0%
Vodafone
2 3.4%
Wind
7 11.9%
Άλλη
1 1.7%
Total number of voters: 28 ( Frazzle, Blood Prince, BigGreekGamer, ioanikos77, Sotiris ) See more
Only registered users can participate to this poll
31 Dec 2020 11:57 - 31 Dec 2020 12:02 #243840 by Blood Prince
Επικοινώνησα την Δευτέρα με την εξυπηρέτηση πελατών της Cosmote για να ρωτήσω κάτι που ήθελα και ακόμα να απαντήσουν. Καλά οι άνθρωποι είναι ότι να'ναι και δεν ξέρω αν απαντήσουν καν.

Πάντως είναι υποχρεωμένοι να απαντήσουν.Επίσης δεν μπορώ την αναμονή αλλά λογικά θα έχουν και άλλους να ενημερώσουν οπότε τους δικαιολογώ εώς ένα βαθμό.

Δηλαδή έλεος,όταν κάποιος θέλει να ενημερωθεί, θέλει να ενημερωθεί εκείνη την στιγμή ,όχι 10 μέρες μετά.

Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

File Attachment:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

06 Jan 2021 21:05 - 06 Jan 2021 21:06 #244212 by Blood Prince

Blood Prince wrote: Επικοινώνησα την Δευτέρα με την εξυπηρέτηση πελατών της Cosmote για να ρωτήσω κάτι που ήθελα και ακόμα να απαντήσουν. Καλά οι άνθρωποι είναι ότι να'ναι και δεν ξέρω αν απαντήσουν καν.

Πάντως είναι υποχρεωμένοι να απαντήσουν.Επίσης δεν μπορώ την αναμονή αλλά λογικά θα έχουν και άλλους να ενημερώσουν οπότε τους δικαιολογώ εώς ένα βαθμό.

Δηλαδή έλεος,όταν κάποιος θέλει να ενημερωθεί, θέλει να ενημερωθεί εκείνη την στιγμή ,όχι 10 μέρες μετά.

Με έγραψαν κανονικά.Ωραία εξυπηρέτηση πελατών.

Τέσπα,στο πρόγραμμα είχα 30 GB όριο, και τώρα που εγκατέστησα το Resi Evil 2 Remake έχω 8 GB....υπολόγιζα να είχα 10 GB αλλά τελοσπάντων.

Αυτό το μήνα δεν θα κατεβάζω ταινίες και πιστεύω θα την βγάλω.

Σύντομα θα κόψω την σύμβαση και θα έχω απεριόριστο internet οπότε δεν θα ισχύουν τα όρια.

Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

File Attachment:

24 Jan 2021 11:42 #245037 by Frazzle
Χρησιμοποιώ Vodafone 100αρα fiber για το ιντέρνετ και δεν είχα κανένα προβλήμα μαζί τους εδώ και αρκετά χρόνια. Ίσως να παίζει ρόλο και η περιοχή που εχει πολύ καλό δίκτυο. Λιγό ακρίβες τιμές όμως για fiber δυστυχώς.

Moderators: Andreecko
Notification