Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Winamp: Γενική συζήτηση

25 Dec 2005 18:34 - 01 Apr 2016 03:23 #6950 by Alex
Προβλημα με winamp...help!!!
Ρε παίδες ήρθε ο αδερφός με καινούριο laptop και δεν μπορώ να κάνω τον Winamp (5.12 η πιο καινούρια έκδοση) να παίζει βίντεο...Οτιδήποτε.Ο Media Player παίζει κανονικά...Centrino είναι.Για πείτε τί πιστεύετε οτι φταίει;Τα codecs δύσκολο...
Είχα την έκδοση 5.01 και έβαλα την έκδοση 5.12 τα ίδια.Μου βγάζει στην οθόνη του winamp μία ένδειξη που γράφει (-16:-40).Πραγματικά δεν καταλαβαίνει τι συμβαίνει!

Intel i7 940 ASUS A6T-Deluxe Corsair DDR3 1333Mhz 12GB 2xSapphire 5870 1GB OC Vapor-X Crossfire OCZ 120GB Revodrive Coolermaster Cosmos RC-1000 Topower PowerBird 1100W Full Modular
EIZO S2401W 24'' TFT

Please Log in or Create an account to join the conversation.

26 Dec 2005 12:42 #6964 by Τάσος Γεωργίου
Replied by Τάσος Γεωργίου on topic Winamp
99% είναι codecs που έχουν γίνει αχταρμάς με τα βάλε-βγάλε. το έχω πάθει με powerDVD-winDVD-nero showtime κλπ.

αν δεν έχεις όρεξη για πολύ ψάξιμο βολέψου με το media player...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

26 May 2008 23:18 - 12 Dec 2021 15:53 #42747 by Μάνος Γρυπάρης
Replied by Μάνος Γρυπάρης on topic Winamp
Είναι η ιδέα μου ή κι εσείς στις δύο τελευταίες εκδόσεις αντιμετωπίζετε πρόβλημα με το ποντίκι το οποίο παγώνει κατά το Loading του Winamp? Απ' τη μία toolbar για τον firefox, απ' την άλλη 50 free music mp3, απ' την άλλη toolbar για τον Internet explorer, έλεος ρε! Την δουλειά μας θέλουμε να κάνουμε.

Εγκατέστησα την έκδοση 2.8 και το πρόβλημα αυτό δεν εμφανίζεται οπότε πιστεύω ότι έχει να κάνει με τις τελευταίες εκδόσεις. Πάντως αν συνεχίσουν έτσι δεν το κόβω να επιβιώνουνε.

File Attachment:
File Attachment:
File Attachment:


"Δεν με νοιάζει τι λες, αρκεί να λες σωστά το όνομά μου".
(George M. Cohan)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

27 May 2008 00:24 #42748 by a Guest
Replied by a Guest on topic Winamp
Υπάρχει και το foobar ή αν θές να την ψάξεις λίγο περισσότερο,το Songbird.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

30 May 2008 21:58 #42840 by Ανδρέας Γρυπάρης
Κατα την εγκατάσταση αφαιρείς ΟΤΙ περιττό tick υπάρχει, πολυ απλά.
Βάλε την 5.53
www.winamp.com/

Μπορεί και κάποιο Codec να κάνει Crash. :roll:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

30 May 2008 22:52 #42841 by Petros Kitsaras
Replied by Petros Kitsaras on topic Winamp

mordred\ wrote: Προβλημα με winamp...help!!!
Ρε παίδες ήρθε ο αδερφός με καινούριο laptop και δεν μπορώ να κάνω τον Winamp (5.12 η πιο καινούρια έκδοση) να παίζει βίντεο...Οτιδήποτε.Ο Media Player παίζει κανονικά...Centrino είναι.Για πείτε τί πιστεύετε οτι φταίει;Τα codecs δύσκολο...
Είχα την έκδοση 5.01 και έβαλα την έκδοση 5.12 τα ίδια.Μου βγάζει στην οθόνη του winamp μία ένδειξη που γράφει (-16:-40).Πραγματικά δεν καταλαβαίνει τι συμβαίνει!


Μια συμβουλή. Μην παίζεις βίντεο με Winamp... βάλε Km player , VLC player , Zoom player ένα από αυτά που παίζουν καταπληκτικά και High definition.

STEAM: TheGamerUrsoEAOrigin: TheGamerUrso
UPlay: GamerUrso Battle.net: GarfangGR

Please Log in or Create an account to join the conversation.

31 May 2008 02:18 #42851 by Kostas
Replied by Kostas on topic Winamp
Συμφωνω με JaCk_RiDeR.Το Winamp ειναι για αλλες πραγματα.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

31 May 2008 11:31 #42856 by Μπάμπης Χαραλάμπους
Να σας πω εγω το πιο κουλο! Είχα κατεβάσει σε 230 MB

I am you and you are me. Carry that with you wherever you go. Thank you, my friend. From here on out, you're Big Boss.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

31 May 2008 17:34 - 01 Apr 2016 03:20 #42869 by Petros Kitsaras
Replied by Petros Kitsaras on topic Winamp

IloveCONSOLES\ wrote: Να σας πω εγω το πιο κουλο! Είχα κατεβάσει σε 230 MB
Παω στα Windows Media Player 11 αλλα και παλι τιποτα. Παω και με το Windows Media Player 6 και επαιξε κανονικα!!! Δηλαδη ελεος! Τωρα πια τα Video με αυτο τα ανοιγω!


Media player clasic,vlc player,smplayer,τόσοι καλοί media players υπάρχουν.Ξεφορτώσoυ τις αηδίες των Windoze.

STEAM: TheGamerUrsoEAOrigin: TheGamerUrso
UPlay: GamerUrso Battle.net: GarfangGR

Please Log in or Create an account to join the conversation.

21 Oct 2018 12:21 - 21 Oct 2018 12:22 #219484 by Βασίλης Καψάλης
Επιστροφή για το Winamp?Το Winamp με έκδοση 5.8 θα είναι διαθέσιμο στις 18 Οκτωβρίου και η 5.666 έκδοση μπορεί να αποκτηθεί εδώ. . Διαβάστε για την νέα προσπάθεια και τις πληροφορίες σχετικά με την νέα έκδοση εδώ.

you see but you do not observe...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification