Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword
Το GameWorld.gr αναζητά Forum Moderators (21 May 2018)

Το GameWorld.gr επιθυμεί να προσλάβει Forum Moderators.

Τι laptop να αγοράσω?

More
27 Nov 2016 21:12 #189802 by jasonas
jasonas replied the topic: Τι laptop να αγοράσω?
ωραια μια χαρα! ευχαριστώ πολυ! λογικα θα μου αρκουν τα 4 GΒ με το λαπτοπ που ποσταρα! εδω στο desktop που εχω μου αρκουν τα 4 αφου δεν παιζω πολυ απαιτητικά παιχνιδια και συνηθως σε αυτα που κόβομαι ειναι κυριως λογο καρτας γραφικών και μετα για επεξεργαστή! :P

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
17 May 2018 13:31 #215090 by Sephiroth
Sephiroth replied the topic: Τι laptop να αγοράσω?
Μέχρι στιγμής αγόραζα μόνο laptop,αν και σπανίως τα έβγαζα από το σπίτι.Έμεναν σταθερά στο γραφείο.Επειδή θέλω να πάρω καινούριο, κάτι στα 700-800 ευρώ, τι είναι προτιμότερο? Να πάρω laptop ή desktop+οθόνη+πληκτρολόγιο?
Δεν τα χρησιμοποιώ για gaming πέρα από κανένα emulator που και που.Η αλήθεια είναι πως η δεύτερη λύση μου φαίνεται καλύτερη επειδή θα ήθελα η οθόνη να είναι 23-25 ίντσες.Το laptop το χρησιμοποιώ κυρίως για browsing και ταινίες/σειρές

More
06 Oct 2018 15:18 #219246 by Blood Prince
Blood Prince replied the topic: Τι laptop να αγοράσω?

Sephiroth wrote: Μέχρι στιγμής αγόραζα μόνο laptop,αν και σπανίως τα έβγαζα από το σπίτι.Έμεναν σταθερά στο γραφείο.Επειδή θέλω να πάρω καινούριο, κάτι στα 700-800 ευρώ, τι είναι προτιμότερο? Να πάρω laptop ή desktop+οθόνη+πληκτρολόγιο?
Δεν τα χρησιμοποιώ για gaming πέρα από κανένα emulator που και που.Η αλήθεια είναι πως η δεύτερη λύση μου φαίνεται καλύτερη επειδή θα ήθελα η οθόνη να είναι 23-25 ίντσες.Το laptop το χρησιμοποιώ κυρίως για browsing και ταινίες/σειρές

Αν δεν το θες για έξω από το σπίτι πάρε Desktop καλύτερα.Εγώ αγόρασα ένα Laptop Lenovo G50-70 πριν τρία χρόνια,επειδή έφυγα από το σπίτι για άλλη πόλη λόγω επαγγελματικών υποχρεώσεων και το Laptop μπορούσα εύκολα να το μετακινήσω παντού.

Επιπλέον αν δεν το θες για gaming,ακόμα και για Laptop,τα 800 € είναι αρκετά.Μπορείς να βρεις άνετα και με 500 € ή και λιγότερο ένα ικανοποιητικό Laptop.

Με 1000 € αγοράζεις ένα πολύ καλό Gaming Laptop απ'οτι ξέρω.

Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

Moderators: Pokemon
Time to create page: 0.642 seconds
Notification