Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Τι laptop να αγοράσω?

19 Sep 2010 23:26 #78946 by Ιβάν

BigBoss wrote: Καλα καλαααα

Καλάμια Μπάμπη! Ταλαιπωρείς τον Κουτσουμπα! Ντροπή σου!

Όσο για το laptop Freak θα σου έλεγα να πάρεις ένα Samsung! Αν δεν με απατει η μνημη μου ειναι το Samsung R580. Αυτο ειναι σιγουρα. Πιστευω πως ειναι ενα πολυ καλο laptop και για δουλια αλλα και για κανα game! Μουφα ειναι το αλλο που θες.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

22 Sep 2010 22:47 #79221 by rafor
Ειδα στα πρωτα posts οτι λετε οτι 1 καλο laptop για casual χρηση θελει καμια 1000αρα Ευρω.Με 500 ευρω μπορεις να παρεις ωραιοτατο laptop 15-16 ιντσες 2GB μνημη , 256ΜΒ καρτα γραφικων και επεξεργαστη 2.0Ghz.Ειναι απιστευτη προσφορα και πραγματικα συμφερει...Το laptop ειναι απο την Toshiba.Εγω εαν ημουν στη θεση σου φιλε, αυτο θα επερνα με 1000(οχι ευρω ,ταχυτητα)!!!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

22 Sep 2010 23:18 #79237 by Aνέστης Αδαμίδης

rafor wrote: Ειδα στα πρωτα posts οτι λετε οτι 1 καλο laptop για casual χρηση θελει καμια 1000αρα Ευρω.Με 500 ευρω μπορεις να παρεις ωραιοτατο laptop 15-16 ιντσες 2GB μνημη , 256ΜΒ καρτα γραφικων και επεξεργαστη 2.0Ghz.Ειναι απιστευτη προσφορα και πραγματικα συμφερει...Το laptop ειναι απο την Toshiba.Εγω εαν ημουν στη θεση σου φιλε, αυτο θα επερνα με 1000(οχι ευρω ,ταχυτητα)!!!


Που το βρίσκεις αυτό το laptop; Ακούγεται ενδιαφέρον.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

23 Sep 2010 00:12 #79253 by Μπάμπης Χαραλάμπους

TheReaper wrote: Που το βρίσκεις αυτό το laptop; Ακούγεται ενδιαφέρον.


Βρήκα παρόμοιο της HP. Αν και της Toshiba είναι καλύτερο (λόγω της εγγύησης οτι κι αν συμβει )

I am you and you are me. Carry that with you wherever you go. Thank you, my friend. From here on out, you're Big Boss.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

23 Sep 2010 00:42 #79255 by Aνέστης Αδαμίδης
ΟΧΙ ΟΧΙ ΟΧΙ!!! Boss εδώ θα τα χαλάσουμε, αλλά όταν βλέπω ΗΡ και δε Compaq αρχίζω να βγάζω καντίλες! Δεν το θέλω για το λόγο ότι αν πάθει κάτι δεν το φτιάχνουν πουθενά επειδή είναι Compaq και αυτά πρέπει να τα αγγίζει μόνο εξουσιοδοτημένος αντιπρόσωπος τη ΗΡ. Και ο πιο κοντινός σε μένα είναι αρκετά μακριά και χωμένος σε τέτοια στενά που οι Πέρσες ήταν ευγνώμονες για την μάχη στις Θερμοπύλες. Τώρα για Toshiba, το συζητάμε...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

23 Sep 2010 00:44 #79256 by Μπάμπης Χαραλάμπους

TheReaper wrote: ΟΧΙ ΟΧΙ ΟΧΙ!!! Boss εδώ θα τα χαλάσουμε, αλλά όταν βλέπω ΗΡ και δε Compaq αρχίζω να βγάζω καντίλες! Δεν το θέλω για το λόγο ότι αν πάθει κάτι δεν το φτιάχνουν πουθενά επειδή είναι Compaq και αυτά πρέπει να τα αγγίζει μόνο εξουσιοδοτημένος αντιπρόσωπος τη ΗΡ. Και ο πιο κοντινός σε μένα είναι αρκετά μακριά και χωμένος σε τέτοια στενά που οι Πέρσες ήταν ευγνώμονες για την μάχη στις Θερμοπύλες. Τώρα για Toshiba, το συζητάμε...


Τι να πουμε και εμεις με τα Acer που αν μας χαλασουν πρεπει να σταλουν στην Ιταλία; :bduh:

I am you and you are me. Carry that with you wherever you go. Thank you, my friend. From here on out, you're Big Boss.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

23 Sep 2010 00:46 #79257 by Aνέστης Αδαμίδης
Για τον λόγο αυτό τσακώθηκα μια φορά με τον πατέρα μου. Γιατί εκείνος ήθελε να πάρουμε ένα Acer που βρήκε φθηνό και εγώ του έλεγα να μην το πάρει. Αλλά δεν ήξερα τον λόγο. Απλά είχα την (έκτη) αίσθηση ότι δεν είναι για καλό η συγκεκριμένη μάρκα.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

23 Sep 2010 01:00 #79258 by Σάββας Κριαρής
Εγώ παιδιά έχω βρει την υγειά μου με ένα HP που έχω... Βέβαια το πήρα κοντά 1800 ευρώ, αλλά άξιζε μέχρι και το τελευταίο ευρώ... Δεν είναι πάρα πολλά τα λεφτά, και να σκεφτείτε ότι προσφέρει τα πάντα, δεν έχει να ζηλέψει τίποτα από ένα desktop!!! Και για να ψαρώνουν και οι άσχετοι, έχει και αναγνώστη δακτυλικού αποτυπώματος!!!! HP και μακριά από sony και acer παιδιά!!

"Three may keep a secret if Two of them are dead" (Benjamin Franklin)





Please Log in or Create an account to join the conversation.

23 Sep 2010 17:56 #79343 by rafor
www.plaisio.gr/Laptop-Netbook-GPS/Notebook/Laptop/Turbo-X-Prime-GS-Special.htm Οριστε για ολους τους ενδιαφερομενους.Το βρηκα στο πλαισιο, βεβαια μπορει να βρειτε κατι παρομοιο σε ακομα καλυτερη τιμη (αν και νομιζω οτι δεν γινετε...).Επισης πρεπει να εισαι λιγακι αψαχτος για να δωσεις 1.800 Ευρω για ενα laptop , εξαρταται ομως και απο τη χρηση την οποια θες να κανεις (π.χ. αμα εισαι hardcore gamer τοτε θες για εναν υπολογιστη που θα τα καλυπτει ολα το περισσοτερο 800 ευρω).

Please Log in or Create an account to join the conversation.

04 Oct 2010 10:05 #80421 by Aνέστης Αδαμίδης
Επεξεργαστής: Ιntel T3100, 1.90GHz
Λειτουργικό: Windows 7 Home Premium
Σκληρός Δίσκος: 250GB
Μνήμη: 2GB
Εγγύηση 1 έτος
Τιμή 369 ευρώ

Αξίζει ένα τέτοιο μηχάνημα ή τσάμπα τα λεφτά θα πάνε; Το έχουνε στα Multirama.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification