Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Κορωνοϊός Covid-19: Συζήτηση για την πανδημία

02 Oct 2020 19:06 #239665 by Aνέστης Αδαμίδης
Λέει τα κοντά 20.000 κρούσματα, αλλά δε λέει τα ενεργά ποια είναι. Τα λέει όλα μαζί μου φαίνεται, από τον Φλεβάρη-Μάρτη που ξεκίνησε το πανηγύρι στη χώρα. Θεωρώ ότι γίνεται προσπάθεια παραπληροφόρησης/παραπλάνησης του κοινού.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

13 Oct 2020 11:22 #240036 by Aνέστης Αδαμίδης
Έχει κανείς υπόψιν του τι παίζει με το θέμα των ταξιδιών; Σκεφτόμουν να πάω μια βδομάδα στην Ολλανδία τέλη Νοέμβρη με αρχές Δεκέμβρη, αλλά δεν ξέρω αν μετά την επιστροφή μου θα πρέπει να μπω σε απομόνωση για προληπτικούς λόγους κτλ. Υπάρχει κάνα τηλέφωνο ή κάτι που να μπορώ να ενημερωθώ;

Please Log in or Create an account to join the conversation.

13 Oct 2020 14:13 #240042 by Blood Prince

TheReaper wrote: Έχει κανείς υπόψιν του τι παίζει με το θέμα των ταξιδιών; Σκεφτόμουν να πάω μια βδομάδα στην Ολλανδία τέλη Νοέμβρη με αρχές Δεκέμβρη, αλλά δεν ξέρω αν μετά την επιστροφή μου θα πρέπει να μπω σε απομόνωση για προληπτικούς λόγους κτλ. Υπάρχει κάνα τηλέφωνο ή κάτι που να μπορώ να ενημερωθώ;


Ωραία εποχή βρήκες να ταξιδέψεις.Το περασμένο καλοκαίρι αν δεν είχαμε covid 19 θα ταξίδευα Ιταλία.Εγώ θα περιμένω ένα με δύο χρόνια μήπως αντιμετωπιστεί το θέμα με την Πανδημία και μετά θα ταξιδέψω.

Τσέκαρε το άρθρο στο site eody.gov.gr/neos-koronaios-covid-19-odigies-gia-taxidiotes/

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

Please Log in or Create an account to join the conversation.

13 Oct 2020 22:37 #240050 by Astro
Λογικό μου φαίνεται, για αυτο έχουν πεσει τόσες αναβολές.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

13 Oct 2020 22:51 #240053 by Aνέστης Αδαμίδης
Τι να κάνουμε, τώρα μας δίνουν την άδεια, είπα κι εγώ να πάω στην Twitchcon. Τρόπος του λέγειν.... Θα δω τι θα κάνω, με έχει πιάσει κι εμένα τώρα η μαλακία. Το πολύ-πολύ να πεθάνω. Τι α κανς;

Please Log in or Create an account to join the conversation.

21 Oct 2020 11:05 #240313 by Sotiris Greece
@TheReaper Κάτσε εκεί που κάθεσαι. :P Έχουμε πράμα εδώ για πουθενά δεν είναι.

Attachments:
The following user(s) said Thank You: Blood Prince

Please Log in or Create an account to join the conversation.

21 Oct 2020 16:16 #240322 by Blood Prince
Την Κυριακή θα πήγαινα Πάτρα για την τελετή απονομής του ΕΑΠ αλλά δυστυχώς θα γίνει online με αυτή την κατάσταση οπότε από το σπίτι.

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

Please Log in or Create an account to join the conversation.

21 Oct 2020 19:26 #240326 by Sotiris Greece
Attachments:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

21 Oct 2020 20:00 - 21 Oct 2020 20:02 #240329 by Blood Prince
Μου αρέσει πως τον Δεκέμβριο είναι προγραμματισμένες δια ζώσης εξετάσεις για πιστοποιητικό αγγλικών......εγώ βέβαια θα συμμετέχω στις computer based (online) που θα γίνουν Ιανουάριο ή Φεβρουάριο αλλά μου κάνει εντύπωση θα γίνουν και δια ζώσης με την όλη κατάσταση ;

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

Please Log in or Create an account to join the conversation.

21 Oct 2020 22:31 #240334 by Sotiris Greece
Κάντε ότι είναι να κάνετε μέχρι αύριο διότι από την Παρασκευή στις 06:00 το πρωί θα έχουμε αναστολές και επιπλέον νέα μέτρα. Περισσότερα εδώ

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification