Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword
Το GameWorld.gr αναζητά Forum Moderators (21 May 2018)

Το GameWorld.gr επιθυμεί να προσλάβει Forum Moderators.

Ημερομηνίες γέννησης μελών: Πόσων ετών είστε?

More
11 Sep 2018 14:54 - 11 Sep 2018 15:15 #218828 by Blood Prince
Blood Prince replied the topic: Ημερομηνίες γέννησης μελών: Πόσων ετών είστε?
Σε κανένα δίμηνο κλείνω τα 33 και είμαι το ίδιο νέος εμφανισιακά αλλά πιο αγύμναστος σε σχέση με τα 29 καθώς εκεί που γυμναζόμουν σκληρά,σε καθημερινή βάση,τώρα γυμνάζομαι δύο φορές την εβδομάδα καθώς βαρέθηκα και σε συνδυασμό με υποχρεώσεις αλλά σκέφτομαι να επιστρέψω σταδιακά στην παλιά μου φόρμα.

Πάντως τόσο γρήγορα που περνάνε τα χρόνια,τα 40 μου φαίνονται πολύ κοντά αν και έχω 7 χρόνια μπροστά μέχρι τότε.Αλλά τα 7 χρόνια για μένα περνάνε νερό.......Creepy. :(

Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

Last Edit: 11 Sep 2018 15:15 by Blood Prince.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
22 Sep 2018 00:56 #218963 by Astro
Astro replied the topic: Ημερομηνίες γέννησης μελών: Πόσων ετών είστε?
Άτιμα 30, έφτασα στα πρώτα αντα.

More
05 May 2019 23:52 - 06 May 2019 00:07 #225020 by Blood Prince
Blood Prince replied the topic: Ημερομηνίες γέννησης μελών: Πόσων ετών είστε?
Τα 30 μια χαρά είναι.....τα 40 over φοβάμαι.Στο διάστημα 45-50 σε πολλούς -ές συμβαίνουν πολλές σωματικές αλλαγές αλλά θα τις συνηθίσουμε λογικά.

Βέβαια αν και νέος ακόμα,κάποιες αλλαγές πρός το γήρας μπορεί να έχω ήδη και στα 33 σε σχέση με όταν ήμουν 25 και να μην το έχω πάρει χαμπάρι. (εδώ γελάνε :lol: )

Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

Last Edit: 06 May 2019 00:07 by Blood Prince.

Moderators: Parouakiszax
Time to create page: 0.752 seconds
Notification