Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Στρατός: Γενική συζήτηση

21 Oct 2005 14:08 #4362 by Γιώργος Γκούμας

Mvp wrote: Opos exei eksaggelthei proeklogika kai apo ta dio kommata, mexri to 2008 (liksi tetraetias) i thitia tha miothei sto 6mino... Afou epaggelmatopiitai o stratos (monimoi oplites ktl...)



Δεν το πιστευω οτι μπορει να γινει αυτο.Εδω δεν εχει παει στο 9μηνο ακομα...Στην επομενη τετραετια το κοβω να γινεται....

Please Log in or Create an account to join the conversation.

21 Oct 2005 16:00 #4368 by John Dimitriou

Tropikano wrote: πωωωωωω...πωωωωωω...καλα με αναβολικα ειστε ολοι? :mrgreen:
Λοιπον υπηρετησα στην 35 Μοιρα Καταδρομων στην Κυπρο και μην τρομαξεται αλλα παρουσιαστηκα 87 κιλα και απολυθηκα 73 :roll: :roll: :roll: ..Προσοχη λοιπον στο σωμα που θα δηλωσεται και μην σας πιασουνε κοροιδα..Αλλα και παλι τι ειναι πια 12 μηνες,μολις καταλαβεις τι σημενει στρατος φευγεις κιολα,ασε που πεζει να μειωθει κιαλο οποτε..


’λλος ένας "Κύπριος" εδώ αλλά ΕΛΔΥΚ και άσε τους διαβιβαστές να λένε τα δικά τους... :wink:

Αν τα video-games όπως το Pacman επηρέαζαν τα παιδιά, τότε όλοι σήμερα θα τρώγανε μαγικά χαπάκια μέσα σε σκοτεινές αίθουσες ακούγοντας επαναλαμβανόμενη μουσική!!!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

22 Oct 2005 09:57 #4391 by Αντώνης Παπαθανασίου
Reporting for duty @2010 :twisted:
Αρχικά με στείλανε Πεζικό Κρήτης, ελπίζω αυτό να αλλάξει :roll:

Όσο για την μείωση της θητείας στην τετραετία...αμφιβάλλω.
Και αυτό διοτι (σύμφωνα με όσα μου έχουν πει) δεν έχει μαζευτεί ακόμα ο απαραίτητος αριθμός επαγγελματιών οπλιτών προκειμένου να συγκροτηθεί σύνταγμα (11.000 στρατιώτες νομίζω)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

24 Oct 2005 11:51 #4477 by Kostas Giagias
Σε εμενα τα χαρτιά ερχοταν για ΣΕΜ σπάρτη, αλλά το 99 με τον σεισμό το χαιδάρι είχε πέσει και όλα τα βύσματα την έκαναν με ελαφρά πηδηματάκια... Ετσι πηγα ΔΒ χωρίς να έχω δίπλα μου βύσματα.
Βέβαια χειμώνα μπήκα και έμενα σε σκηνή !!!!

Επρεπε να πάω έβρο μετά από 4 μήνες για να δω κτήριο !!!!

I love racing because football and basketball require only one ball...
Hellenic Racing Team

Please Log in or Create an account to join the conversation.

24 Oct 2005 17:16 #4504 by Γιώργος Γκούμας
Eseis kala teleiwsate...Emeis na doume pou8a trexoume, otan 8a pame se megali ilikia...... :?: :twisted:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

28 Nov 2005 22:57 #6118 by Ηρακλης Κορωναιος
Πανε 15 χρονια που απολυθηκα και με αυτα που βλεπω και ζω εδω εξω , ευχαριστως να ξαναυπηρετησω - οποιος απο τους προλαλλησαντες δεν εχει ορεξη να υπηρετησει ας κανει μια αιτηση εδω και φευγω αυριο κιολας ... :lol:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

29 Nov 2005 00:56 #6128 by a Guest
Replied by a Guest on topic Στρατός: Γενική συζήτηση
Κι εγώ απολύθηκα πριν 10 χρόνια,άλλα ξαναπήγαινα χαλαρά..Μη μασάτε βρε,μια ιδέα είναι κι ο στρατός,χαβαλέ,αραλίκι κι άγιος ο Θεός.Τι να πούν κι οι πατεράδες μας που υπηρέτησαν δυόμιση χρόνια..

Please Log in or Create an account to join the conversation.

29 Nov 2005 09:09 #6135 by Γιώργος Γκούμας
Koita koita ore3i oi palioi...Re toso poli ipno ri3ate sto strato???Pou sas leipei kiolas???Wraia an kapoios 8elei na paei stin 8esi mou mporei na mou to zitisei...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

10 Dec 2006 01:56 #23461 by Νικολής Ασημάκης
Απ'ότι μου 'πε ο πατέρας μου, τον είχαν βάλει σ'ένα φυλάκιο πάνω στο βουνο της Χίου και, επειδή δεν ανέβαινε κανείς περνούσαν πολύ καλά. ( Ξύπνημα κατά τις 11 και τέτοια! )

Please Log in or Create an account to join the conversation.

10 Dec 2006 13:57 #23490 by a Guest
Replied by a Guest on topic Στρατός: Γενική συζήτηση
Θέλω τον λόχο μου πίσω....

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification