Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword
Το GameWorld.gr αναζητά Forum Moderators (21 May 2018)

Το GameWorld.gr επιθυμεί να προσλάβει Forum Moderators.

Είστε off-topic; Γράψτε ότι θέλετε ΕΔΩ!

More
09 Oct 2020 02:16 #239920 by TheReaper
TheReaper replied the topic: Είστε off-topic; Γράψτε ότι θέλετε ΕΔΩ!
ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ, ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΜΕ ΥΠΟΡΚΟΥΣΗ ΜΑΡΤΑΚΗ ΚΙΟΛΑΣ!!!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
09 Oct 2020 10:14 #239921 by Blood Prince
Blood Prince replied the topic: Είστε off-topic; Γράψτε ότι θέλετε ΕΔΩ!

TutuOfTutunia wrote: Παίζω Kingdom Hearts Final Mix και εκεί που ακούω χαλαρή μουσική, μου βάζει Πέγκυ Ζήνα...
.....Και το άφησα να παίξει, ψυχή δεν έχει κι αυτό?

Ελληνικά τραγούδια έχω να ακούσω από το 2005...με πάς πίσω απ'όταν ήμουν 19 χρονών...από τα 21 μου και μετά ακούω ξένα και μόνο ξένα.

Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

More
09 Oct 2020 14:57 #239940 by TutuOfTutunia
TutuOfTutunia replied the topic: Είστε off-topic; Γράψτε ότι θέλετε ΕΔΩ!
Χαχχααχχα όλα ταιριάζουν! Όλα!
Εγώ η αλήθεια είναι ότι είμαι μια περίεργη περίπτωση όπου ακούω φανατικά δύο είδη:
α. Μέταλ κάθε είδους
β. Ελληνάδικα
Βέβαια όταν παίζω ένα game συνήθως θα βάλω κάτι να ταιριάζει στο ύφος του game!

More
11 Oct 2020 14:00 #239979 by Blood Prince
Δεν μας φτάνουν τα μνημόνια έχουμε και αυτά...

Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

Attachments:

More
21 Oct 2020 10:12 - 21 Oct 2020 10:14 #240311 by Blood Prince
Καλά ανεβάζω φωτό στο intagram ,έχω 271 followers έχω βάλει tags και δεν αρέσει σε κανέναν.Σκεφτόμουν χθές πως μέχρι το πρωϊ όλο και σε κάποιον θα αρέσει και τελικά σαν να μην υπάρχει...τα νεύρα μου τσατάλια.

Την ξανανέβασα από περιέργεια.

Peter Baylish

Last Edit: 21 Oct 2020 10:14 by Blood Prince.

More
21 Oct 2020 12:17 - 21 Oct 2020 12:19 #240317 by Blood Prince

Blood Prince wrote: Καλά ανεβάζω φωτό στο intagram ,έχω 271 followers έχω βάλει tags και δεν αρέσει σε κανέναν.Σκεφτόμουν χθές πως μέχρι το πρωϊ όλο και σε κάποιον θα αρέσει και τελικά σαν να μην υπάρχει...τα νεύρα μου τσατάλια.

Την ξανανέβασα από περιέργεια.

1 Like μόνο και σαν να μην φτάνει αυτό,εκεί που νόμιζα είχα δεύτερο like.....απλά μου απαντάει μετά από 4 εβδομάδες σε μια φωτό......:angry:

Καλά και εσύ @@@ 4 εβδομάδες μετά βρήκες ; Εκεί που δεν περίμενα απάντηση ;Για γέλια και για κλάματα.

Peter Baylish

Last Edit: 21 Oct 2020 12:19 by Blood Prince.

More
28 Oct 2020 20:54 - 28 Oct 2020 20:57 #240544 by Blood Prince
Σήμερα είναι εθνική επέτειος αλλά εγώ σκεφτόμουν και την Bastille Day και την Lost Bastille του Dark Souls 2 Scholar of the first sin....πολύ ωραίο μέρος...με πιάνει νοσταλγία.

Peter Baylish

Last Edit: 28 Oct 2020 20:57 by Blood Prince.

More
11 Nov 2020 11:48 #241005 by Blood Prince
Βλέπω κάποιους -ες με κινητά της Apple και εγώ με το Sony Xperia XA νιώθω φτωχός.Λεφτά υπάρχουν που έλεγε και ο Γιωργάκης.

Το φτηνότερο iphone κάνει 400 € και για το Smartphone είχα πληρώσει 170 €

Peter Baylish

More
16 Nov 2020 14:52 - 16 Nov 2020 14:53 #241211 by TutuOfTutunia
TutuOfTutunia replied the topic: Είστε off-topic; Γράψτε ότι θέλετε ΕΔΩ!
Αν είστε gamer και σκοπεύετε να μετακομίσετε σε ένα νέο σπίτι, όταν σκέφτεστε τη διακόσμησή του, φροντίστε να εξοπλιστείτε με πολυθρόνα, η οποία έχει μαξιλαράκι για το σβέρκο, είναι σούπερ ανατομική και κάνει το σώμα να νιώθει σα να κάθεται σε σύννεφο.
Αυτό για τις μέρες που είστε άρρωστοι, έχετε αυχενικό, ή κάτι αντίστοιχο και θέλετε να είστε όλη μέρα στην κονσόλα σας.
Και γιατί μια τέτοια πολυθρόνα? Για να μην πάθετε όλα τα παραπάνω καθήμενοι όλη μέρα στην κονσόλα σας.

Δεν το έπαθα εγώ, μία φίλη μου από το χωριό , δεν την ξέρετε. :side:
Last Edit: 16 Nov 2020 14:53 by TutuOfTutunia.

More
16 Nov 2020 16:30 #241215 by Blood Prince

TutuOfTutunia wrote: Αν είστε gamer και σκοπεύετε να μετακομίσετε σε ένα νέο σπίτι, όταν σκέφτεστε τη διακόσμησή του, φροντίστε να εξοπλιστείτε με πολυθρόνα, η οποία έχει μαξιλαράκι για το σβέρκο, είναι σούπερ ανατομική και κάνει το σώμα να νιώθει σα να κάθεται σε σύννεφο.
Αυτό για τις μέρες που είστε άρρωστοι, έχετε αυχενικό, ή κάτι αντίστοιχο και θέλετε να είστε όλη μέρα στην κονσόλα σας.
Και γιατί μια τέτοια πολυθρόνα? Για να μην πάθετε όλα τα παραπάνω καθήμενοι όλη μέρα στην κονσόλα σας.

Δεν το έπαθα εγώ, μία φίλη μου από το χωριό , δεν την ξέρετε. :side:

Σαν διαφήμιση μου φαίνεται το πόστ σου :P

Εγώ όταν είμαι καλά κάθομαι όλη μέρα στην κονσόλα μου,μην αναφέρω και το PC όπου γράφω στο forum ή όταν διαβάζω.Γενικότερα κάθομαι.

Οταν είμαι άρρωστος και έχω πυρετό δεν έχω όρεξη να καθίσω ούτε στο PC ούτε στην κονσόλα,αν και έχω καιρό να αρρωστήσω.Πρίν 3 χρόνια είχα κάνει εμετό και έληξε εκεί.

Καλά για νέα πολυθρόνα μόνο σε περίπτωση μετακόμισης ;

Peter Baylish

Time to create page: 0.601 seconds
Notification