Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Είστε off-topic; Γράψτε ότι θέλετε ΕΔΩ!

20 Aug 2019 16:30 #226298 by A

Blood Prince wrote:

Efane wrote: Σαν σήμερα ήρθα στην παρέα του Gameworld το 2014.


Εγώ δεν θυμάμαι από πότε είμαι μέλος. :lol:


Κάνε log out, διάλεξε(μπες), ένα θέμα από την κεντρική σελίδα του site και κάνε log in από εκεί. Σου βγάζει την ημερομηνία κατευθείαν.

"Well, we're not here to sell cookies"
Marcus Fenix, Gears of War.
The following user(s) said Thank You: Blood Prince

Please Log in or Create an account to join the conversation.

20 Aug 2019 20:29 #226300 by Blood Prince

Efane wrote:

Blood Prince wrote:

Efane wrote: Σαν σήμερα ήρθα στην παρέα του Gameworld το 2014.


Εγώ δεν θυμάμαι από πότε είμαι μέλος. :lol:


Κάνε log out, διάλεξε(μπες), ένα θέμα από την κεντρική σελίδα του site και κάνε log in από εκεί. Σου βγάζει την ημερομηνία κατευθείαν.


Τρίτη 26 Ιουνίου 2012 είδα πως έχω γραφτεί.Πως πέρασαν 7 χρόνια. :P

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

Please Log in or Create an account to join the conversation.

20 Aug 2019 21:06 #226301 by A

Blood Prince wrote:

Efane wrote:

Blood Prince wrote:

Efane wrote: Σαν σήμερα ήρθα στην παρέα του Gameworld το 2014.


Εγώ δεν θυμάμαι από πότε είμαι μέλος. :lol:


Κάνε log out, διάλεξε(μπες), ένα θέμα από την κεντρική σελίδα του site και κάνε log in από εκεί. Σου βγάζει την ημερομηνία κατευθείαν.


Τρίτη 26 Ιουνίου 2012 είδα πως έχω γραφτεί.Πως πέρασαν 7 χρόνια. :P



Έλα ρε παλιοσειρα :P B)

"Well, we're not here to sell cookies"
Marcus Fenix, Gears of War.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

28 Aug 2019 20:02 #226441 by Blood Prince
Καλά βλέπω στο instagram πως πολλοί αγόρασαν το Control πρώτη μέρα....εγώ το θεωρώ κοροϊδία να αγοράσω ένα παιχνίδι με το που κυκλοφορήσει.....πάντα περιμένω για πτώση τιμής.

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

Please Log in or Create an account to join the conversation.

28 Nov 2019 22:00 #228763 by Blood Prince
Βλέπω στο instagram πως αρκετοί gamers από εξωτερικό έχουν γεμίσει την βιβλιοθήκη τους με πάμπολλα παιχνίδια PS4 και λέω κοίτα να δείς πόσα ξοδεύουν στα videogames.

Εδώ εγώ έχω 11 παιχνίδια στο PS4 αγοράσει και κάποιες φορές κλαίω τα λεφτά μου π.χ στο Red Dead Redemption 2........

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

Please Log in or Create an account to join the conversation.

29 Dec 2019 00:22 #230386 by Aνέστης Αδαμίδης

Blood Prince wrote: Βλέπω στο instagram πως αρκετοί gamers από εξωτερικό έχουν γεμίσει την βιβλιοθήκη τους με πάμπολλα παιχνίδια PS4 και λέω κοίτα να δείς πόσα ξοδεύουν στα videogames.

Εδώ εγώ έχω 11 παιχνίδια στο PS4 αγοράσει και κάποιες φορές κλαίω τα λεφτά μου π.χ στο Red Dead Redemption 2........


Γιατί στο RDR ρε συ; Τόσο κάτω των προσδοκιών ήταν;

Please Log in or Create an account to join the conversation.

29 Dec 2019 18:56 - 29 Dec 2019 18:59 #230423 by Blood Prince

TheReaper wrote:

Blood Prince wrote: Βλέπω στο instagram πως αρκετοί gamers από εξωτερικό έχουν γεμίσει την βιβλιοθήκη τους με πάμπολλα παιχνίδια PS4 και λέω κοίτα να δείς πόσα ξοδεύουν στα videogames.

Εδώ εγώ έχω 11 παιχνίδια στο PS4 αγοράσει και κάποιες φορές κλαίω τα λεφτά μου π.χ στο Red Dead Redemption 2........


Γιατί στο RDR ρε συ; Τόσο κάτω των προσδοκιών ήταν;


Δεν έχω PS Plus και δεν μπορώ να κρίνω το Multiplayer γιατί δεν έχω παίξει αλλά όσον αφορά το Single Player ,δεν με ενθουσίασε.

Οπως έχω γράψει εδώ Red Dead Redemption 2 το παιχνίδι είχε τα εξής αρνητικά.

1.Συνεχείς αδιάφοροι Διάλογοι (θα μπορούσαν οι χαρακτήρες να μιλούν λιγότερο)
2.Αντικατάσταση επιπέδου δυσκολίας με την επιλογή Skip Checkpoint (ενώ θα μπορούσα να εξολοθρεύω αντιπάλους ευκολότερα,τώρα απλά μου δίνεται η δυνατότητα αναβολής της αποστολής)
3.Δύσκολος Χειρισμός
4.Υπερβολικός Ρεαλισμός σε σημείο που δεν θα έπρεπε
5.Περιορισμένο εώς και ανύπαρκτο Fast Travel

Το σενάριο βέβαια ενώ στην αρχή δεν μου άρεσε στο τέλος λυπήθηκα τον Arthur Morgan.

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

Please Log in or Create an account to join the conversation.

31 Dec 2019 17:39 #230515 by Aνέστης Αδαμίδης
Καλά, δε χρειάζεται τόση ανάλυση, εδώ δεν έχω ασχοληθεί με το πρώτο καν xD

Please Log in or Create an account to join the conversation.

04 Jan 2020 13:03 #230624 by A
Μ'αρεσει που λέγαν για κακοκαιρία. Ήλιος γυαλουμπα και καφεδουμπα στο έπακρον.

"Well, we're not here to sell cookies"
Marcus Fenix, Gears of War.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

04 Jan 2020 17:58 #230632 by Aνέστης Αδαμίδης
Καλά, κράτα μικρό καλάθι καλού-κακού...

Please Log in or Create an account to join the conversation.