Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Είστε off-topic; Γράψτε ότι θέλετε ΕΔΩ!

08 Sep 2021 21:01 #255330 by Απόστολος Μητσακούλης
Θα μπορούσε να μην δεχτεί το αίτημα φιλίας απο την αρχή εφόσον υπάρχει θέμα.
The following user(s) said Thank You: Blood Prince

Please Log in or Create an account to join the conversation.

09 Sep 2021 00:25 - 09 Sep 2021 00:43 #255333 by Blood Prince

Θα μπορούσε να μην δεχτεί το αίτημα φιλίας απο την αρχή εφόσον υπάρχει θέμα.

Πολύ σωστό. Από την στιγμή που την ενοχλούσε στο να κάνω likes τις δημοσιεύσεις της, θα μπορούσε να μην δεχτεί το αίτημα φιλίας.

'Οχι να το δεχτεί, και μετά να μου λέει να μην πατάω likes και διάφορα άλλα τρελά πως ο φίλος της γνωρίζει τους 400 φίλους που έχει και θα παρεξηγηθεί αν δεί έναν άγνωστο να κάνει likes....

Θα συμφωνήσω και με τον the reaper.Εμένα δεν με αφορά στο τι συμβαίνει με τον συντροφό της, απλά είδα δημοσιεύσεις που πραγματικά μου άρεσαν και που και άλλοι είχαν κάνει likes και έκανα και εγώ.

Μάλιστα με μπλόκαρε όταν έκανα reply σε σχόλιο άλλης που είχε σχολιάσει μια δημοσιευσή της , πως και εγώ συμφωνώ με την εν λόγω δημοσίευση (η οποία μίλαγε για την ελευθερία που υπάρχει, στο αν επιθυμούμε να παντρευτούμε ή να κάνουμε παιδιά και δεν θα πρέπει να είμαστε καταναγκασμένοι, και πώς ούτε εγώ ενδιαφέρομαι).

Βέβαια από τα όσα τρελά μου έλεγε (να μην πατάω likes στο προφίλ της) ετοιμαζόμουν να την διαγράψω εγώ γιατί μου φάνηκε παράξενο.

Επιπλέον δεν πάταγα likes σε όλα που είχε ανεβάσει αλλά σε ορισμένα, καθώς συμφωνούσα και θεωρούσα πως από την στιγμή που δέχτηκε την φιλία, δεν υπάρχει θέμα.

Σχετικά με την stalking κατάσταση δεν το ήξερα, θα το έχω υπόψην.

 

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

Please Log in or Create an account to join the conversation.

13 Sep 2021 13:48 #255440 by Blood Prince
Πάντως με την συγκεκριμένη, έμαθα την σελίδα "Μαργαρίτες Μάντολες" που έχει ενδιαφέροντα πόστς.

'Οσο γκρίνιαζε γιατί πατάω likes στο προφίλ της, εγώ ανακάλυπτα νέες σελίδες, από τις οποίες είχε κάνει κοινοποίηση. 

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

The following user(s) said Thank You: Απόστολος Μητσακούλης

Please Log in or Create an account to join the conversation.

13 Sep 2021 17:14 #255446 by Απόστολος Μητσακούλης
Βγείκε και κάτι θετικό τελικά απο αυτήν την ιστορία.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

15 Sep 2021 18:29 #255481 by Aνέστης Αδαμίδης
Αύριο πάω τη σκυλίτσα μου για χειρουργείο. Έχει ρήξη χιαστού και δεν πρέπει να το αφήσουμε να περιμένει. Όσο περισσότερο το αφήσουμε, τόσο θα χειροτερέψει. 1200€ η εγχείρηση. 3 μηνιάτικα. Αυτά. Όταν μπορέσω να ξαναγοράσω παιχνίδι, θα το βγάλω στις ειδήσεις...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

15 Sep 2021 19:44 #255482 by Frazzle
Καλή επιτυχία και μπράβο για την κίνηση σου. :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

17 Sep 2021 13:44 #255591 by Aνέστης Αδαμίδης
Γαμώ την Ελλάδα μου, όταν λες μια τιμή, είναι η συμφωνηθείσα τιμή ρε καριόλη. Μη θυμάσαι ξαφνικά ότι δεν έχεις βάλει το ΦΠΑ, γιατί θα στο βάλω στον κ***! Τι πάει να πει ότι αν πληρώσω με κάρτα "η τιμή ανεβαίνει". Είχες πει μια τιμή και συμφωνήσαμε εκεί. Γαμώσπιτε!
The following user(s) said Thank You: Απόστολος Μητσακούλης

Please Log in or Create an account to join the conversation.

11 Oct 2021 12:27 #256227 by Απόστολος Μητσακούλης
Εκανα μια μικρη αναβαθμιση στο pc. Εβαλα επιπλεον ram μιας και βγηκαν windows 11 και επιδη τα παιχνιδια αρχιζουν και γινονται πιο απαιτητικα. Τωρα ειμαι στα 32 gb. Με ανυσηχησαν οι κριτηκες που ειχε το κουριελ(γενικη ταχυδρομικη). Μια χαρα το φεραν εμενα.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

17 Oct 2021 17:18 #256437 by Blood Prince
Αυτό το site είχε αγώνες πρωταθλήματος με link για download αλλά πλέον λέει as soon as possible...lol 

fullmatchsports.cc/

Πρός Kadaz

Εγώ έχω μνήμη RAM 8 GB και δεν βρίσκω μεγάλες διαφορές από την 4 GB....η κάρτα γραφικών κάνει όλη την δουλειά.

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

Please Log in or Create an account to join the conversation.

18 Oct 2021 16:22 #256454 by Blood Prince
Δεν ξέρω πως θα κινηθώ στα επόμενα χρόνια αλλά με τα σημερινά δεδομένα με βλέπω το 2024 να αγοράζω επόμενο παιχνίδι και εξηγούμαι :

Tα AAA παιχνίδια όπως  Resi Village, God of War Ragnarok, Horizon Forbidden West και Elden Ring θα έχουν κλείσει 2 χρόνια στην αγορά με μειωμένη τιμή στα 3 από αυτά με εξαίρεση το Elden Ring που αν πέσει θα είναι λίγο.

Δεύτερον για το 2022 είναι βιβλία που με ενδιαφέρουν να αγοράσω σε αριθμό 4 τουλάχιστον.

Μπορεί βέβαια όμως να μου την δώσει να πάρω κάνα Sekiro ή Elden Ring νωρίτερα. 

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification