Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Είστε off-topic; Γράψτε ότι θέλετε ΕΔΩ!

05 Feb 2022 13:55 #261102 by Απόστολος Μητσακούλης
Μου ειχε ερθει παλιοτερα ακριβος ενα τετοιο μυνημα αλλα για κινητο. Ουτε σε διαγωνισμο ειχα λαβει μερος ουτε ηθελα κινητο. Μαλλον προσπαθουν να μας εγραψουν σε υπηρεσια οπου γινονται διαγωνισμοι. Το κατα ποσο ισχυουν κιολας αυτο ειναι αγνωστο.
The following user(s) said Thank You: Blood Prince

Please Log in or Create an account to join the conversation.

06 Feb 2022 02:19 #261142 by Blood Prince

Μου ειχε ερθει παλιοτερα ακριβος ενα τετοιο μυνημα αλλα για κινητο. Ουτε σε διαγωνισμο ειχα λαβει μερος ουτε ηθελα κινητο. Μαλλον προσπαθουν να μας εγραψουν σε υπηρεσια οπου γινονται διαγωνισμοι. Το κατα ποσο ισχυουν κιολας αυτο ειναι αγνωστο.


E ναι και το άγνωστο σημαίνει ρίσκο άσχετα από τις προθέσεις. Εμένα ακόμα και νόμιμοι να ήταν, όταν μου λένε να πατήσω link κλπ δεν το ρισκάρω.

Στην συγκεκριμένη μάλιστα περίπτωση,ο διαγωνισμός των electroholic έτρεχε. Μπορείς να τον δείς ακόμα.Δηλώνουν καθημερινά άτομα συμμετοχή και αυτή μου έλεγε πως κέρδισα. Ακόμα και ένας ανίδεος θα το καταλάβαινε ότι κάτι δεν πάει καλά, εκτός αν είχε μεγάλη ιδέα για τον εαυτό του,

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

The following user(s) said Thank You: Απόστολος Μητσακούλης

Please Log in or Create an account to join the conversation.

06 Feb 2022 02:51 #261143 by Blood Prince
Όταν άνοιξα την τηλεόραση μου έλεγε 1920χ1080 p ...περίεργο.

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

Please Log in or Create an account to join the conversation.

06 Feb 2022 12:02 - 06 Feb 2022 12:06 #261155 by Blood Prince
Τον Μάρτιο το αγαπημένο μου PS4 και η τηλεόραση κλείνουν 3 χρόνια και 6 μήνες και τον Απρίλιο το Laptop 6 χρόνια και 6 μήνες.

Επίσης στο laptop αυτό που άλλαξα μετά από τόσα χρόνια είναι μόνο το πληκτρολόγιο καθώς και αναβάθμισα την μνήμη RAM .

Το Smartphone τον Ιούνιο κλείνει τα 5 χρόνια αλλά έχουμε καιρό μέχρι τότε.

Πάντως μου αρέσει, όταν μια ηλεκτρονική συκευή μου, κρατάει καιρό. 

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

The following user(s) said Thank You: Απόστολος Μητσακούλης

Please Log in or Create an account to join the conversation.

06 Feb 2022 14:55 #261159 by Απόστολος Μητσακούλης
Εμενα η τηλεοραση μου κλεινει 9 χρονια, ειναι σαν καινουρια ακομα, ενσοματομενο ψηφιακο δεκτη, δυνατοτητα αναλογικου σηματος, anynet+ για τις κονσολες και εχει και gadget για συσκευες scart. Μονο καφε δν φτιαχνει: )
The following user(s) said Thank You: Blood Prince

Please Log in or Create an account to join the conversation.

06 Feb 2022 16:56 #261161 by Blood Prince
Εγώ θέλω να βάλω παιχνίδι στο PS4 και μέσα από το info του τηλεκοντρόλ να δω αν μπορώ να δω αν η ανάλυση είναι 720p ή 1080p. Mε έχει φάει η περιέργεια.

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

Please Log in or Create an account to join the conversation.

06 Feb 2022 18:48 #261165 by Απόστολος Μητσακούλης

Εγώ θέλω να βάλω παιχνίδι στο PS4 και μέσα από το info του τηλεκοντρόλ να δω αν μπορώ να δω αν η ανάλυση είναι 720p ή 1080p. Mε έχει φάει η περιέργεια.
Εξαρτάτε απο τις λειτουργίες την οθόνης. Εγώ επιδή έχω  anynet+ μου βγάζει κατευθίαν σε τι ανάλυση ανοίγει η κονσόλα. Είναι ειδική κάρτα αυτή. Samsung είναι η δική μου, νομίζω δν το είχα αναφέρει αυτό.
The following user(s) said Thank You: Blood Prince

Please Log in or Create an account to join the conversation.

06 Feb 2022 19:53 - 06 Feb 2022 19:54 #261168 by Blood Prince
Λέει HDMI  V:60 HZ 1920X1080p

Τώρα αν είναι 1080p σε 720p οθόνη, ποιός ξέρει.

Όπως και να έχει εμένα είναι 32 ίντσες και θές πάνω από 50 ίντσες για να καταλάβεις ουσιαστική διαφορά ειδικά στο 4K.

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

Please Log in or Create an account to join the conversation.

06 Feb 2022 20:01 #261169 by Blood Prince
Το χειριστήριο κάνει διάφορα τρελά και μου έχει σπάσει τα νεύρα. Δεν ξέρω κατά πόσο θα αντέξω να μην αγοράσω άλλο.

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

Please Log in or Create an account to join the conversation.

09 Feb 2022 13:56 #261217 by Απόστολος Μητσακούλης
Χτες εκανα εγκατασταση το application του ubisoft στον υπολογιστει. Ειχα ξεχασει οτι εχω το black flag και το assasin greed 2 εκει. Μαλλον τα ειχαν δωσει free καποιο διαστημα.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification