Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Smite

28 Feb 2013 23:34 - 27 Mar 2013 01:20 #121140 by Κώστας Λάβαρης
Replied by Κώστας Λάβαρης on topic Smite
SMITE - God Reveal: Poseidon

[youtube:16wal0b2]
[/youtube:16wal0b2]

-Πάτρικ με ακούς;
-Όχι, έχει σκοτάδι.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

01 Mar 2013 14:30 #121153 by Βασίλης Καμακάρης
Βγήκε ένα pack στο smite που δίνει όλους τους θεούς + και όσους θα έρθουν πιο μετά στα 23,99e.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

01 Mar 2013 14:46 #121155 by Κώστας Λάβαρης
Replied by Κώστας Λάβαρης on topic Smite
Πιστεύω είναι πολύ καλή τιμή!!

-Πάτρικ με ακούς;
-Όχι, έχει σκοτάδι.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

01 Mar 2013 14:54 #121156 by Βασίλης Καμακάρης
Όντως και πολύ καλό σαν κίνηση.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

26 Mar 2013 19:11 #122066 by Βασίλης Καμακάρης
Η alienware κάνει SMITE Exclusive Alienware Ra Skin Giveaway είναι πάνω από 9500 αλλά βιαστείτε την πρώτη φορά φύγανε καπνός!!! πρώτα πρέπει να γίνετε μελή στο site.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

27 Mar 2013 01:16 #122119 by Κώστας Λάβαρης
Replied by Κώστας Λάβαρης on topic Smite
Αποκάλυψη νέου θεού στο παιχνίδι! Απόλλωνας, ο θεός της... μουσικής.

[youtube:2o69c6mu]
[/youtube:2o69c6mu]

-Πάτρικ με ακούς;
-Όχι, έχει σκοτάδι.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

27 Aug 2013 23:43 #131144 by Βασίλης Καμακάρης
Όσοι παίζετε Smite η Alienware ξανακάνει ένα SMITE Exclusive Alienware Ra Skin Giveaway Απλώς γίνετε μελή στο alineware arena και τσιμπήστε ένα 8500keys είναι ορμάτε...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

28 Aug 2013 02:54 #131169 by Στέλιος Παπαδόπουλος
Αν και πάντα έλεγα ότι αν η Dota αποκτήσει χειρισμό WASD, θα διαπρέψω (λόγω εμπειρίας μου στο WoW), το Smite το φοβάμαι σαν παιχνίδι...
Αφενός επειδή δεν πιστεύω πως θα είναι αρκετά balanced, αφετέρου αμφιβάλλω για το πόσο σωστά θα ανταποκρίνεται ο ήρωας στο χειρισμό μου..

Πάντως η ιδέα να υπάρχουν μόνο θεοί μου αρέσει πάρα πολύ!!!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

26 Nov 2013 23:33 #135632 by Βασίλης Καμακάρης
[UPDATE: 26/11/13] Η Hi-Rez Studios ανακοίνωσε ότι η ημερομηνία κυκλοφορίας του Smite θα είναι η 25η Μαρτίου. Παράλληλα γνωστοποίησε ότι στην open beta έχουν συμμετάσχει μέχρι σήμερα πάνω από 2.5 εκατομμύρια χρήστες.
Κάντε κλικ εδώ για να παίξετε το Smite δωρεάν. Η πρόοδός σας θα παραμείνει και στην τελική έκδοση του παιχνιδιού, ενώ αν φτάσετε το level 30 πριν την παραπάνω ημερομηνία κυκλοφορίας, θα λάβετε δωρεάν το Cacodemon skin για τον Θεό Ymir (playable χαρακτήρα του παιχνιδιού).

Please Log in or Create an account to join the conversation.

02 May 2014 16:58 #143997 by Χριστιάνα Θάνου
Replied by Χριστιάνα Θάνου on topic Smite
Το SMITE είναι από τα κορυφαία MOBA για μένα αυτή τη στιγμή. Σημειώνω ότι δεν έχει κυκλοφορήσει ακόμα το Ηeroes of the Storm της Blizzard, άρα το βάζω τρίτο μετά το DoTA 2 και το League of Legends. Μου αρέσει πολύ η ελευθερία στην κάμερα και το real time σύστημα μάχης. Πέρα από τα συνηθισμένα όμως, εκείνο που μου έκανε μεγάλη εντύπωση στο SMITE είναι η ποικιλία των modes που έχει. Αν σας αρέσει το concept, σίγουρα δεν θα βαρεθείτε να παίζετε ποτέ μιας και έχει το matche of the day όπου είναι ένας special αγώνας. Όσο για το Roster των θεών, είναι πραγματικά μεγάλο ακόμα και αν κυκλοφόρησε πρόσφατα και έχει μέσα θεούς από 7 διαφορετικούς πολιτισμούς. Προτείνω να το δοκιμάσετε όσοι ψάχνετε ένα πραγματικά αξιόλογο alternative MOBA.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification