Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Killer Instinct

02 Aug 2014 11:49 #147484 by Πιέρρος Φουστέρης
Σύμφωνα με δημοσίευση της Microsoft, το Killer Instict θα κυκλοφορήσει στις 23 Σεπτεμβρίου, στην Αμερική, σε μορφή retail, στην τιμή των 20 δολαρίων. Διαβάστε περισσότερα εδώ .

"Once you've accepted your flaws, no one can use them against you."
"Never forget what you are, the rest of the world will not. Wear it like armor and it can never be used to hurt you."
"Death is so final, whereas life is full of possibilities."
"Most men would rather deny a hard truth than face it."
- Tyrion Lannister

Please Log in or Create an account to join the conversation.

13 Aug 2014 14:23 #147946 by Πιέρρος Φουστέρης
Σύμφωνα με ανακοίνωση της Microsoft Studios η δεύτερη σεζόν του Killer Instinct θα κυκλοφορήσει στις 15 Οκτωβρίου! Διαβάστε περισσότερα στο σχετικό άρθρο από τον Παντελή Δασκαλέλο.

"Once you've accepted your flaws, no one can use them against you."
"Never forget what you are, the rest of the world will not. Wear it like armor and it can never be used to hurt you."
"Death is so final, whereas life is full of possibilities."
"Most men would rather deny a hard truth than face it."
- Tyrion Lannister

Please Log in or Create an account to join the conversation.

08 Oct 2014 17:19 #150213 by Παντελής Δασκαλέλος
Με δεδομένη την λειψυδρία στα next-gen Fighting το Killer Instinct είναι μία πραγματική όαση. Σε λίγες μέρες ξεκινά και η δεύτερη σεζόν οπότε θα υπάρχουν και περισσότεροι χαρακτήρες στο ρόστερ. Μέχρι να δούμε Street Fighter ή Mortal Kombat στις next-gen κονσόλες η αγορά του θεωρείται επιβεβλημένη.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

07 Nov 2014 18:47 #151781 by Αντώνης Κονδύλης
Δεν κάνει καμμία κίνηση η Microsoft να το βγάλει στο PC; Έχει βαρεθεί να με βλέπει η μάνα του βαφτισιμιού μου σπίτι τους,σε λίγο θα έχουμε και προβλήματα με τον κουμπάρο.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

09 Nov 2014 22:30 #151886 by Αντώνης Καλογερής
Ένα απ'τα καλύτερα fighting game ever μετά απο τόσα χρόνια ξανά σε next gen κονσόλα.Τι άλλο να ζητήσει κανείς?

Psn:a37111988
Video Games Is My Life!!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

21 Nov 2014 19:33 #152523 by Νίκος Ταφραλίδης
Ο Kan-ra ειναι σαν το παιδί του Mum Ra με τον ... Dhalsim (γιακ υλικό για εφιάλτες!!!)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

16 Dec 2014 15:53 #154302 by Παντελής Δασκαλέλος
Άυριο θα διατεθεί ο Riptor για τους κατόχους της Ultra Edition του Killer Instinct Season Two.

Δείτε το Ultra Combo του στο παρακάτω βίντεο:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

10 Apr 2015 17:41 #159280 by Παντελής Δασκαλέλος
Double XP αυτό το Σαββατοκύριακο στο Killer Instinct. Θυμίζω ότι στην Season Two υπάρχει ένα leveling system τόσο για έσας, όσο και για κάθε fighter ξεχωριστά. Όσο μεγαλύτερο level είστε ξεκλειδώνετε νέα skins και cosmetic items για τους χαρακτήρες σας. Επίσης αυτές τις μέρες προστέθηκε και η Hisako.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

24 Apr 2015 22:26 #159765 by Παντελής Δασκαλέλος
Ο νέος χαρακτήρας του Killer Instinct μετά την Hisako θα είναι ο Cinder! Προσωπικά τον περίμενα, καθότι ήταν ένας από τους αγαπημένους μου στο πρωτότυπο Killer Instinict. Στο παρακάτω βίντεο η Iron Galaxy Studios παρουσιάζει τον Cinder και τις δυνατότητητές του. Απολαύστε τον.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

30 Apr 2015 04:38 #160147 by Αλκμήνη Καζάνα
Ποσο γαματο fighting game !!! Η εμπειρια μου ειναι μικρη στο συγκεκριμενο Genre αφου μονο Tekken εχω δοκιμασει και ημουν συνηθισμενη στο button mashing και τωρα που πρεπει να καταφερω συγκεκριμενα combos δυσκολευομαι αρκετα, Με εναν βεβαια καλοο δασκαλο σαν τον Παντελη πιστευω θα γινω pro. Εγω και ο ροζ μου Glacious!! :D

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification