Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Σειρές: Γενική συζήτηση/Ποιες βλέπετε

21 Dec 2018 15:44 #221846 by Νίκος
Τελειώνω το Dark και ταυτόχρονα βλέπω Brooklyn 99 για μια πιο ευχάριστη νότα. Καταπληκτικές και οι δύο!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

21 Dec 2018 17:12 #221848 by Άκης Ζαχαριάδης
Ξεκίνησα την σειρά στο netflix supergirl, αρκετά καλή ! !

Please Log in or Create an account to join the conversation.

25 Dec 2018 17:11 #221926 by Astro
Γιορτές έρχονται, σχολές δεν έχετε (όχι οτι πάτε όταν έχετε, λέμε τώρα), Σούπερ Λιγκ δεν έχει (δυστυχώς), όλοι με κάτι λιώνετε αυτές τις μέρες. Η σειρά Sunderland ‘Til I Die, είναι μια εξαιρετική ευκαιρία να καθίσετε σπίτι, να φάτε 5 κιλά μελομακάρονα και να αφεθείτε στην εμπειρία του binge watching.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

17 Jan 2019 16:29 #222518 by Άκης Ζαχαριάδης
Μαύρος Καθρέφτης: Bandersnatch -- Μία διαδραστική ταινία του Netflix


Το 1984. Ένας νεαρός προγραμματιστής αρχίζει να αμφιβάλλει για την πραγματικότητα, καθώς έρχεται αντιμέτωπος με μια διαστρεβλωμένη εμπειρία στην προσπάθειά του να δημιουργήσει ένα βιντεοπαιχνίδι με βάση ένα μυθιστόρημα φαντασίας.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

19 Jan 2019 21:23 #222542 by Georgios Manolis
Ξεκίνησα τη δεύτερη σεζόν του The Punisher και ομολογώ οτι δεν περίμενα να ξεκινήσει έτσι.Με ξάφνιασε ευχάριστα,ενώ λίγο πολύ ήξερα που το πάει.Το κακό είναι οτι δεν μπορώ να βλέπω πολλά επεισόδια μαζεμένα λόγω δουλειάς...

The fire cracked silently as four Stalkers sat around it. The night was silent, only a small wind and the rustling of grass and leaves to fill the ears. One of the men spoke up suddenly: "Have you children heard the tale of the Monolith?"
- S.T.A.L.K.E.R. local folclore

Please Log in or Create an account to join the conversation.

20 Jan 2019 00:29 #222545 by Blood Prince

Astro wrote: Γιορτές έρχονται, σχολές δεν έχετε (όχι οτι πάτε όταν έχετε, λέμε τώρα), Σούπερ Λιγκ δεν έχει (δυστυχώς), όλοι με κάτι λιώνετε αυτές τις μέρες. Η σειρά Sunderland ‘Til I Die, είναι μια εξαιρετική ευκαιρία να καθίσετε σπίτι, να φάτε 5 κιλά μελομακάρονα και να αφεθείτε στην εμπειρία του binge watching.


Εδώ εγώ έχω εθιστεί τόσο πολύ με το lore του the witcher 3 σαν να βλέπω τηλεοπτική σειρά με αποτέλεσμα να διαβάζω μέχρις στιγμής πιο χαλαρά απ'οσο θα έπρεπε.....btw

Στο θέμα μας τώρα εγώ ανυπομονώ να ξεκινήσει η τελευταία σεζόν του Game of Thrones στις 14 Απριλίου.Επιπλέον θα ολοκληρωθεί 19 Μαϊου απ'οτι έχω διαβάσει.Πιστεύω θα μπορέσω να τα δώ αν και θα προβληθούν σε περίοδο προετοιμασίας για εξετάσεις αλλά ένα επεισόδιο την εβδομάδα δεν βλάπτει.

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

Please Log in or Create an account to join the conversation.

02 Feb 2019 11:28 #222815 by Βασίλης
Πολυ καλη η The Sinner που εδειξε το σταρ...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

01 Mar 2019 10:28 #223683 by Ελένη Παρούτογλου
περιμένω να έρθει ο Απρίλης που θα ξεκινήσουν όλες οι σειρές τις νέες σεζόν .....μαζί με το Game of Thrones!!
The following user(s) said Thank You: Blood Prince

Please Log in or Create an account to join the conversation.

01 Mar 2019 10:42 #223684 by Blood Prince
Εγώ εντωμεταξύ έχω ένα δω το δεύτερο μέρος της πέμπτης σεζόν από την τηλεοπτική σειρά του History Channel "Vikings" που ολοκληρώθηκε τον Ιανουάριο οπότε μάλλον θα πρέπει να κάνω break από το PS4. :)

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

Please Log in or Create an account to join the conversation.

01 Mar 2019 19:26 - 01 Mar 2019 19:27 #223694 by Άκης Ζαχαριάδης
Λοιπόν προτεινω να δειτε το (Η ακαδημία της ομπρέλας) στο Netflix. Στο τρέιλερ δεν μου γέμισε το μάτι και σαν τίτλος, αλλα αφου ειδα το πρώτο επεισοδιακό όντως κολλησα.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification