Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Σειρές: Γενική συζήτηση/Ποιες βλέπετε

05 Oct 2021 18:02 #256067 by Aνέστης Αδαμίδης

Στα πρώτα επεισόδια της τηλεοπτικής σειράς Carnival Row , ήταν φορές που την βαριόμουν και σκεφτόμουν πως μόλις δώ όλη την σεζόν θα την διαγράψω από τον δίσκο.

Χθές μιλάμε είδα το έκτο επεισόδιο στα 8 και ήταν πώρωση ! 'Εφτασα στο σημείο να θέλω και άλλη σεζόν.
 
Έτσι έπαθα με ένα anime. Στην αρχή ήταν απίστευτα βαρετό, δηλαδή ήμουν στα όρια να το σταματήσω. Και μετά *μπαμ* έγινε ενδιαφέρον. Αλλά έπρεπε να υποστώ τα πρώτα 6 επεισόδια.
The following user(s) said Thank You: Blood Prince

Please Log in or Create an account to join the conversation.

06 Oct 2021 15:28 - 06 Oct 2021 15:28 #256109 by Blood Prince
Ετοιμάζω να την δω. Οποιος δεν την ξέρει να την τσεκάρει. Εχει καλό βαθμό στο IMDB.

THE QUEEN'S GAMBIT




 

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

Please Log in or Create an account to join the conversation.

07 Oct 2021 23:29 - 07 Oct 2021 23:30 #256153 by Blood Prince

Στα πρώτα επεισόδια της τηλεοπτικής σειράς Carnival Row , ήταν φορές που την βαριόμουν και σκεφτόμουν πως μόλις δώ όλη την σεζόν θα την διαγράψω από τον δίσκο.

Χθές μιλάμε είδα το έκτο επεισόδιο στα 8 και ήταν πώρωση ! 'Εφτασα στο σημείο να θέλω και άλλη σεζόν.


 
Έτσι έπαθα με ένα anime. Στην αρχή ήταν απίστευτα βαρετό, δηλαδή ήμουν στα όρια να το σταματήσω. Και μετά *μπαμ* έγινε ενδιαφέρον. Αλλά έπρεπε να υποστώ τα πρώτα 6 επεισόδια.

Αλλά και πάλι το ότι συνέβη έχει να κάνει με τον πρωταγωνιστή, συνεπώς αν δεν συμμετέχει ο George Martin ξέρεις λίγο πολύ πως δεν πρόκειται να πάθει τίποτα γιατί χωρίς αυτόν δεν υπάρχει η σειρά.

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

Please Log in or Create an account to join the conversation.

08 Oct 2021 00:16 #256156 by Aνέστης Αδαμίδης
Εγώ κόλλησα τώρα με το Lucifer. Είχε αρχίσει να το βλέπει η αδερφή μου και τώρα σκάλωσα κι εγώ. Έχει ενδιαφέρον, περισσότερο με ιντριγκάρουν και τα μυστήρια στις δολοφονίες που συμβαίνουν.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

08 Oct 2021 03:35 - 08 Oct 2021 03:36 #256157 by Μάνος Γρυπάρης
Από χθες όπως είδατε στο MEGA (και Alpha Κύπρου) ξεκίνησα στη Γη της Ελιάς.
Θα παίζω τον (κακό) δικηγόρο. Έχω συμφωνήσει για συγκεκριμένα επεισόδια κι αν πάνε καλά τότε παίζει να γίνει και ανανέωση.
Δείτε το τρέιλερ του επεισοδίου που έπαιξε χθες.



Είναι πλέον διαθέσιμο στο MEGA Web TV:
www.megatv.com/tvshows/508272/epeisodio-38-19/

File Attachment:
File Attachment:
File Attachment:


"Δεν με νοιάζει τι λες, αρκεί να λες σωστά το όνομά μου".
(George M. Cohan)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

08 Oct 2021 17:19 #256169 by Blood Prince
Εγώ περιμένω πως και πως αυτά.



Εγώ κόλλησα τώρα με το Lucifer. Είχε αρχίσει να το βλέπει η αδερφή μου και τώρα σκάλωσα κι εγώ. Έχει ενδιαφέρον, περισσότερο με ιντριγκάρουν και τα μυστήρια στις δολοφονίες που συμβαίνουν.

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

Please Log in or Create an account to join the conversation.

08 Oct 2021 17:35 #256172 by Απόστολος Μητσακούλης
Μου έχουν προτείνει να δω το squid game μια μίνι σειρά. Δμ ξέρω κατα πόσο είναι καλό.

[youtube]
[/youtube]
 

Please Log in or Create an account to join the conversation.

08 Oct 2021 17:40 #256174 by Blood Prince
Παραλίγο να το ξεχάσω.Από 22 Οκτωβρίου ξεκινάει η δεύτερη σεζόν από Locke and Key....η πρώτη σεζόν ήταν πώρωση !

Νεανική σειρά, μυστήρια και πολύ ωραία εκτός αν σε κάποιον δεν αρέσουν οι νεανικές σειρές. Η ηθοποιός Emilia Jones είναι πανέμορφη για τα γούστα μου.  


File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

Please Log in or Create an account to join the conversation.

09 Oct 2021 01:28 - 09 Oct 2021 01:31 #256187 by Blood Prince
Σήμερα ολοκλήρωσα όλη την πρώτη σεζόν από Carnival Row....ενώ είχα δίκιο σε αυτό που έγραψα περί πρωταγωνιστή, έχω πωρωθεί για την δεύτερη σεζόν....

Δεν μου άρεσε στον ίδιο βαθμό με το Locke and Key πχ αλλά και πάλι έχει αρκετό ενδιαφέρον παρά τις μέτριες κριτικές.

Κρίμα που η δεύτερη σεζόν δεν έχει κυκλοφορήσει ακόμα.  

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

Please Log in or Create an account to join the conversation.

28 Dec 2021 03:41 - 28 Dec 2021 03:46 #259291 by Blood Prince
Wheel of Time βλέπει κανείς ; Την ετοιμάζω και επίσης ετοίμασα τις Locke and Key Seeason 2 και Witcher Season 2.

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

Please Log in or Create an account to join the conversation.