Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Σειρές: Γενική συζήτηση/Ποιες βλέπετε

30 Oct 2022 23:13 #267344 by Antreas
Το doctor house ξανά τίποτα που να μας εξιτάρει φέτος. 

Please Log in or Create an account to join the conversation.

06 Dec 2022 18:21 #267915 by Απόστολος Μητσακούλης
Ξεκίνησα το willow. Είναι λίγο για παιδιά αυτό αλλά οκ.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

07 Dec 2022 01:24 #267918 by Βασίλης Σπετσιέρης
Είδα όλη την πρώτη σεζόν του House of the Dragon.
Στο άκουσμά του δεν ήμουν ζεστός να το δω καθώς το GoT με απογοήτευσε στο τέλος.
Ωστόσο το HotD ήταν πολύ καλό. Ελπίζω να μην έχει την ίδια ιστορία με τα βιβλία, έχουν κάνει ήδη κάποιες μικρές αλλαγές

Please Log in or Create an account to join the conversation.

13 Dec 2022 18:53 #268075 by Aνέστης Αδαμίδης
Έχω μείνει στο 3ο επεισόδιο του Rings of Power. Πρέπει κάποια στιγμή να το τελειώσω, καθώς έχω βάλει στο μάτι την σειρά The Boys. Επίσης, έχω ξεκινήσει σειρές της Disney, όπως το Agent Carter και Agents of Shield που ήθελα να τα δω αρκετό καιρό τώρα. Παράλληλα βλέπω και τα What If...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

13 Dec 2022 23:27 #268077 by Απόστολος Μητσακούλης

Έχω μείνει στο 3ο επεισόδιο του Rings of Power. Πρέπει κάποια στιγμή να το τελειώσω, καθώς έχω βάλει στο μάτι την σειρά The Boys. Επίσης, έχω ξεκινήσει σειρές της Disney, όπως το Agent Carter και Agents of Shield που ήθελα να τα δω αρκετό καιρό τώρα. Παράλληλα βλέπω και τα What If...
Οποσδήποτε να δείς την σειρά The Boys, περιμένω πώς και πώς τα καινούρια επισόδια.
The following user(s) said Thank You: Aνέστης Αδαμίδης

Please Log in or Create an account to join the conversation.

26 Dec 2022 19:10 #268490 by Απόστολος Μητσακούλης
Τελείωσα την πρώτη season απο το chucky. Δν περίμενα ότι θα μου άρεσε.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

28 Aug 2023 18:37 #272673 by Απόστολος Μητσακούλης
Είδα το πρώτο επισόδιο απο το Ahsoka. Πολύ καλή αρχή έκανε.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

21 Sep 2023 23:00 #272958 by Blood Prince
Έκανα συνδρομή στο Netflix για να δω κάποιες σειρές όπως το Witcher τρίτη σεζόν , Locke and Key τρίτη σεζόν και Wednesday αλλά δεν με βλέπω να τρελαίνομαι .

Τον άλλο μήνα μάλλον θα την ακυρώσω και θα δοκιμάσω κανένα Amazon Prime.

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

Please Log in or Create an account to join the conversation.

22 Sep 2023 10:40 - 22 Sep 2023 23:36 #272972 by Blood Prince
Αυτές τις σειρές , ετοίμασα να δω . Πάντως γητευτή δεν ξέρω αν θα συνεχίσω και άλλη σεζόν μετά την φυγή του Cavill . 

 

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

Attachments:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

05 Oct 2023 22:33 #273130 by Blood Prince
Η τηλεοπτική σειρά Wednesday είναι φοβερή !

Είδα το πρώτο επεισόδιο πριν λίγο , και μου αρέσει αρκετά .

Αυτή η gothic αισθητική και η απουσία romance .

Μέχρις στιγμής είτε σε τηλεοπτική σειρά είτε σε βιβλία υπάρχει romance και το έχω σιχαθεί.

Ταυτίζομαι με τις απόψεις της πρωταγωνίστριας πως δεν ενδιαφέρεται για παιδιά και γάμους .

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

The following user(s) said Thank You: Απόστολος Μητσακούλης

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification