Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Ψάχνετε άτομα για online games? Γράψτε εδώ!

17 May 2014 20:22 #144783 by Γιάννης Λεv
ψάχνω άτομα που να παίζουν toukiden στο psvita , το psn μου είναι dOnJuanMgp. Είμαι στο 10-8 και αυτή την στiγμή ασχολούμαι με τις dlc missions. To όνομα του χαρακτήρα μου είναι alucard

Please Log in or Create an account to join the conversation.

11 Aug 2014 18:51 #147826 by Χρήστος Λύκας
Παίζω Rift εδώ και κάποιες βδομάδες και μου έχει αφήσει πολύ καλές εντυπώσεις, όποιος παίζει ή θέλει να αρχίσει να παίζει θα με βρείτε εδώ:

Server: Typhiria
Faction: Guardian
Nickname: Nexilongr

Please Log in or Create an account to join the conversation.

31 Aug 2014 07:05 #148886 by darkinject0r
Καλησπέρα . Θα ήθελα να ενημερώσω όλους τους παίχτες του DayZ Standalone. Έχουμε Ελληνική ομάδα για όποιον ενδιαφέρεται με ενδο-επικοινωνία μέσω mumble voice chat στον Gameworld Server: Address: gameworld.mumble.com
Port: 7284 . Τα αναγράφω εδώ μιας και το link για το chat δεν λειτουργεί . Προσκαλώ όλους τους hardcore gamers DayΖ να μη διστάσουν να επικοινωνίσουν στo steam id : darkinjector . Καθώς θέλουμε συνεχώς η παρέα να μεγαλώνει .

Please Log in or Create an account to join the conversation.

09 Sep 2014 13:04 #149298 by jim
ψάχνω για terraria, orc must die 2 , van helsing, path of exile

Please Log in or Create an account to join the conversation.

11 Sep 2014 14:29 #149393 by Γιώργος Αγκοπιάν
Ψάχνω άτομα για Co-op στο Borderlands 2, όποιος ενδιαφέρεται ας με κάνει add στο Steam
Το ID μου είναι Yorgos07

Please Log in or Create an account to join the conversation.

11 Sep 2014 22:30 #149405 by kostas
Ψάχνω κάποιον για να παίξω μια μάχη εναντίον του στην Piketon x\y

Please Log in or Create an account to join the conversation.

30 Oct 2014 22:19 #151295 by Theodor
καλησπέρα είμαι εκπρόσωπος από τους Elysium gaming για το section του Battlefield 4 και αναζητάμε Μέλη για το Competitive Κομμάτι του battlefield 4 αν θέλεις να μάθεις τακτικές,teamplay και να ανεβάσεις το skill σου ώστε να πάρεις και εσύ μέρος σε τουρνουά διοργάνωσης Στείλε μου ένα email στο thaspiotis@gmail.com ή κάνεμε φίλο στο Battlelog : battlelog.battlefield.com/bf4/user/Sfinaki/
www.elysiumgaming.org
Best regards, Sfinaki

Please Log in or Create an account to join the conversation.

31 Oct 2014 14:59 - 31 Oct 2014 17:52 #151349 by xris kar
ακομα δεν εχω βρει ατομα για να παιξω...οποιοι ενδιαφερονται ας γραψουν το name τους στην dota για να γινουμε φιλοι και να παιξουμε κανενα game...το δικο μου ειναι gomu_gomu_noo

Please Log in or Create an account to join the conversation.

07 Nov 2014 17:53 #151771 by xris kar
κανεις για smite?pm me

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification