Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword
Το GameWorld.gr αναζητά Forum Moderators (21 May 2018)

Το GameWorld.gr επιθυμεί να προσλάβει Forum Moderators.

Assassin's Creed III

More
02 Nov 2012 14:55 #114313 by tasdim20
tasdim20 replied the topic: Assassin's Creed III

halismi wrote:

tasdim20 wrote: Ρε παιδιά τελικά Ευρώπη θα κυκλοφορήσει 23 Νοέμβρη γιατί κάτι άκουσα ότι θα έρθει ποίο αργά εδώ????

23 Νοεμβρίου θα κυκλοφορήσει για PC. Για Xbox 360 και PS3 έχει ήδη κυκλοφορήσει από εχθές. Μπορείς να διαβάσεις και το αντίστοιχο review μας από εδώ .

Επίσης έχουμε πρακτικά ισοπαλία Xbox 360 – PS3 στο Assassin’s Creed με την κονσόλα της Microsoft να υπερτερεί οριακά σε texture filtering, draw distance σκιών και frame rate.

Ευχαριστώ ρε φίλε :D Ξέρεις μοίπος ή έχεις ακούσει ποία περίπου θα είναι η τιμή του Ελλάδα???

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
02 Nov 2012 21:36 #114374 by halismi
halismi replied the topic: Assassin's Creed III

tasdim20 wrote:

halismi wrote:

tasdim20 wrote: Ρε παιδιά τελικά Ευρώπη θα κυκλοφορήσει 23 Νοέμβρη γιατί κάτι άκουσα ότι θα έρθει ποίο αργά εδώ????

23 Νοεμβρίου θα κυκλοφορήσει για PC. Για Xbox 360 και PS3 έχει ήδη κυκλοφορήσει από εχθές. Μπορείς να διαβάσεις και το αντίστοιχο review μας από εδώ .

Επίσης έχουμε πρακτικά ισοπαλία Xbox 360 – PS3 στο Assassin’s Creed με την κονσόλα της Microsoft να υπερτερεί οριακά σε texture filtering, draw distance σκιών και frame rate.

Ευχαριστώ ρε φίλε :D Ξέρεις μοίπος ή έχεις ακούσει ποία περίπου θα είναι η τιμή του Ελλάδα???

Οι τιμές για την απλή έκδοση ξεκινούν από 47 ευρώ με μια γρήγορη αναζήτηση στο bestprice.gr. Για τις υπόλοιπες εκδόσεις αλλά και περισσότερες πληροφορίες μπορείς να πατήσεις εδώ!

More
04 Nov 2012 14:04 #114473 by kostisg7
kostisg7 replied the topic: Assassin's Creed III
Μια ερωτηση:Υπαρχουν και στο 3 collectibles με τα οποια ξεκλειδωνεις ειδικη πανοπλια οπως στο 2 το brotherhood και το revelations;

• Manos
  • Manos's Avatar
  • Αρχισυντάκτης
  • Αρχισυντάκτης
  • Για ανταλλαγή απόψεων το ιδανικό μέρος είναι το forum του GameWorld.gr!
More
05 Nov 2012 00:47 #114523 by Manos
Manos replied the topic: Assassin's Creed III
Ναι υπάρχουν. Δες εδώ

"Δεν με νοιάζει τι λες, αρκεί να λες σωστά το όνομά μου".
(George M. Cohan)

More
05 Nov 2012 16:01 #114580 by kostisg7
Και αλλη μια ερωτηση:Φραγκα πως μπορω να βγαλω ειμαι στο 8o sequence και εχω ακομα απο την αρχη 23 δολλαρια/λιρες(οτι στο καλο ειναι)

More
05 Nov 2012 19:29 #114598 by Glamorous
Glamorous replied the topic: Assassin's Creed III
Για να βγάλεις χρήματα μπορείς να σκοτώσεις ζώα, να τα κάνεις skin και να τα πουλήσεις, να κάνεις assassinations και να βοηθάς κόσμο, να φτιάξεις κάρο και να πουλήσεις μήλα ή ρούχα.

More
07 Nov 2012 12:30 #114694 by atSOFt
atSOFt replied the topic: Assassin's Creed III
Τσεκαρετε και εδώ , εκτιμήσεις για τον αριθμό των πωλήσεων και πόσο επηρεάζει τα οικονομικά της ubisoft.

..:: taSSOS SeitaRiDiS::..
Όταν η καρδιά θρηνεί γι'αυτό που'χει χάσει, το πνεύμα γελά γι'αυτό που έχει βρει.  Γνωμικό Σούφι
..:: a1268ο3ο/5ο ΒliZZard :D ::.. Όταν πηγαίναμε μαζί σχολείο

More
08 Nov 2012 19:45 #114812 by kostisg7
Σοβαρο προβλημα!Κανω τα homestead missions και εχω συλλεξει ολους τους διαθεσιμους χαρακτηρες και εχω προχωρησει αρκετα τις αποστολες τους.Ομως στην αποστολη του blacksmith tools of trade(νομιζω ετσι λεγεται)μου λεει να τον συναντησω στην Νεα Υορκη πηγαινω εγω αλλα δεν μου εμφανιζεται στο χαρτη σημαδι για homestead mission.Ξερει κανεις τι παιζει;Ειμαι στο 10 sequence αν παιζει καποιο ρολο αυτο.

More
11 Nov 2012 11:23 #114933 by theonirvana
theonirvana replied the topic: Assassin's Creed III
Assassin’s Creed 3: 3.5 εκατομμύρια πωλήσεις

Διπλάσιες σε σχέση με το AC: Revelations. Δείτε τα οικονομικά στοιχεία της Ubisoft.

Για περισσότερες πληροφορίες εδώ

More
11 Nov 2012 12:23 #114938 by Zaratoth
Zaratoth replied the topic: Assassin's Creed III
Το δοκίμασα χτες στο Gaming Festival στο Γκάζι. Φάνηκε αρκετά όμορφο. Μου φαίνεται πρέπει να ασχοληθώ επιτέλους με το παρατημένο Brotherhood και το Revelations όταν βρω χρόνο.

Time to create page: 0.754 seconds
Notification